Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Awatary

Polecane posty

Czym mnie miałeś urazić? Ja nie znam osób o które pytasz :) Pewna Ty jędzo noo :( Nie widać Cię tu prawie wcale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakiego c***a mi to potrzebne? Chcialam wiedzieć czy jesteście rzeczywiście tacy fajni jak się przedstawiacie, czy to tylko napompowany balonik. A póżniej się dziwicie że ludzie nie lubią waszej niebieskiej arogancji. Tu też, weszliście na mój temat z konkretnym pytaniem i pieprzycie o d***e marynie. Jak to leciało? Nie wchodź jak masz spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Silenka ;) Tak wiem, że ostatnio zaniedbuje forum i Ciebie, ale pomaranczowi i tak powiedzą, że jestem tutaj od świtu do nocy:) A tak na serio to w najbliższych dniach mnie nie będzie więc już teraz uprzedzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość' to jest mój trzeci ppost u Ciebie i wybacz, że pozwoliłam sobie wejść i napisać. Mam nadzieję, że nie urazilam moim poprzednim postem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda noo :( Ale pewnie się tutaj ,albo "tam" złapiemy :) Mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przepraszam,że tu przyszłam :) Nie zdążyłam odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie,bo zaraz na wejściu naskoczyły na mnie niezalogowani goście:O Stwierdziłam,że skoro wiedzą lepiej,to niech tkwią sobie w swoim przekonaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nadzieję, że nie uraziłaś mnie tekstem "chuj ci do tego"? Staram się unikać obcesowych odpowiedzi, tym bardziej gdy nie mam nic sensownego do powiedzenia. Dlatego nie, nie uraziłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę mieć avatar z balonikiem, jak wiele zmieniło to w ocenie mojej osoby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę nie mieć awatara i niebieskiego nicka,ale mam bo lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ciekawa czy te awatary odzwierciedlają rzeczywistość czy nie. To było proste pytanie. Skoro odbierasz to jako złośliwość i w akcie ironii wgrywasz sobie awatar balonika- no cóż, powodzenia ze swoim nowym awatarem. Prościej było odpowiedzieć, ewentualnie przemilczeć głupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie balonik spełnił swoje zadanie (ironia). Czy prościej odpowiedzieć? Tak. Ale nie idę na łatwiznę. Avatary to tylko obrazki. :) Nie dorabiaj ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą ci, co mieli się wypowiedzieć, już to zrobili. Temat pewnie do zamknięcia. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ów balonik oddaje moją seksualność, osobowość i wygląd. O czym Ci kochanie opowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balonik totwja seksualnosc? No ok opowiedz jak z dziecinna radoscia dmucham w ... a nie to ja powinienem. Ty opowiedz jak unosisz sie nade mna z jakalekkoscia.... a nie to znowu ja moglbym. Ok ty mipowiedz jakbatrdzo tesknisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglad? Hahahahaha no dobra teraz to a nie moge. Co masz z wygladu z balonika? Ze co? Niie pekj mala 👄 i ten no te szpilki yhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sh/it na uczuciowy mnie wywalą :) Każda chwila z Tobą dodaje mi skrzydeł i sprawia, że czuję się jak ten balonik. Niestety codzienność ściąga na ziemię, przytrzymując przy gruncie nie pozwala lecieć, to wtedy rodzi się Tęsknota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd :D Mam szminkę w tym kolorze i lakier do paznokci. No.. żałuj Tych szpilek i całej otoczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To śmiesznie wyglądasz mając szminkę i lakier w tym samym kolorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pękniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa tabasko, to nie temat o tobie, wyjazd stąd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakiego c***a mi to potrzebne? Chcialam wiedzieć czy jesteście rzeczywiście tacy fajni jak się przedstawiacie, czy to tylko napompowany balonik. A póżniej się dziwicie że ludzie nie lubią waszej niebieskiej arogancji. Tu też, weszliście na mój temat z konkretnym pytaniem i pieprzycie o d***e marynie. Jak to leciało? Nie wchodź jak masz spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawianie się niebieskich na wszystkich możliwych tematach i zmienianie przez nich zamierzeń autora to standard.Natomiast znikają tematy.Doszukał się ktoś możliwych powodów?Upieram się,że w przypadku niektórych jest to zwykła sugestia,by autorzy poszukali sobie innego miejsca w sieci.Duży w tym udział mają również znajomości z moderami. Czy ktoś z redakcji gdziekolwiek odpowiada na pytania,co tu się dzieje?Czy mój post to znów tylko klik dla reklamodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam tymi niektórymi niebieskimi, serio, ja też zacznę chyba spamować, bo jeżeli mają swoje tematy to po chuj rozwalają inne ? Włażą i gadają nie na temat, to trzeba tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)Mało,że piszą z niebieskiego.Niektórzy ze sobą prowadzą rozmowy pisząc z gościa.Ale to akurat jest zabawne.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne ? załóz temat, niech ci na niego zrobią nalot to zobaczysz jakie to zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne jest,że ktoś pisze na niebiesko,a zaraz odpowiada sobie z gościa jakieś pochlebstwa.Oczywiście wtedy,gdy ktoś inny nie po myśli pisze.Dyskusja jest wymianą opinii,przedstawianiem swojego zdania i nie zawsze jest to przytakiwanie.To coś innego niż trollowanie,czy spamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba widać mieć taki luz jak Grota Nestle ze swoim avatarem.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×