Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Forskolina korzeń pokrzywy indyjskiej

Polecane posty

Gość gość
Ja stosowalam forksolin przez miesiac tylko. I jestem wsciekła ze zwnou dałam sie nabrać. W 1 tygodniu schudłam 1kg potem przytyłam 3kg i waga stoi nic sie nie ruszyło. Producenci wciskaja naiwnym puszystym(do ktorych i ja naleze) tabletki przekonujac ze to jest to trzepiac przy tym kase i smiejac sie do rozpuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKa
Ja używam pokrzywy indyjskiej MyVita z forskoliną 10% (koszt około 40 zł za 120 tabletek). Zaczęłam stosować na początku grudnia przez ponad miesiąc i nic.. tzn było- +2kg. Ale nie zmieniłam nic w ówczesnym stylu życia. Od połowy stycznia zaczęłam biegać. W sumie to były marszobiegi i jadłam 5 małych posiłków dziennie. Efekt marny. Zostało mi trochę tabletek i pomyślałam, że jeszcze spróbuję. Zaczęłam łykać po jednej dziennie i ćwiczę lub biegam co drugi dzień po 60 min. Mam wrażenie, że ubrania mam do tej pory o rozmiar za duże. Nie wiem, nie ważę się, bo waga działała na mnie mocno demotywująco.. Ale efekty widać.. Nie ma opcji, aby tabletki działały cuda. Ale jak im pomożemy to widzę, że się da :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna stosuje kankusta duo t i mogę polecić z czystym sumieniem .Schudłam z tym suplementem 5 kilo w ciągu miesiąca. A wy stosowaliście kiedyś kankuste? Jakie są wasze opinie na jej temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo jest tu jeszcze ktoś? Bo temat ucichł. Chciałam się dowiedzieć ile czekaliście na efekty po stosowaniu froskoliny? Od 2 tygodni stosuję preprat od Boca Botanica, dostępy w dobrej cenie na alegro. Ograniczyłam fastfoody, jedzenie na noc, zaczęłam chodzić na cycling. Gadałam o froskolinie z instruktorem i mówił, że wile osób chwali sobie jego działanie i znacznie pomógł zredukować im wagę. Czy macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam i nie za wiele pomogło..Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzezbilam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja też słyszałam o african mango ale jestem bardziej za forskoliną, może dlatego że schudłam jakieś 6kg w miesiąc (oczywiście nie same tabletki tylko dodatkowe spacerki) zauważyłam też znaczną poprawę w wyglądzie mojej cery no i co mnie bardzo mile zaskoczyło to, moje przekleństwo czyli cellulit już prawie zniknął :D właśnie wczoraj zamówiłam kolejne opakowanie forskoliny o takiej o http://www.forskolinoptima.com co i wam polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forskolin jest super dla mnie ;-) myślę, że z dotychczas stosowanych "wspomagaczy" najlepiej na mnie działa ;-) bocabotanica polecam! ja kupowałam w sklepie taknaturze ale można na pewno gdzies jeszcze ich dostać. Trzymam kciuki za wszystkich walczących o lepsze zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Budnicka - też stosuję od miesiąca ta forskolinę. U mnie po tym czasie zeszło 4kg. Jak u Ciebie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletne zawracanie głowy. 2 miesiące diety + ćwieczenia + forskolin - dwa miesiące diety i ćwiczeń, bez suplementacji czegokolwiek - jeśli chodzi o tempo chudnięcia nie było żadnej różnicy. Opinia dietetyka: zaszkodzić raczej nie zaszkodzi, ale na cuda niech pani nie liczy. No i cudów zdecydowanie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrzywa indyjska jak najbardziej może pomóc, ale też uważajmy na niestworzone obietnice. Niestety na wielu stronach internetowych piszą typowo marketingowo, a to nie do końca ma związek z rzeczywistością. Na stronie https://naturalnemetody.pl/pokrzywa-indyjska-forskolina/ całkiem dobrze ją opisali, też na podstawie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje od tygodnia efekt lepsza przemiana materii i na wadze 0,6 kg mniej zobaczymy po miesiacu jak będzie. dodam ze codziennie cwicze nie objadam sie duzo pije m.in zielona herbata i czerwona przed cwiczeniami, napary z pokrzywy i bratka (bo mam zatrzymana wode w organiźmie) itd.zobaczymy teraz za krótko żeby jednoznacznie stwierdzić że pomaga ale też mi nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co2

12 kg bez korzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIRGIA56

Ja dopiero zaczynam odchudzanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zacząłem przygodę z pokrzywą indyjską. Zamierzam sam na własnej skórze się przekonać, czy to co piszą na internecie, to prawda, czy bujda. Plus jest taki, że nie szkodzi zdrowiu, więc nawet jak się okaże, że to jednak lipa, to w sumie nic się nie traci (oczywiście poza kasą). Ponoć pozytywnie wpływa również na ciśnienie krwi, a ja akurat borykam się z tym od dawna, więc tym bardziej jestem ciekaw efektów. Na produkt wydałem 40 dyszki, ale po promocji. Nie wiem czy to dużo, czy mało, ale droższych nie było, a po taniości nie zamierzałem kupować. Zamierzam brać przez wakacje i jeśli nic nie zadziała, to zdecyduję się jeszcze na to African Mango, które kilkukrotnie się przewinęło w tym temacie. Mam jednak nadzieję, że nie będzie konieczny kolejny wydatek i że pokrzywa zdziała cuda. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia

Ja mam problem ze schudnieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Mam podobnie slaby metabolizm chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra

Mi się udało schudnąć 10kg  Jak to zrobiłam ? Dzięki blogu który jest poniżej:

rankingkobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Mi sie nie udaje nic schudnać dieta mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loli

Mi sie nie udaje nic schudnać dieta mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Spacerując schudlam 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×