Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kim są ci ludzie? Co te zdjęcia przedstawiają?

Polecane posty

Gość gość
ma prawo nie wiedzieć z czym jeszcze związany jest ten kretyński światopogląd i to wręcz dobrze, że dzisiejsza młodzież nie bawi się w takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, agnieszka zaraz po tobie jest na drugim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od kiedy anarchia jest stricte punkowa" Jesli już ma się wiązać z jakąś subkulturą, to z punkową. Pytam po raz kolejny - po co osoba bedaca fanem metalu ma się interesować anarchizmem? Ta ideologia nie ma z metalem nic wspólnego, wśród metali znajdziesz sporo osób o pogladach wręcz faszystowskich, ale metala-anarchisty jeszcze nie poznałam :) "nie pogrążaj się az tak, wszyscy są już uswiadomieni jaką miernota intelektualną jesteś.." Myślisz, że obelgi ze strony niskiej i grubej piłki plażowej-menelicy(za dużo opowiadania o życiu osobistym z twojej strony, niestety) robią na mnie wrażenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie pogrążaj się az tak, wszyscy są już uswiadomieni jaką miernota intelektualną jesteś.." Myślisz, że obelgi ze strony niskiej i grubej piłki plażowej-menelicy(za dużo opowiadania o życiu osobistym z twojej strony, niestety) robią na mnie wrażenie? usmiech.gif xxx dlatego też min. jesteś miernotą intelektualna, bo ja tylko stwierdziłam fakt dot. Twojej znikomej inteligencji, a Ty jako emogimbaza potrafisz tylko rzucić epitetem. Nie znasz metalowca-anarchisty, bo w gimnazjum i Twoim otoczeniu metalowców nie ma. Sa emociaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie znasz metalowca-anarchisty, bo w gimnazjum i Twoim otoczeniu metalowców nie ma. Sa emociaki. " Piłko plażowa, mam prawie 21 lat, żadnego emo nigdy nie znałam osobiście, a metale których znam to głównie fani thrashu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież sama jesteś emo. metalowiec nie ma trocin w głowie, jak Ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich zespołów słuchają ci metale-anarchiści? :D Tak teraz myślę, to nie kojazę żadnego zespołu metalowego który głosiłby anarchizm. Gdy myśle o ideologii wyznawanej przez znajomych metalowców, to z tego co jest powszechne przychodzi mi do głowy głównie neopogaństwo, rodzimowierstwo słowiańskie lub asatru, albo Janusz Korwin Mikke, ale na pewno nie anarchia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz nie być emo, skoro dla ciebie subkultura to przede wszystkim zespoły?:D wszystko co pierdzielisz, kręci się wokół zespołów...:) olaboga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam też wierzących metali-katolików :) Ale anarchistów? nieee... " skoro dla ciebie subkultura to przede wszystkim zespoły" Jest to subkultura muzyczna, więc kręci się wokół muzyki. A dla ciebie subkultura metalowa, to pewnie głównie image i otoczka a muzyka jest nieważna? :D To się nie dogadamy pozerko, bo dla mnie hobby stanowi muzyka a nie "przynaleznośc do subkultury i sprawy z tym związane" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum, że jestem fanką metalu, interesuje się muzyką, a "subkultura" to dla mnie otoczka tej muzyki - czyli koncerty, metalowy styl ubioru. Jeśli uważasz że interesowanie się muzyką to gimbaza a jaranie przede wszystkim subkulturą jest mega dojrzałe i mądre, to jesteś jeszcze bardziej infantylna niz myślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczenie na dwa posty i powielanie, wsiadłam Ci na odcisk? Subkultura to ogół wielu kwestii. nie tylko muzyki i pieknego idola z długimi włosami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tłumaczenie na dwa posty i powielanie, wsiadłam Ci na odcisk?" Po prostu piszesz nieprzeciętne bzdury Tak pojmowana subkultura, jak ty to robisz to dziecinada, infantylna istoto :D Sensem istnienia subkultury metalowej jest muzyka metalowa, jest ona przybudówką wobec muzyki. Ja jestem fanką metalu, żywo się tym interesuje, poznaję nowe zespoły, i nie wiem na jakich "innych kwestiach" ma jeszcze polegać bycie fanką metalu :D może mi wyjaśnisz, pozerko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuję się "wyglądem idoli" tylko MUZYKĄ, kiedy to wreszcie zrozumiesz? :D pewnie nigdy nie miałaś żadnego hobby to musisz wypełniać sobie życie jakimiś bzdurami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×