Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z czego przygotować sie do matury z chemi i bilogii?

Polecane posty

Gość gość
droga moteracjo jak jeszcze raz zrobicie ze mnie spamera bez powodu to wam poprzebijam opony w samochodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl że jesteś jakimś geniuszem. Na medycynę nie idą tylko i wyłącznie wybitne jednostki tylko normalni ludzie którzy się przykładają do nauki. Działasz na dwa fronty - uczysz się do matury i studiujesz i kafeteria musi rozstrzygać za ciebie takie drobiazgi jak to którą pomoc dydaktyczną wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover, dostałeś bana? to nie pozostaje tobie nic innego jak skok z wieżowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sram na ich bany a już niebawem osram i m ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam juz liste największych wrogów ludzkości. Przeważnie ciężko ich złapać:D Z braku laku zajme sie ich przydupasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chazarska zmieniłabyś nick Takie prowokowanie polaków bezczelne nie licuje ze sprytem jaki przypisuje się członkom waszej społeczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróć... Nie ze sprytem tylko cwaniactwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolone pedały moteracyjne. A udawaliście, że was nie ma kutasy i dziwki. :D:D Srał was pies. Zaczynacie wkurwiać moją paranoje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz już wiemy kto tam siedzi. wasi pobratymcy z israela odwalili niezłą szopkę w tej redakcji. MOże waszą siedzibę tez nawiedzą jacyś aktorzy przebrani za terrorystów;) Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz 92, szkoda mi czasu na szukanie jak mogę zapytać, po co mam robić coś co ktoś może zrobić za mnie? xD powodzenia w szukaniu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chazarska widze że sprzedajesz tu książki i "wiedze" moge zapytać kto jest producentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jeszcze jedno pytanie cokolwiek istotniejsze. Jak można być takimi s*********i? Macie to w genach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przygotowuje z biologii, geografii i historii ale opracowałem sobie własną, autorską metodę nauki. Nie podobają mi się długie procedury uczenia się do matury. Chcę udowodnić że możliwe jest osiągnięcie dobrego wyniku niskim nakładem kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra to przejdźmy do interesów. Interesują mnie oryginały. Głównie jeżeli chodzi o wiedzę:) Dużo wam za to dać nie mogę ale być może ujdziecie z życiem:) To uczciwy układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 serio? jesteś idiotą albo trolem, ale nie można być aż takim idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolić to forum. Niedługo wi zaczniecie z szafy wyskakiwać partyzanci szatana:D Milo sie robiło interesy. Nie daliście sie sfrajerzyć;) prawde i tak już znam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×