Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaaa22

Gdzie wyposażyć łazienkę?

Polecane posty

Gość misiaaa22

szukam wyposażenia do łazienki, nie znam sie, takie podstawowe rzeczy, bo w wynajetym mieszkaniu wszystko stare i zakamienione. wlasciciel mi zwroc****eniadze, ale ma ograniczony budzet, gdzie najlepiej kupic np. sluchawke do prysznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoscka
mi się udało kupić ręczniki u nich też, więc polecam, dobra jakość, a nie trzeba jeździc do ikei niewiadomo jak daleko po sluchawke do prysznica :D bo przeciez chodzi o to, zbey dzialala :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno najlepiej wszystko kupować przez internet np. http://krainalazienki.pl/ - zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo pieniędzy! Ja wszystko kupowałam przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jeżeli szukasz dodatków i ozdób do łazienki to polecam też zerknąć na Sklep.Darymex.pl tam znajdziesz szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony moge polecic sklep Łazienki z Pomysłem. Doskonale wyposażony sklep z kompetentnymi doradcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widzialem baterie umywalkowe w polo - niezle zaskoczenie. ale sam lazienke wyposazylem w sklepie, o ktorym wspomnial dionizos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demulgator
Potrzebne pełne wyposażenie łazienki ! ja kupowałam ostatnio piękne ręczniki, bardzo długo szukałam odpowiednich, ale było mi bardzo ciężko - jak to w internecie bywa Mama kupowała pościel na krainie obrusów http://www.krainaobrusow.pl/ i tak trafiłam na ręczniki. Są dobre kupiłam komplet niebieskich, bardzo ładny kolor, dobrze się trzymaj, nie spierają się może polecicie coś jeszcze?szukam też ciekawych inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×