Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie polecacie audiobooki dla dzieci w wieku 8 i 2,5 lat?

Polecane posty

Gość gość

Mam synka, który ma 8 lat i córkę, która ma 29 miesięcy. Dzieci mają osobne pokoje, są na innym poziomie rozwoju i mają inne zainteresowania, więc szukam osobnych ciekawych audiobooków dla chłopca w wieku szkolnym i małej dziewczynki, która chodzi do żłobka. Mamy kilka audiobooków, ale wiadomo - szukamy nowych, bo ogólnie dzieci bardzo chętnie słuchają. Chcę, żeby syn doskonale odnajdywał się w fabule i żeby córka coś rozumiała, ale dla niej chyba ciężko coś będzie znaleźć. Pomóżcie... Podajcie się nazwy - jedna dla 8-latka, druga dla 2-3-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 8mio latek to nie moze sobie sam ksiazki przeczytac? W tym wieku wypadaloby jeszcze chyba cwiczyc czytanie nawet jak czyta juz biegle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla córki ciekawe mogą być Bajki z Zielonego Lasu Piotra Rubika. Mam je na płycie i słucha zarówno trzylatka jak i pięciolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja wiem jak mam dzieci wychowywać i pytałam o tytuły audiobooków, a nie pouczenia. Tak się składa, że mój syn jest najlepszy w klasie i pilnuję, żeby codziennie czytał 2 strony z książki, także czyta dużo i ładnie, ale oprócz tego jest dzieckiem i jak się bawi albo układa klocki lego sam w pokoju to lubi sobie słuchać tego audiobooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 strony. haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, w końcu to dopiero pierwsza klasa! A syn dopiero za 3 miesiące będzie miał 8 lat. Obecnie czyta obszerną książkę dostosowaną do jego wieku, ale książka ma dość małe literki.Chodzi o to, aby to czytanie cćwiczył regularnie, a nie raz 3 strony, a za tydzień 7 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim synem sluchamy Pitu Kudlata daja rade ale mysle ze ksiazka jest lepsza bo praktycznie non stop sie smiejemy i wtedy nie slyszymy co jest dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny dylemat. Szukam audiobooków dla dzieci w wieku 8, 6, 5 i niecałe 3. Co polecacie? Sama mogę stwierdzić, że świetnie się sprawdziły Opowieści z piaskownicy oraz Findus i Pettson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajna edycja audiobooków z filmów disneya. Potwory i spółka,złota rybka,muppety,toy story i inne...Płyta razem z ilustrowaną książeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

moje dzieci słuchają na tej stronie https://www.elfibajka.pl/audiobook.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Warto kupić w Empiku, są nie drogie i fajne audiobooki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Byłam w Empiku wczoraj, znalazłam fajny audiobook dla syna, mam nadzieje, ze bedzie zadowolony, to prezent na urodziny, które jutro 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×