Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JurijJj

Amanci i Amantki Ero

Polecane posty

To tylko opinia. Ile głów tyle opinii, nie ma co się przejmować. Pozwólcie teraz, że użyję skrytykowanej przez siebie formy komunikacji niewerbalnej. :P ( czemu wśród tych kwiatków i serduszek nie ma środkowego palca? To forum erotyczne, tutaj środkowy palec byłby bardzo wskazany. Dlatego zmuszony zostałem użyć ozora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi przypomnieć gdzie pisałam, że jestem od niedawna? Muszę Cię rozczarować, nie zmieniłam nicku. Przekręciłam trochę, bo długo mnie nie było i zwyczajnie hasło mi z głowy wyleciało. Ja po prostu nie byłam nigdy tutejszą celebrytką i to cała tajemnica. Z jakiegoś konkretnego powodu mnie obrażasz? Czy bezinteresownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi przypomnieć gdzie pisałam, że jestem od niedawna? Muszę Cię rozczarować, nie zmieniłam nicku. Przekręciłam trochę, bo długo mnie nie było i zwyczajnie hasło mi z głowy wyleciało. Ja po prostu nie byłam nigdy tutejszą celebrytką i to cała tajemnica. Z jakiegoś konkretnego powodu mnie obrażasz? Czy bezinteresownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
władca lalek(dmuchanych) skoro piszesz,że"to prywatne targowisko próżności,nieadekwatne do realnego życia to jakim prawem po kilku wpisach wydajesz opinię na mój temat? Uwazasz się za faceta,ale swoim wpisem o blondi nadającej się tylko do dupczenia pokazałeś jakim jesteś chamem.Nie znasz mnie,nic o mnie nie wiesz.Nie pcham się na te chore tutejsze rankingi.Dla mnie jesteś zwyczajnym chamem i nawet nie chce się mi zadać trudu,żeby poczytać twoje "wybitne"wypowiedzi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zadawać pytania, na które samemu udziela się odpowiedzi ? Skoro jest język, na co komu palec ? O przepraszam zapomniałam dodać 🌻 ❤️ 👄 Nie lubię wyróżniać się z tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ekskjuzmi gdzieś mi się rzuciło w oczy żeś z łódzkiego, mogę wiedzieć z której części?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena ? Cokolwiek przeczytałaś na swój temat... po co to bierzesz do siebie ? Tak nie można. To się mija z sensem pisania na tym wysypisku :) I oczywiście 👄 🌻 ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzam arbitralnie, że jedyną "prawdziwą" osobą na tym forume, jest Naj. Nigdy nie ukrywał, że chodzi mu tylko o znalezienie sponsora na 0,7 fin ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku,Sileno, chciałem Cię przeprosić. Masz rację. Do kobiety trzeba z kwiatkiem, a nie po chamsku. 🌼 Już dobrze, nie zadawaj sobie trudu w czytaniu moich wypowiedzi. I tak byś nie zrozumiała. Dmuchane lalki są wszędzie Sileno, nawet na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie biorę do siebie:) Nie pozwolę tylko aby jakiś dupek,który ocenia po kilku wpisach ,obrażał mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cool ;) Rada. Nie komentuj złośliwych wypowiedzi na swój temat, bo są pisane po to, żeby wywołać taką właśnie reakcję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Władca, a ty nie jesteś czasem stałą userką przelogowaną na nowy nick ? Masz niezwykłą orientację w tematach. Z czego ona wynika? ze stałego pobytu tutaj? Facet tak nie napisze o kobiecie, nie użyje takich zwrotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmija 84 nie znam reszty. Ja po prostu przeczytałem kilka "rankingów", wyłapałem powtarzający się nick, poczytałem co ów nick pisze, zastanowiłem się czy to kupuję czy nie i po chamsku skrytykowałem. Ale już przepraszam. Choruję na ironię. Nic nie poradzę. Silena, przepraszam. Pisz sobie spokojnie dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadła Zuchwała i będzie odpytywanie ;) Kobieto ? A co za różnica kim jest władca ? Zabawa polega na tym, że Ty udajesz, że mu wierzysz, a on lekko bryluje, pusząc się i pławiąc w uwielbieniu ;) :D Sorki :) Nudzi mi się, a nie mam motywacji, żeby ruszyć cztery litery z łóżka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
cholera to za daleko, nie zdążysz z kocem:( zamarzne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No :D Skoro już wymieniliśmy niedzielne uściski ;) Naj jak zawsze został na lodzie. Władca pokazał palcem kto go kręci ;) Czas zrobić coś co zostawi po nas trwały ślad w przestrzeni kosmicznej :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie byłem wczoraj, musiał jechać do Manu nienawidzę tego miejsca, przytłacza mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie i proszę o zrozumienia. Sześć tygodni pracuję rączką. Kolejne sześć inną częścią ciała. Musze gdzieś wylewać frustracje na ten czas. 🖐️ Dla amantek 🌼 Znów ta niewerbalna forma komunikacji, zaczynam się wczuwać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ,pudło,bo ja zaglądam w wolnych chwilach.Sądzisz po sobie,że słodzę sobie sama? Musiałabym upaść na głowę.Nie rozumiesz,że ja mam to gdzieś,czy ktoś mi tu dowala czy mi słodzi.Ktoś założy durny temat,ktoś drugi wyjedzie z moim nickiem i zaczyna się jazda.Ważne,że coś się dzieje no nie? Nawet rozumiem,nudna niedziela,coś trzeba ze sobą zrobić,więc czemu nie zamieszać na ero ;) Tyle z mojej strony.Bawcie się przednio:) Ja wracam do pracy,bo nie wszyscy weekendy spędzają na ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się mazać, Naju:-/ Ja Cię proszę. Już zamarzasz, a tak jeszcze glut pod nosem będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×