Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karmiąc piersią można jeść wszystko idiotki poza używkami!

Polecane posty

Gość gość
Pitolisz i juz. Powiedz o tym w takim razie mojemu dziecku ktore po zjedzeniu przeze mnie jakiegokolwiek nabialu ulewa i wymiotuje na odleglosc. A jak zjadlam ogorkowa to maly mial taka biegunke ze cala pupe sobie odparzyl. Po tlustych i smazonych brzuszek go boli i placze. Sama jestes idiotka i to kompletna bo nic nie wiesz a sie wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mały nie tolerował jak jadłam pomidory/ pomidorówkę płakał po tym całą noc. więc nie zgodzę się,że produkty ,które zjadasz nie wpływają na dziecko. próbowałam jeść wszystko ,ale np. z pomidorów musiałam zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiąc piersią można jeść wszystko idiotki poza używkami............ciebie nawet idiotką niemożna nazwać, bo chuj wie co sobą reprezentujesz, chyba totalną głupotę i dno moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Z obelgami się nie zgadzam ale z resztą owszem. Karmie piersią - jem wszystko, łącznie z produktami wzdymającymi typu kapusta, cebula i ogórki kiszone - oczywiście wszystko w rozsądnych ilościach. Córka ma nie całe pięć miesięcy i nie miałyśmy żadnych wysypek, biegunek itp. Przez pierwszy miesiąc nie jadłam smażonych rzeczy i to tyle z mojej diety... Staram się nie pić napojów gazowanych ale to bardziej ze względu na to że to nie zdrowe dla nas obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×