Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat dla spamerki spamera

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne gość dziś I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne. W W W W W W I wtedy mógłby Sobie pisać na temacie co by chciał ale miałoby to taki skutek jakby sam do siebie pisał na maila. I Wadera doskonale o tym wiedziała bo wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. A Wadera nie zachowała się tak z tego samego powodu co Wy wszystkie. Brakuje Wam chłopów co by Was adorowali więc nawet taki cham jak Jacek81 jest cennym nabytkiem tylko Wadera i i Wy myślałyście że Ja jestem Toledo i przejdę do porządku dziennego nad Waszą nielojalnością. Ale Ja nie jestem Toledo tylko Bieszczadzki Góral i jak dałyście d**y na całej lini to nie będę udawał że nic się nie stało, tylko powiem Wam prosto w oczy co o tym sądzę. A Jak udajecie głupa że nie wiecie o co chodzi to kończę definitywnie z Wami znajomość i nie życzę Sobie żebyście korzystały z owoców Mojej pracy i uczestniczyły w Moim temacie. A Toledo jak się zachowacie wobec Niego tak jak wobec Mnie to powinien Was kopnąć mocno w d**ę to może w końcu coś do Was dotrze bo nie jesteście święte krowy żeby Wam nie móc zwrócić uwagi jak jesteście nielojalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafię zaintrygować kobietę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz ze mną rozmawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? E weź jaśniej co dzis nie kumata jakaś jestem jak żaba na lądzie ;-) Ale coś tam mi świeci... A nie to księżyc. Patrz jaki duży. Dobra mów ktoś ty i po sprawie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie:) Kombinuj dalej. Chyba nie ma wielu na forum, którzy Cię intrygują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze tematy to seks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pijana byłam znów mi się film urwał czy jak? To takie miejsce ze raczej się nieda nie mieć głupich myśli i żartów źartuje o seksie ze wszystkimi wiec chyba jednak się pomyliłeś/las. O zacznijmy od tego czy las czy les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa To ta propozycja i umawianie się na seks, to były żarty?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa Obiecałaś mi się oddać i to był tylko żart? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa To kto?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa Jak ci powiem kim jestem, tosobie przypomnisz, że jesteśmy umówieni na seks i zadnej pomyłki nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak mały. Synuś coś się mocno w głowę uderzył. Pisząc ze mną wiedział byś zupełnie inne fakty;-). I to jeszcze niedawno no dobre. Nie sciemniaj i wal o co Ci chodzi lub o kogo i już;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj pierwsza literę imienia swojego. Jest tylko jedna osoba z którą się umawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa O ciebie;) A umowa na seks, była w żartach,a nie na poważnie:D A już prawie byłas moja😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa "G"😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś prawie robi wielką różnicę matko daj spokój bo martwię się ze zgrzeszylam prawie twoja no dobre. O co ci chodzi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to serio byłam pijana bo od zawsze jest tylko (M. Co ty mi tu pieprzysz ze G jak ja na G to tylko Genke kojarzę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa To dość tych podchodów :D :D :D To idę tę podłogę sam myć😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×