Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Ciebie Chce...

Polecane posty

Gość gość autor
Obracam sie I jednym ruchem sadzem cie sobie na twarzy...moja glowa miedz twoimi nogami I lize juz twoje okolice przy wargach...I wpijam swoje usta w twoja lechtaczke I ssie ja I lize I spijamten nektar...I lize coraz zachlanniej I wbijam jezyk w twoja dziurke...moje rece bladza po calym twoim ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gleboko mocno chce abys usiadla na mnie nabij sie na mojego k****a o tak poruszasz sie cudownie twoje piersi faluja kiedy sie ruszasz biore je w dlonie i zaczynam piescic o tak skarbie nabijaj sie na niego jest taki twardy tak luci twoja goraca c**eczke kiedy oplatasz go swoimi platkami cudownie patrzec jak wchodzi w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja jestem w tobie pierc swoj guziczek a ja bede cie rznal cudowny widok dla mnie nachyl sie daj mi twoich piersi unies biodra bede wchodzil w ciebie bede piescil twoje piersi aty bedziesz sie piescic bedziesz masowac swoj czuly punkt az do orgazmu o tak uwielbiam sluchac jak jeczysz z rozkoszy jak zblizasz sie do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Twoje cialo faluje, drzy, wijesz sie z rozkoszy...moje rece pieszcza twoje piersi...moj jezyk nadaza za rytmem twojego ciala...moj k***s stoi...zabawiam sie nim...musze sie pilnowac aby nie skonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Oh tak bardzo cie kocham...tak bardzo chce bys poczula ta przyjemnosc ktora laczy sie z moim uczuciem do ciebie...zaczynasz sie niepdzytomnie wic...jak w amoku...a ja podazam za tym rytmem...wyczuwam kazdy poziom twojej rozkoszy I sprawiam by kazdy nastepny poziom byl ciraz wyzszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na ciebie o tak niech nasze ciala ogarnie fala rozkoszy cudownie jest przezyc z toba te chwile hmm nasze soki mieszaja sie ze soba czuje jak twoja c**eczka pulsuje zaciska sie na moim k*****e jak chce wyssac z niego wszystkie soki bylo cudownie leze obok ciebie czujesz jak moj paluszek gladzi twoja c**eczke przytulam sie do ciebie bylo cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Czuje jak wijesz sie z rozkoszy, jak drzysz...jeczysz I zachlannie przyciskasz c**eczke do moich ust...a ja lize...coraz mocniej...coraz szybciej...twe cialo pulsuje I zczynasz zastygac...twoj oddech wstrzymany na chwile I nagle jek rozkoszy...falujesz na mojej twarzy a ja spijam twe soki...bijesz reka w sciane I sie wijesz...a ja sprawiam ze twoj orgazm trwa I trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Teraz obnizasz sie...calujesz mnie w usta...ja ciebie obracam I klade na lozku...klade sie na tobie a moj k***s nabrzmialy jak nigdy dotad...az siny...wbija sie w twoja dziurke powoli...potem mocniej...az wkoncu zdecydowanym ruchem wbijam sie mocno az po sama nasde...zajeczalas...I zaczyna sie coraz szybciej I szybciej...moje rece pieszcza twoje cialo zaciskajac sie coraz to na piersiach to na posladkach. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Zaczynam cie rznac...lapie sa wlosy I ciagne a ty jeczysz z rozkoszy...czuje nak twoje cialo znow drzy...biore cie od tylu...wchodze mocno I posuwam cie...ciagne za wlosy I kasam kark...jedna reka pieszcze cie od dolu...twoje piersi twoj brzuszek twoja lechtaczke...czuje jak drzysz I sie wijesz...moje pchniecia sa coraz mocniejsze I glebokie...w koncu dochodzisz bo juz nie wytrzymujesz a ja na widok tego zalewam cie swoja sperma I niemalze krzycze z rozkoszy...ty wciaz trwasz w swej pozycji a ja opadam bezwiednie na ciebie przytulajac sie kazdym centymetrem mego ciala do twojego...wciaz caluje twoj kark I sapie cieplym oddechem kolo twojego uszka mowiac ci kocham cie...I schodze z ciebie I sie wtulamy w siebie I zasypiamy jak dziecko...bezpieczni, jak jedno cialo, w blogim stanie...caluje cie w glowke I glaskam po wlosach...wpatrzeni gleboko w swoje oczy mowie ci jak bardzo cie kocham a ty widzisz to w moich oczach...a ja widze w twoich jak bardzo jestes szczesliwa...kocham cie dobranoc aniolku :*♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Zaczynam cie rznac...lapie sa wlosy I ciagne a ty jeczysz z rozkoszy...czuje nak twoje cialo znow drzy...biore cie od tylu...wchodze mocno I posuwam cie...ciagne za wlosy I kasam kark...jedna reka pieszcze cie od dolu...twoje piersi twoj brzuszek twoja lechtaczke...czuje jak drzysz I sie wijesz...moje pchniecia sa coraz mocniejsze I glebokie...w koncu dochodzisz bo juz nie wytrzymujesz a ja na widok tego zalewam cie swoja sperma I niemalze krzycze z rozkoszy...ty wciaz trwasz w swej pozycji a ja opadam bezwiednie na ciebie przytulajac sie kazdym centymetrem mego ciala do twojego...wciaz caluje twoj kark I sapie cieplym oddechem kolo twojego uszka mowiac ci kocham cie...I schodze z ciebie I sie wtulamy w siebie I zasypiamy jak dziecko...bezpieczni, jak jedno cialo, w blogim stanie...caluje cie w glowke I glaskam po wlosach...wpatrzeni gleboko w swoje oczy mowie ci jak bardzo cie kocham a ty widzisz to w moich oczach...a ja widze w twoich jak bardzo jestes szczesliwa...kocham cie dobranoc aniolku :*♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Zaczynam cie rznac...lapie sa wlosy I ciagne a ty jeczysz z rozkoszy...czuje nak twoje cialo znow drzy...biore cie od tylu...wchodze mocno I posuwam cie...ciagne za wlosy I kasam kark...jedna reka pieszcze cie od dolu...twoje piersi twoj brzuszek twoja lechtaczke...czuje jak drzysz I sie wijesz...moje pchniecia sa coraz mocniejsze I glebokie...w koncu dochodzisz bo juz nie wytrzymujesz a ja na widok tego zalewam cie swoja sperma I niemalze krzycze z rozkoszy...ty wciaz trwasz w swej pozycji a ja opadam bezwiednie na ciebie przytulajac sie kazdym centymetrem mego ciala do twojego...wciaz caluje twoj kark I sapie cieplym oddechem kolo twojego uszka mowiac ci kocham cie...I schodze z ciebie I sie wtulamy w siebie I zasypiamy jak dziecko...bezpieczni, jak jedno cialo, w blogim stanie...caluje cie w glowke I glaskam po wlosach...wpatrzeni gleboko w swoje oczy mowie ci jak bardzo cie kocham a ty widzisz to w moich oczach...a ja widze w twoich jak bardzo jestes szczesliwa...kocham cie dobranoc aniolku :*♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyganina....zboczeniec w sukience,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już im erotyczny nie wystarcza tutaj przychodzą zboczeńcy zaśmiecać swoimi chorymi wizjami. chorych powinno się izolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ona - to prostytutka znana w pewnych kręgach. kobieto - idź na erotyczny albo znajdź sobie w rzeczywistym świecie kogoś kto cię zerżnie i wreszcie uwolnisz to forum os swoich fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuj gosciu autorze przegiales!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma być?..totalnie masakra jakaś..!!!!!!aniołek.ps,nie życzę sobie mojej osoby w tych chorych wizjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka to była noc, jedni o tym pisali, drudzy to robili :-) ci co nie mieli z kim pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisząc zostawiasz siebie obcym, to taka trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dużą lekkością piszecie o seksie, znaczy doświadczeni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech będzie
kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma być? czyje kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prosbe , piszcie sobie tak ma erotycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×