Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja1988m

Czy jest szansa , ze jestem w ciazy?

Polecane posty

Gość maja1988m

Ostatnia miesiaczke mialam 29.12 wiec spoznia mi sie dopiero pare dni, mam niby typowe objawy jak przed miesiaczka, boli mnie podbrzusze , mam tkliwe piersi, ale zamiast miesiaczki mam bialy kleisty sluz, boli mnie glowa plus lekko podwyzszona temperatura i wydaje mi sie ze musze czesciej chodzic do toalety i jakos duzo sie slinie... Niedawno odstawilam tabletki, o dzidziusia chcemy zaczac starac sie wiec za kilka miesiecy, dlatego teraz maz nie konczyl we mnie. Ale mimo wszystkoa przez ten spozniajacy sie okres narobilam sobie nadziei ;). Myslicie ze jest jakas szansa, miala ktora z Was podobnie, test zamierzam zrobic za pare dni, jesli @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1988m
nakrecilam sie ze tak jest, ale z drugiej strony maz ani razu nie skonczyl we mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioskujesz ze jesteś w ciąży bo chce Ci się siku?z taka wiedza nawet nie myśl o ciąży,myslisz jak pare dni minie od zapłodnienia będziesz latac siku?wiesz od czego uciska pęcherz-na pewno nie od zaplodnienia nastepna gimnazjalista zadaje gowniane pytania jakby to sami ginekologowie siedzieli.ZROB TEST,ale idz na pobranie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byl stosunek przerywany czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test i wszystko będzie jasne..po tabletkach okres może się spóźniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tym bardziej jak maz w Tb nie konczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biegalam siku juz w pierwszych tygodniach,bo to nie jest tylko od ucisku,ale na poczatku jest od hormonow. Potem to ustepuje by powrocic w koncowce ciazy ze zdwojona sila :) Ale nie wmawiaj sobie objawow. Zrob po prostu test. Maz wTobie nie skonczyl,wiec szansa niewielka. Ja stosowalam stosunek przerywany z mezem 5lat. A jak zachcialo nam sie rozmnozyc to zaszlam po pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szansa jest naprawde niewielka...Ale to nie znaczy, ze to niemozliwe... Zastanow sie..tyle jest par, ktore uprawiaja sex podczas dni plodnych do konca (mowie o zdrowych osobnikach) i potrzebuja 3-5 cykli, by zajsc w ciaze...wiec u Ciebie taka szansa jest znikoma... A skoro spoznia ci sie okres, to zrob test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1988m
Zrobiłam test, pojawiła się druga kreska, ale taki jakby jej kontur, wręcz biala. Nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w ciąży!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś w ciąży, biały kontur jest na wszystkich testach w miejscu gdzie pojawić się powinna kreska. Ja nie wiem, skąd się biorą takie histeryczaki, wbrew pozorom nie jest łatwo zrobić dziecko, a tym bardziej bez wytrysku do środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×