Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Ciebie Chce...

Polecane posty

Gość gość
a masz kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Ehh...ona wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Noc ma jednak wielką moc. Nie śpią anioły i demony...szarik trochę odwodniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już śpią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Cos szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Potłukły się szyby,tutaj piszemy na niby... Po tyłku sam się podrapie,mrucząc pod nosem"stary capie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cze szarik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Aniolku kocham cie...i nic na to nie poradze...nie umiem normalnie zyc bez ciebie...musze zrobic co tylko sie da bysmy byli razem...chce tylko ciebie...przepraszam ale tak jeszcze w zyciu nie mialem...musimy sie w koncu spotkac...porozmawiac...o nas...chce wiedziec...upewnic sie ze czujesz to samo co ja...inaczej skoncze marnie...teraz juz wiem...i chociaz zarzekalem sie ze pierwszy sie nie odezwe musze...musze wiedziec...musze wiedziec ktora droga podążyć...jestem gotowy przyjac na klate wszystko...ale musze uspokoic to tornado w mojej glowie...i choc by to oznaczalo najgorsze musze wiedziec...wtedy sobie poradze...teraz nie potrafie...wiedz ze z toba chcialbym spedzic reszte swojego zycia...a nawet dluzej...na zawsze tobie oddany i tylko tobie...kocham cie... cholerne zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz w końcu to z siebie wydusic ile można ukrywać uczucia przed sobą mną. Ja Cb skarbie tez bardzo KOCHAM I BOJĘ SIĘ PIERWSZA ROBIĆ KROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upewnic sie co czuje..???Kiedys powiedzialam ci jak wiele dla mnie znaczysz ale misles to w dupie...wol ales wypisywac do mnie idiotyczne wiadomosci z roznycz numerowudajac mojego brata..zamiast wprost napisac ze Tobie tez zalezy ale po co...po tym jak ruchales ja za dyskoteka a pozniej mowiles ze ja kochasz I po innych swims teach jakie mi zrobi led zeby sie tylko odegrac... Kiedy ja Caly Czas kocha halal ciebie....masakra I ty pierdolisz o milosci...nie masz nawet o niej pojecia..poprostu jestes chory nikt kto kocha tak nie rani a ty jestes potworem I zawsze bedziesz zyl z ta swiadomoscia!A teraz sie pierdol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nic sie o mnie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,tu aniołek..te wpisy nie są moje..ja nie używ tak wulgarnego języka.Jeśli mam z kimś rozmawiać ,to tylko na wizji.Nie wiem co spowodowało że nagle autorze ,uznałeś że to niby mnie koxhasz..bo tutak są wszyscy anonimowi i nie moZżna być pewnym. kto jest ,kto../aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki ,znowu piszę z błędami.Dziękuję za to piękne wyznanie,chyba każda kobieta chciałaby takie usłyszeć,tylko że ja nie wiwm czy Ty jesteś osobą ,którą kocham..a Ty nie możesz być pewny (tutaj)ze ja to ja./aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jesteś tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Jestem...jezeli chodzi o goscia z dyskoteki co wysylal smsy z roznych numerow to nie ja... to prawda aniolku...musimy pogadac w realu...ja sobie z tym nie radze...z ta nieswiadomoscia...wciaz nie wiem jak jest...co naprawde do mnie czujesz...a ja stoje na rozwidleniu drog...i zamiast isc w prawo czy w lewo...probuje isc prosto...i za kazdym razem konczy sie to uderzeniem glowa w znak mowiacy w prawo lub lewo...i utknalem w tym miejscu juz jakis csas temu...i tylko moj aniolek moze mnie uratowac przed tym abym nie uderzyl glowa w ten znak tak mocno ze cos mi sie stanie...tylko moj aniolek moze wskazac mi ta droge ktora wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna
Witam :-) Tak, zgadza się dużo. Życie jest małą ściemniarą :-( Dlaczego to musi być tak poplątane? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory sądziłam, że bawisz się tutaj a teraz po tych dwóch ostatnich wpisach autora sama już nie wiem skoro do tej pory nie chciałeś sie do niej odzywać to co takiego stało się teraz że chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Co sie stalo???poprostu widze kim ona dla mnie naprawde jest,byla...jak sie spotykalismy wtedy tez to widzialem...ale zarowno wtedy jak i teraz nie bylem pewny czego ona chce...jednak domyslalem sie i wciaz uwazam ze chce mnie...tylko musze wiedziec to na 100%...goscOna...jezeli to ty to juz wiesz wszystko...pogadajmy,spotkajmy sie...daj mi jakis znak w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze ,powiedz skąd się znamy?co nas łączy ,jakie sprawy ,rzeczy etc.aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie na Ciebie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.02. to Ty? kochany..jedyny mój...serio tutaj Jesteś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Wszystko juz napisalem...napewno nie lacza nas sprawy zawodowe...wiem ze tu jestes...czekam na znak w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję ze łączyły nas spotkania towarzyskie,bym miała pewność. napisz skąd wiesz na pewno że jestem tutaj..tak abym wiedziała .W realu..już tyle razy chciałam go zobaczyć ,jednak nigdy go nie było...pisze o osobie na której mi zależy. .czy to Ty? .nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarik,gdzie jesteś bo patosem zawiało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wołasz dzarika?..nie lubię go!,uczynił mi wiele złego.aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM TU (20:18) OMIJASZ mnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Cię omijam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz czy coś Ci się zgadza z opisem?,skad wiesz że tu jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×