Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sąsiadka straszy mnie opieką

Polecane posty

Gość łane
Autorka czekała na dokładnie takie odpowiedzi, być może dlatego, że jest tą 28 - letnią sąsiadką, ale na pewno nie matką tych hałasujących dzieci. Ale Wy durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łane, tu autorka, skończ jesli nie wierzysz to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widać ze sie zleciały nastepne stare panny bez dzieci, ciekawe co wy byscie zrobily na moim miejscu skoro mały wczesnie wstaje i chce sie bawic na podłodze a jak nie to ryk??a jak jej przeszkadza walenie klockami w panele to niech kupi sobie zatyczki! xx Tak, to znalazłaś sposób, wsadzić go w chodzić. Ja nie wiem w czym ty masz problem kupić dywanik pod te klocki. Jeśli sąsiadka ma wsadzić stopery w uszy, to ty kup dywanik, aby dziecko nie siedziało na gołej ziemi i waliło klockami w miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie szkoda Ci samej tego dziecka jak płacze... takie metody to od 2go roku życia a nie na niemowlaku.... nie dziwie się sąsiadce, ciekawe co Ty byś zrobiła na jej miejscu.... pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię idiotko obchodzi czy ktoś ma męża czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cię idiotko obchodzi czy ktoś ma męża czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lane 3/4 tematow tutaj to prowokacje. ale wlasnie trzeba odpowiadac zeby te idiotki wiedzialy ze sa idiotkami. jak chcesz to se olewaj , przeszkadza ci cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co te k***y stare niedor****ne machające z biedy i frustracji cyckami na sex kamerkach k***y mają do dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łane
"widać ze sie zleciały nastepne stare panny" I co, dalej wierzycie że to nie prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze masz małe dziecko nie oznacza ze mozecie cała klatke terroryzowac jego wyciem, sasiadka ma 100% racji, to jest chore zeby dzieciak wył 2 godziny, jezdził po podłodze non stop i walił zabawkami, kazdy by sie wkurwił. Zabierz sie za dzieciaka i badzcie cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy cie wysmiali, NIE MASZ RACJI i sie juz nie osmieszaj. krolewna sie znalazla ONA I JEJ DZIECKO MOGA HALaSOWAC a inni maja sluchac tych wrzaskow. Zycze ci zeby wam ktos tak halasowal jak juz bedziecie spali i uda ci sie dziecko uspic. Walila bym cala noc w sciane wam to od razu byscie sie zamkneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łane
Ale ona takich odpowiedzi właśnie oczekuje, bo jest tą 28letnią sąsiadką, dlatego pisze takim pretensjonalnym tonem, byście pojechały po niby autorce - sąsiadce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczycie same jak bedziecie miały dziecko, pytam czy moze mi cos zrobić takim nagraniem? nie obchodzi mnie wasze zdanie na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lane- ty chyba sama masz dziecko które hałasuje. Ma takie odpowiedzi bo to prawda, a nie dlatego że coś tu zmanipulowała. Nie ośmieszaj się i sama zajmij się dzieckiem tak, żeby nie hałasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łane
Autorko czemu nie opiszesz tej sytuacji ze swojej strony, tylko z cudzej przedstawiając się jako zacofana chamka sąsiadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOZE ZROBIC i kazdy jej przyzna racje , tez bym wam dzieciaka zabrala gdyby byla mozliwosc wtedy bys sie od razu nauczyla zycia w spoleczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łane
18.59 - zastanów się jak Ty byś opisała tą sytuację na miejscu sąsiadki z dziećmi, bo na pewno nie w ten sposób i nie masz racji, bo była to manipulacja, jak widać udana, co mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawałam mu wino by spało i spało mi po 12 godzin i była cisza i spokój. ale doktorka zabroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja w d**e pocałować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łane
PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie w ogole sasiadce, a Ty tylko probujesz sie usprawiesliwic , ze masz tak nie wychowanych Bachorow. Owszem moze pojsc do opieki i tez bym na jej miejscu tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek jest niemolakiem i nie płacze przez cały tydzień 2 godziny! Ale ja i mąż reagujemy od razu na jego płacz i czuje się bezpieczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLALLA
autorko ja mam taka sytuacje moj ma teraz 1.5roku .mieszkamy od roku w starym budownictwie i tez wszystko slychac.klocki i inne rzeczy.sasiadowi przeszkadzalo np.nasze krzesla to kupilam podkladki no a pozniej sie zaczelo czyli nasze dziecko dodam ze wstaje okolo 8 a njpozniej idzie o 21 czyli wtedy nie ma ciszy nocnej czasem przebudzi sie z placzem w nocy ale szybko staram sie go uspokoic.zglosil nas do spoldzielni mieszkaniowej bylismy na rozmowie.powiedzial ze np.kapiemy sie po 22 .moj maz z pracy wraca po 22 prysznic musi wziasc .nic nie wskoral i cigle wali nam w podloge rury od kaloryferow krzyczy jak tylko cos u nas stuknie.wymeczyl mnie psychicznie i chyba sie wyprowadzimy bo codziennie mysle tylko zeby malemu cois nie upadlo czy mnie itp.nie da sie tak zyc.ograniczylam malemu zabawki halasujace i on tez teraz podskakuje jak cos spadnie no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zobaczycie same jak bedziecie miały dziecko, pytam czy moze mi cos zrobić takim nagraniem? nie obchodzi mnie wasze zdanie na inny temat xx Ja miałam, nawet dwójkę. Tak, może. Z troski o dziecko:) A tak w ogóle to dlaczego ty nic nie robisz, aby się z sąsiadką dogadać? Ona powinna zrozumieć, że małe dziecko ma prawo do płaczu, a ty powinnaś zrozumieć, że ona chce ciszy i spokoju. Może sama poroniła, albo usunęła i wszelki przejaw obecności twojego dziecka ją albo rani, albo drażni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to trzeba poronić żeby chcieć ciszy we własnym mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
No niestety tak wygląda życie w blokach. Trafiają się ludzie przewrażliwieni. Ale jeśli nie chcemy narażać się na konflikty sąsiedzkie to może warto pomyśleć o wygłuszeniu naszych pomieszczeń? Są różne metody np. takie http://www.mega-acoustic.pl/oferta/piramidki-akustyczne/ piramidki akustyczne, tapety akustyczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×