Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyśmiewanie małego penisa

Polecane posty

Gość gość

kobiety, mężczyźni kręci was to? jeśli tak to co kręci was w tym najbardziej? mieliście już takie doświadczenia? jakie macie opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne, tak samo jak wyśmiewanie wszystkiego, na co nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie kręci. Nie jestem chamem. Co by mi to dało jakbym wytknęła jakiemuś małego penisa, a czy to jego wina,że ma takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jak wysmiewanie małych piersi czy celulitu a kazda kobieta go ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w twarz ci tego nie powie, ale wieczorem z koleżankami tak ci dupę obrobią. Rozsieją plotki, będą się zarzekać, że żadna z tobą nic już nie zrobi. Opowiedzą barmanowi, kelnerce, listonoszce (w ramach ostrzeżenia). I będziesz musiał wyjechać do innego miasta, rozpić się, zostać żulem itp. Ale co tam kobiety mają prawo do szczęście (czemu nie, nie bronie), ty natomiast nie masz prawa żeby ktoś cie pokochał. Bo nie wypada kochać kogoś z takim problem. Zostaniesz sam do końca. Pomimo, że byłeś wesoły i zabawny za młodu, to zgorzkniejesz. W pewnym momencie zauważysz, że nie masz ani jednej koleżanki - pomimo deklaracji "to nieważne jaki..","niema żadnego znaczenia...". I jak to teraz rozegrasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe fiutki są do niczego.Nieprzydatne. Faceci z takimi powinni zamykać się w klasztorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:50 jestem kobietą i popieram. Co prawda duzo zalezy od wielkosci tego malego penisa.Bo jak ma z 5cm to kazda wysmieje i d**e obrobi.Jak juz jest 10cm to moze.ktoraś się skusi.Przy 15cm problem maleje do 50-70%. A powyzej 15 nikt nie narzeka. Natomiast w kazdym przypadku(nawet w tym 23cm) zostaniesz od gory do dolu "obrobiony". Nie zostawia na Tobie suchej nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni,którzy mają kompleksy z powodu wielkości swojego penisa powinni pomyśleć o środkach powiększających,żeby poczuć się pewniej. O skutecznych i bezpiecznych metodach na dodanie kilku cm można poczytać tutaj: http://www.powiekszanieczlonka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pompka jak działa? jak pompujesz to sie nie ma wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerad2121
a ja myślę, że to byłoby fajne gdyby Kobieta mnie tak wyśmiewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29lat13cm
Witam, szukam kobiet ktore uwazaja mezczyzn z malymi penisami za gorszych...kobiet ktorym satysfakcje daje wpedzanie takich mezczyzn w kompleksy, wysmiewanie ich....mam 29lat i penisa 13 cm zapraszam do kontaktu gg 38302739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również szukam kobiet które wyśmiewają małe penisy. Mam 19 lat i 14 cm. Moje gg: 66140512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×