Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cukrzyca ciążowa poród

Polecane posty

Gość gość

mam stwierdzoną cukrzycę ciążową, nie biorę insuliny jedynie przestrzegam diety. zastanawiam się jak to będzie w szpitalu przy porodzie? czy przy porodzie był neonatolog ? czy też miałyście dietę w szpitalu? czy przed porodem badali jeszcze poziom cukru? czy urodziłyście większe dziecko? dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cukry sa unormowane to ciaza jest traktowana jak kazda inna. Glukometr na porodowke sie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cukrzycę ciążową też diety przestrzegam ale jest już taki temat poszukaj i tam pisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wzielam glukometr do szpitala, przy porodzie byl neonatolog, ale bylo wszystko ok, dziecko 3400, tez bylam na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin za 2 tyg. Synek waży 2,5 kg. Dobrze że napisaliście o tym za glukometr trzeba zabrać bo tego mi nikt nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, glukometr trzeba wziac i notatki gdzie zapisywalas wyniki jak badalas, zeby mieli wglad, ja mialam diete przed porodem, dostawalam co innego od reszty dziewczyn a po porodzie wiadomo - obiadki sa dla mam karmiacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy przyjeciu na oddzial robia z toba wywiad wiec musisz koniecznie powiedziec, zreszta pewnie w karcie ciazy masz wpisane, a jak nie to powiedziec musisz, zabierz glukometr, i przed porodem nie jedz nic co podnosi cukier, jakis suchy prowiant, herbatniki, jablko pokrojone w pudelku, woda niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie bierzesz insuliny to traktuja cie jak "zdrowa" rodzaca ale informacje o cukrzycy ciazowej i diecie musza miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×