Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poszlybyscie w tej sytuacji? dziecko prosi.

Polecane posty

Gość gość

Mam się oszczędzać, szyjka 4,5 cm, bez rozwarcia, 35 tydzień. 4 pietro, 2,5 latka która nie ubierze się sama. Na zewnątrz słońce, mala blaga na plac zabaw. Maz w pracy do 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyjka 1,5*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś sąsiadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż ten topik wszystkim krzyczącym, że mała różnica wieku jest taka extra. Nie, nie poszłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plac zabaw jak jest 0 temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś sąsiadkę, kogoś z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na plac zabaw. Nie chodzicie zima? Dziecko w ciepłe spodnie, kurtkę i na zjeżdżalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest złego w małej różnicy wieku? Ja jestem w 37 tc i też mam 2 i pół latke. 2 piętro i też wychodzę tylko na plac zabaw nawet jak jest te 0 stopni. Tylko, że moja jak zimno to nie chce chodzić i po 20-30 minutach chce wracać. Dziecko ubrać czy przebrać tak czy siak trzeba rano. Moja córka całe szczęście sama buty zakłada, spodnie sama zakłada itp. takie proste rzeczy. Nic się nie stanie jak usiądziesz na ławeczce na te 20-30 minut. No chyba, że masz takie dziecko które trzeba znieść i wnieść (moja chodzi sama) i jeszcze latać po placu zabaw jak ogon bo gdzieś wlezie.. To wtedy bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o typowa kafeteryjna rodzinka mąż zapieprza do 21 a baba w domu,nie lepiej isc do pracy i oboje byscie wracali np o 16,ale po co jak sie ma meza tylko jako bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi sama pomschodach i na placu ładnie się bawi z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszłabym, zwłaszcza, że 4 piętro i dziecko niesamodzielne. Nie ma co ryzykować. Może ktoś inny da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja czekam z 2 dzieckiem jak 1 pojdzie do przedszkola nie mam zamiaru sie zażynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferfefef
Niech się te starsze, już niepotrzebne, przyzwyczaja, że teraz będzie miało przesr... Tak to już jest gdy przychodzi się na świat w hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne jesteście a jak pójdzie do przedszkola to co? samo pójdzie i samo wróci? a poza tym nie każda ciąża jest problemowa, większość matek bez problemu daje radę z niemowlakiem i w ciązy. Ja mam półroczne dziecko i już planuje następne bo małą różnica i wspólny kontakt jest dla mnie ważniejsze i na całe życie niż rok, dwa lata wytężonej opieki nad dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy ludzie za głupoty gadacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście żebym poszła, ja miałam rozwarcie na dwa palce od 32 tyg a ciąże przenosiłam :) ...a co to znaczy ze masz się oszczędzać? każda kobieta ma się oszczędzać w zaawansowanej ciąży, nikt ci ciężarów nie każe nosić tylko iśc na spacer, dobrze ci to zrobić a po schodach nie musisz biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata to mała różnica? dla mnie normalna. Ostatni dzwonek na fajny kontakt i wspólną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z gosciem 11:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i normalnie nie wierze jakie te kobiety dziś wygodne a co złego jest w spacerze???? weź krzesło, usiądź i ubierz dziecko, to takie trudne? to co ty nic w domu nie robisz? leżysz i pachniesz? ciąza to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź kobieto na spacer i nie wymyślaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ty z domu nie wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne jesteście a jak pójdzie do przedszkola to co? samo pójdzie i samo wróci? a poza tym nie każda ciąża jest problemowa, większość matek bez problemu daje radę z niemowlakiem i w ciązy. Ja mam półroczne dziecko i już planuje następne bo małą różnica i wspólny kontakt jest dla mnie ważniejsze i na całe życie niż rok, dwa lata wytężonej opieki nad dziećmi. x mała róznica wieku nic ci nie da jak twoje dzieci nie beda sie po prostu lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak obldzoba zjeżdżalnia. W Polsce to albo się wcale nie wychodzi w zimie z dziećmi, albo w drugą stronę przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×