Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćJulita87

Małżeństwo, dzieci i zdrada

Polecane posty

Gość gośćJulita87

Może to nie miejsce na rozklejanie się ale ludzie obcy są zazwyczaj obiektywni więc przedstawie Wam swoją historię. Ponad 6 lat temu poznałam swojego męża, nie pamiętam co do niego czułam ale bardzo pragnęłam mieć dziecko więc po 3 latach związku pojawił się Igor. Mąż jest i był dobrym ojcem ale nigdy nie był dobrym kochankiem, nigdy nie mówił czułych słów, nie dotykał, nie całował, nie pieścił tak jakbym chciała. W marcu ubiegłego roku poznałam swego kochanka który również ma żonę i dziecko. Totalnie zakochaliśmy się w sobie, wspólne chwile są cudowne, czujemy się ze sobą jakbyśmy byli w niebie, nigdy nikt mnie tak nie dotykał, nie całował nie kochał się ze mną pół nocy :D aj wiem, że to ten jedyny tylko boję się, że gdy zamieszkamy razem, związek nie przetrwa próby, pomimo tego, że jestem pewna, że dogadałby się z moim synem. Nie wiem sama co robić, czy czekać dalej, nie podejmując żadnych kroków ;/ on chce odejść od żony, zaczyna powoli naciskać chociaż wiem, że poczeka na moment gdy ja będę gotowa ale nie chcę stwarzać dziecku takich emocji i męzowi również. Co myślicie o tej sytuacji? Czy warto podjąć krok czy spróbować zapomnieć o kochanku o ile się w ogóle da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×