Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szczerze i bez zazdrosci napiszcie czy ta kobiet wg was jest ładna

Polecane posty

Gość gość
to nie dziewczynka!!!! znam ja osobiscie...moja kolezanka z nia studiowala.. ona ma 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze sie ze te wszystkie komentarze tutaj to musza byc z zazdrosci, ja jestem kobieta i musze powiedziec ze przecietna na pewno nie jest, jest sliczna. Tylko kretyn by chyba powiedzial, ze jest przecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKLADNIE...CUDNA I DELIKATNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada mlodziej niz 24 lata.jak dziewczynka ale ukrainki tak mlodo wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba. Ale oczywiście szczere odpowiedzi to tylko te zgodne ze zdaniem Autora tematu... Gusta są różne i dla mnie ta dziewczyna jest zwyczajnie nie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada na swoj wiek, na pewno nie jak mniej niz 20. no ale rozumiem wiekszosc polek to w jej wieku juz zajechana solara na maksa ze wygladaja na 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorem, i to nie chodzi o to czy sie podoba czy nie bo gusta sa rozne, ale ktos kto twierdzi ze ona jest przecietniara jest albo zlosliwy albo slepy. Trzeba spojrzec obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsxysyko by bylo ok tulko nochal niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym nosem??? nos ma zgrabny przeciez i nie za duzy...co powiecie o nosie kowalczyk justyny więc??zazdrosnicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO TO POLKI MIJASZ A NIE UKRAINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna, naturalna kobieta, ale włosy ma straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale ja nic w niej pięknego nie widzę okrągła głowa(a na owal twarzy zawsze zwracam uwagę) i jakieś takie dziwne oczy i zdecydowanie przesadziła z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta i zęby - ok, ale nie podobają mi się jej oczy ani jej twarz. Ja w niej nic delikatnego nie widzę. I dziwne, ze dla was wygląda młodo, bo dla mnie właśnie na więcej niż ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zęby to ma cudowne... az zazdrosc bierze....blyska az jak sie usmiecha... " x nie zesraj się z tej podniety :D i skończ sama sobie słodzić, bo to żałosne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby ma faktycznie przepiękne i białe. usta też oczy jak azjatka///sliczna jest. sama natura i piękna cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie w moim typie, ktoś już tam wyżej napisał że jak baba z bazarku i ja tez miałem taką pierwszą myśl Tylko jej reklamówy z ziemniakami brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę szczera, dla mnie jest bardzo ładna i niestety...zazdroszczę, szczególnie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LADNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna dziewczyna a te włosy czynią ją wyjątkową no bo gdzie takie drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
A ja jestem kobieta i powiem wam że ona jest ładna i to bardzo ładna, właśnie jest naturalna, ma lekki makijaż podkreślone oczy i usta, wydaje się być sympatyczna i miła. Nie jest pretensjonalna, ani agresywna, z tego co widać ma łagodne sposobienie. Myślę, że jest szczera i uczciwa. Nie jest typem, plotkary ani złośliwej sfrustrowanej kobiety. Wydaje mi się, że mogłybyśmy się zaprzyjaźnić :) I myślę, że wiem dlaczego ona sie podoba płci przeciwnej, bo w kobietach które się tutaj wypowiadają negatywnie wzbudza zazdrość dlatego te komentarze, że nic specjalnego. Ona wzbudza w mężczyznach instynkt opiekuńczy he he he:) Jest jak dziecko delikatna, śliczna, jest jak otwarta książka nie ukrywa emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×