Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy podobają się Wam strasze?

Polecane posty

Gość gość
00.35 pięknie! gratuluję. bo w sumie liczyć się wyłącznie uczucie,a nie żadne chłodne kalkulacje wszystkiego dobrego na dalsze lata,w szczęściu i miłości :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki ;) nie przejmuj sie roznica wieku jesli facet ma kochac to bedzie kochal bez wzgledu na roznice wieku, chociaz z doswiadczenia powiem ze najgorsza jest rodzina i otoczenie, szczegolnie gdy jest to powazny zwiazek. Nie raz uslyszalem zebym sobie dziewczyne w swoim wieku znalazl a nie 7 lat starsza, ale da sie to przetrwac bo najwazniejsze jest uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nikogo. więc nie ma się czym przejmować,ale faktycznie podobam się młodszym,i to więcej lat niż 7 :P czasami,ale to nie ma znaczenia,bo nikogo nie szukam, sporo moich koleżanek ma młodszych partnerów(jakiś tam kolejnych) i to sa dość udane związki, nie co kogokolwiek słuchać "w tych sprawach" tylko swojego serca,a rodzina powinna być szczęśliwa,jak się wszystko ok układa dobrej nocy]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty nie jesteś autorką.autorka czyli ja przejmuje się.poznałam go,coś się między nami zaczyna.tak jak pisałam jest aż lub tylko 6 lat młodszy.z jego zachowania,charakteru wynika,że jest dużo dojrzalszy niż wskazuje na to jego wiek.jest mądry,wesoły,sympatyczny,ale co z tego będzie - nie wiem.bo z jednej strony cieszą mnie takie historie jak gościa z 00.35,ale wiem ze częśc takich znajomości kończy się szybko i w przykry sposób.ja nie chciałabym na razie naciskać,pytać go wprost.zobaczymy jak się to rozwinie,ale tutaj mogę podpytaf,podyskutować.chętnie poczytam kolejne wypowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×