Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak usypiacie i odkładacie do łóżeczka kilkumiesięczne dzieci? Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Moja 2-miesieczna córeczka zasypia przy karmieniu lub na rekach, a po odłozeniu do łóżeczka budzi się od razu lub śpi kilka minut. przy wieczornym karmieniu zasypia, ja zostawiam ją na naszym łózku i po jakiejś pół godzinie odnosze do łóżeczka i śpi w łóżeczku w nocy. W dzień ten sposób nie działa. W dzień jedynie pośpi dłuzej w wózku,czasem nawet prawie 4 godziny. W łóżeczku jak uda się, ze godzinę pośpi raz na tydzien to sukces. Jak ją przyzwyczaić do łóżeczka? W pierwszym miesiącu spała, a potem zaczęła się wybudzać w łóżeczku. ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała tez spala przy piersi lub na rekach odkładałam ja do łóżeczka na bok i ładnie spała, ale warunek był taki, ze musiala być opatulona i mieć "ciasno" bardzo lubiła sie przytulać i chyba dlatego. Nawet jak nie zdążyła zasnąć, a skonczylismy karmienie to chwile ją poprzytulałam, opatuliłam i dokładałam, zeby usnęła w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no aj tez już próbuję usypiac ją w kocyku i potem w nim odkładać, działa tylko w nocy :-/. Lub grzeję kocyk i potem kłąde ją w łóżeczku na ciepły, opatulam i śpi. A w dzień nie ;-). tez z niej przylepa jest i najchetniej by spałą na rekach. Czasem pomaga przykrycie ją takim ciężkim grubym kocem, ale to tez rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze jakąś mama doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje pod brodę pieluche i butle w lozeczku. Potem szybko uciekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×