Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kim są ci ludzie? Co te zdjęcia przedstawiają?

Polecane posty

Gość gość
fajną dupę w tle, weź mi na pytanie odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie boję się ale ty wolałabyś usłyszeć że się ich boję i że to są brudasy śmierdzące i że metal to g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się obrażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gimbaza, która nie wie co oznacza ''a'' nakoszulce " Nie wiem gdzie widzisz na tyc zdjęciach jakąś gimbaze, albo "A" na koszulce, koszulki które mają to koszulka festiwalowa Metalfestu, koszulka Sadusa z motywem z okładki płyty "Chemical Exposure" i pare innych koszulek zespołów. Może kup sobie okulary? :) "Nie nie boję się" Jesteś odważna, skoro nie boisz się satanistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mi na pytanie nie odpowiedziałaś, a jak raz byłam ciekawa Twojej opinii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ona nie odpowiada na pytania tylko czeka aż ktoś zacznie ich wyzywać żeby móc się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo mi na pytanie nie odpowiedziałaś, a jak raz byłam ciekawa Twojej opinii" zaraz odpowiem :D "ale brudasy " Podejżewam, że lepiej dbają o higiene od ciebie brudny dresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzęse gaciami. Na pewno gotują małe czarne kotki w wielkich kotłach i odprawiają jakieś nieznane modły. Auć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kot żyje i ma się dobrze...ale jest zdecydowanie satanistycznym kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metafory nie zrozumiałaś. współczesna metalowa gimbaza nie wie, co oznacza ''a'' na koszulce. za to poliestrowaną koszulkę z nadrukiem zespołu nosi namietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ty, one tu piszą tylko w przerwach między seksem a innymi ważnymi sprawami, no to co że mają tysiące wpisów, oj tam oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"współczesna metalowa gimbaza nie wie, co oznacza ''a'' na koszulce." A na koszulce to symbol punków anarchistów, po co osoba słuchająca metalu, ma znać symbol bezsensownej ideologii która i tak nic ciekawego nie wnosi? :) Zresztą ci na zdjeciach sa troche starsi od gimbazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że mamy google i mogłaś zdefiniowac. dla Ciebie to nie gimbaza, bo sama jeszcze dzieckiem jsteeś w papierach i gimbazą w głowie. Nie dziwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pewno zgłosiła temat do asakcji,bo jej wsiadł na ambicję i założyła kolejny debilizm. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie rozumiem po co metal ma znać jakieś punkowe bzdury i co to ma wspólnego z gimnazjum. Odróżniasz w ogóle metal od punku? Wiesz, ze metal nie ma żadnej ideologii? Błędu nie popełniłam ja, był chyba na oficjalnej stronie zespołu(nie wiem skąd konkretnie skopiowałam ten fragment).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy anarchia jest stricte punkowa? Co z Ciebie za fanka subkultury, skoro siedzisz w tak sztywnych ramach? I błagam... nie pogrążaj się az tak, wszyscy są już uswiadomieni jaką miernota intelektualną jesteś... skopiowałam, to jestem takim samym debilem jak mój idol, bo nawet nie poprawiłam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×