Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Zauważyliście, że w TV reklamują wieprzowinę?

Polecane posty

Nie jako produkt konkretnej firmy, tylko pojęcie ogólne... Osobiście cieszy mnie to, bo oznaczać może tyle, że podaż wieprzowiny przekracza popyt. Ludzie powoli idą po rozum do głowy i nie chcą tykać tego nieczystego mięsa, a kretyńskie reklamy z frajerami, okularnikami, tego nie zmienią . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo o tym przed świętami w agrobiznesie, spada konsumpcja wieprzowiny, do tego embargo wiec postanowili promowac wieprzowine jako 'zdrowe mieso'. Rosnie za to konsumpcja kupy pod postacią mieso mechanicznie oddzielone od kurcząt, ludzie chodzący do Biedronki kupują takie atrakcje tam tylko MOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy mom z kurczaka, niż wieprzowina... Poza tym ja jem głównie mięso kurczaka i mięso wołowe, czyli takie, które wg Pisma jest dozwolone... Parę dni temu się porzygałem po wątróbce wołowej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie dziczyzne, np domowy pasztet z zająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bozz wątrobki to najgorsze świnstwo jakie istnieje ! Przecież tam jest najwiecej toksyn !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię słowa dziczyzna, bo miesza pojęcia, które nie mają ze sobą nic wspólnego... Miesza takie pojęcia jak mięso czyste (jeleń, sarna, łoś, antylopa) z mięsem nieczystym (dzik, zając, niedźwiedź)... Podobno byli kiedyś zboczeńcy, którzy potrafili zjeść rysia... A zając, jak wspomniałem jest nieczysty, bo mięso czyste jest tylko z tych ssaków, które przeżuwają połknięty pokarm i mają rozczepione kopyto, jak krowa, jeleń, antylopa, żyrafa, et cetera... Wszystkie gady są nieczyste... Spośród ptaków te są czyste, które żywią się ziarnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślisz o nietypowym jedzeniu jak larwy, owady, pająki, żaby, węże, żółwie ? Zupa z żółwia to ekskluzywne i trudno dostępne danie. Kiedyś jadłam udka żaby i byly bardzo smaczne, delikatne mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już, że gady, w tym żółwie są nieczyste. Żaby, jako płazy też są nieczyste. Spośród owadów są czyste tylko te, które mają odnóża skoczne (szarańcza i pasikoniki)... Kiedyś lubiłem owoce morza, ale odstawiłem, bo wg Pisma Świętego, spośród zwierząt wodnych tylko te są czyste, które mają płetwy i łuski . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×