Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kraluczyniaa

fajne książki dla młodzieży

Polecane posty

Gość gość
Fajna książka o przygodach młodej dziewczyny, która we Włoszech odkrywa pamiętnik zmarłej mamy. Nie pytajcie, po co tam pojechała. Przeczytajcie recenzję - https://virtualo.pl/ebook/love-and-gelato-i228453/ a potem ebooka. Moim zdaniem to problematyka idealnie trafiająca w to, z czym do czynienia ma młodzież. Powiedzmy, że to taka życiowa pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beratka
Kilka ciekawych książek ( i nie tylko dla młodzieży bo nawet dorosła osoba jest się w stanie w nich zaczytać) jakie mogę polecić: Łzy Boga Deszczu - jedna z ciekawszych serii książek dla mlodzieży, jaka wyszła w ostatnim czasie. Telemach w dżinsach Córka czarownic Doroty Terakowskiej Zresztą aktualnie w pwn jest sporo promocji na ksiązki dla mlodzieży https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Literatura-polska-dla-mlodziezy,2196986,k.html Ciekawa jestem również jakie ciekawe seriale młodzieżowe polecicie? Bo ostatnio oglądałam nową Sabrinę i szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia.... Jest dosć brutalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalen

Patrzcie tutaj - mawreads.pl/2018/11/e-book-do-wszystkich-chopcow-ktorych.html

Lekka i przyjemna lektura o niełatwym życiu o wielu młodzieżowych miłościach.

Nie jest szczególnie odkrywcza, a raczej lekka lektura na wieczór.

Pokazuje różne relacje - zresztą sporo na ten temat macie w samej recenzji tego ebooka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłam młodsza to lubiłam ksiązki p. Musierowicz ale to tak bardziej dla dziewczyn :) poza tym prawie cała fantastyka jest oki dla młodzieży chociaż bardziej władca pierścieni niż wiedzźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pissana

Lekko i przyjemnie  - mawreads.pl/2019/04/e-book-save-me-mona-kasten.html Dziewczyna nastawiona na naukę i rozwój, która zaczyna kręcić z królem szkoły. Fajna, przyjemna pozycja, trochę w stylu romansiła. Ja lubię takie ebooki, szczególnie odczas wakacji. Zresztą - filmy o takich historiach również zawsze mnie kręciły 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldamak

"My Secret Youtube Life” Charlotte Seager - książka porusza temat hejtu i cyberprzemocy, uważam, że każdy rodzic i jego dziecko powinno to przeczytać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×