Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko Ciebie Chce...

Polecane posty

Gość gość
skąd wiesz z kim piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge byc pewny w 99,9 procentach...spsob pisania,odpowiadania...chociaz moge sie mylic jestem praktycznie przekonany ze to ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
co to za pytanie nieładne do nie "a ty kto?" odpowiadam: dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ze mozesz...moze nie teraz ale juz niedlugo...stracilem rozum rowniez i ja...dla ciebie...chce cie do konca zycia obok...nie wyobrazam sobie zycia bez ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja jej nigdy nie kochalem...wiem to...chce ci to opowiedziec ale nie tutaj...jezeli pamietasz nasza rozmowe to powinnas rozumiec ze to nie zauroczenie...jestes poprostu wyjatkowa,jedyna w swoim rodzaju...nie chce innej...nawet nie patrze na inne...tylko ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ze zrobilem to dla ciebie...odszedlem od niej...wiesz jak wiele mnie to kosztowalo...ty mnie rozumiesz...czy poswiecilbym az tyle dla kogos innego...nie...i wiem to ze ty jestes mi przeznaczona...jestes moja druga polowka...chce twojego szczescia...zrobie wszystko abys byla szczesliwa ze mna...wtedy i ja bede szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
ale już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
myślę o twoich wpisach, o tym, że jesteś prawie pewny, że "gość ona" to ta kobieta, a co jeśli to wielka bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrodzona ona...wiem...boje sie tego...ale zbyt wiele wskazuje na nia...a jak to nie moj aniolek tzn.ze musze ja poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×