Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie dostane modne ubrania dla pani XXL

Polecane posty

Gość gość

Szukam jakichś modnych, wiecie eleganckich do wyjścia ubrań. No dla większych kobiet bo mam 44 rozmiar. W sklepach jakoś ciężko dostać takie rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co nie jest to typowy sklep dla puszystych ale zobacz w Bialcon www.bialcon.pl widziałam że mają też większe ubrania do 52 chyba. A ciuchy piekne i co ważne nasze krajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosanna4
Wiem coś o tym :( w galeriach często nie ma co szukać. Ja wiem, że w Quiosque mają 44 ubrania - ładne i dobrze uszyte, więc i na "większej" osobie ładnie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztanniczka
Ja tak jak Hossana Quiosque polecam - bo często na większe rozmiary są "worki", a tam mają przepiękne wzory i kroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allinside.pl są ubrania modne i tanie, każda Pani, niezależnie od rozmiaru znajdzie tam ciekawe propozycje ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram, że na allinside. Mają tam super ciuchy w dobrych cenach, rozmiary też mają większe i nie są to jakieś gorsze ubrania niż w "standardowych" rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsyłam Cię tutaj: www.sklepgaba.pl. Ja noszę odzież XXL i ostatnio właśnie tam się zaopatruję. Jestem zadowolona za każdym razem jak przychodzi do mnie paczka od nich. Mają bardzo ładne rzeczy, zgodne z najnowszymi trendami w super cenach. Zdecydowanie polecam! Mają teraz ogromny wybór ubrań w takie wiosenne, świeże wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×