Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do Pan ktore duzo przytyly w ciazy.

Polecane posty

Gość gośćmmmm
Ja ważyłam 50 przed ciążą a w c przytyłam tzn przybyło ki 20 kg i teraz ważę 50 albo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja przed ciąża ważyłam 49kg. Wyglądałam ładnie, fajne sportowe piersi 75B itd. W ciąży przytyłam 25kg. Do porodu ważyłam 74kg. Dziecko karmiłam piersią rok czasu, a po pół roku od porodu ważyłam 46kg. Po trzech latach od porodu, figure mam dokładnie taką samą jak przed - poza piersiami, które mierzą teraz 75A :((( no ale cóż, synek wogóle nie choruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy zaczynałam od szczupłej sylwetki i przytylam 25 kg! Spadło mi tylko 15. W drugiej zarlam tyle samo i przytyłam tylko 10 i parę dni po porodzie ani śladu tych 10 kg. Caly czas jednak mam te dodatkowe kg z pierwszej ciazy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziol
hej rekordzistk to jestem ja ;) w ciazy przytylam 40kg! mala wazyla zledwie 1900,wod plodowych nie stwierdzono(tak napisali lekarze)a lozysko tez jak kotlecik mielony :( nie mogłam karmic piersia wiec wszystko zostalo :((( ale przeszlam na diete diamondow i w ok rok wrocilam do wagi :) radosc trwala 3 lata,potem rozwod,stwierdzono epilepsje i do tego tabletki na epi i dzis +20 kg :( ale znalazl sie drugi co mnie pokochal i poslubil i od 10 miesiecy staramy sie o dzidzie ,zaczynam z waga 82kg ,zobaczymy jak to bedzie :) a ta malutka co miala 1900g ma dzis 8 lat i super sie rozwija tyle ze szczuplutka zostala,taka jej chyba uroda 123cm i 17kg:) do mamy nie podobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziol
nie przejmujcie sie zbytnio waga,z nia mozna powalczyc ,najwazniejsze ze mamy nasze kruszynki i ze sa zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże piszcie co jadłyście bo jak czytam ze ktos przytył 40 kg to raczej nie jadł warzyw i innych zdrowych rzeczy tylko obżerał się, samna waga nic nam tu nie pomoże piszcie co jadlyscie zeby wiedziec co mialo przelozenie na tę wagę i po urodzeniu czy mialyscie jakas diete!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: wczoraj np: 2 kanapki z wędlina i ogórkiem, szklanka świeżego soku, kisc winogron, jogurt, 2 paski czekolady, kawałek schabu, kilka ziemniaków, że 3, surówka, banan, drozdzowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kos
Oj dużo w ciąży przytyłam, a po ciąży przez anemię drastycznie schudłam, jeszcze piersią karmiłam. Dziecko przeze mnie też anemii się nabawiło. Podawałam jej Vita DK i żelazo bo niedobory witamin miała. Ja tez musiałam brać bo 2 tyg o kulach chodziłam, później znowu przytyłam i to 20kg, rzuciłam palenie jak dowiedziałam sie, że jestem w ciąży, a później głód tytoniowy w inny sposób pokonywałam, objadąjac się no i efekt jest jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualnie jestem w 5 miesiącu i mam+10 kg. Przed ciążą ważyłam 60kg przy wzroście prawie 1,80.Nigdy w życiu nie miałam takiej wagi, zawsze byłam szczupła. Dodam jeszcze, że w brzuszku mam 2 maluszki które cały czas są głodne:-).Na razie jem dla moich maluszków ale mam cichą nadzieję, że po porodzie szybko wrócę do swojej wagi. Powodzenia dla mam które są aktualnie na diecie, trzymamy 6 kciuków;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziol
to powiem z kad te 40kg,przed ciaz mieszklam na wsi i tam ciagle byla jakas praca ,wszedzie rowerkiem,jadlo sie to co na ogrodku wyroslo itp.wiec waga super. potem przyszlo zakochanie,slub,przeprowadzka do duzego miasta i tam mieszkanie w wiezowcu,dogadzanie sobie i mezowi i brak wwiedzy i rozumu!!!! i tak kg rosly z dnia n dzien ,opamietanie przyszlo(dzieki Bogu) i wrocilo sie do normalnosci. teraz czlowiek starszy i madrzejszy,chociaz walcze z kg tymi po tabletkach na epi,to jestem pod katrola lekarza i wiem ze tych kg trudno sie pozbyc bo to skutek uboczny danego leku ale to teraz jest mniej wazne bo mam dla kogo byc zdrowa a leki pomagaja. raz coreczka widzila atak i modle sie by drugi raz nie musiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyNatashh
Ja normalnie ważyłam 45, na samym początku schudłam do 43,5kg, potem jak zaczęłam tyć to do 56kg. Teraz (6msc po porodzie) mam 44,5 :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy przytylam ok 20 kg:(karmilam piersia niestety tylko 2 miesiace i juz wtedy zostalo mi tylko 5kg z ztych 20kg.Niestety nie udawalo mi sie tego zrzucic.Teraz jestem od 3tyg na diecie i waze tyle co przed ciaza:)a mam zamiar jeszcze schudnac 4kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felia
Ja kończę 6-ty miesiąc i na razie 1,5 kg na plusie (od wagi wyjściowej). Mam nadzieję, że do końca nie będzie więcej jak 10. Na początku dużo wymiotowałam i sporo schudłam. Jem normalnie, zdrowo ale często. Nawet do 8 małych posiłków dziennie. Fasolka zdrowa i hiperaktywna. Do tego dużo się ruszam i ćwiczę jak mogę. Nie wysiedziałabym w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 tydzień 7 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ciążą ważyłam 43.4kg. Pod koniec ciąży ważyłam 68.8kg, czyli przytyłam ponad 25kg. Krótko po porodzie ważyłam 60.5kg, teraz synek ma 5 miesięcy a ja ważę 45kg, już nie dużo zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patja
Kochane niestety po drugim dziecku rodzonym grubo po 30 setce nie wyglądam jak po pierwszym gdzie po porodzie większe zostały tylko piersi.... Od porodu minęło 10 miesięcy a ja zaległam w obowiązkach....zmęczona..i rozkochana w dzieciach tak ze zapomniałam o sobie i swej kobiecości....teraz od 4 tygodni dzien w dzien ćwiczę z chodakowska skalpel i polecam, szczerze jest nadzieja:) zastanawiam sie tylko co z moja skóra na brzuszku...choć nie jest zle do ideału daleko...babeczki czy skóra na brzuszku wraca do formy sprzed ciąży?????brak rozstępów ale galaretki troche jest:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja przytyłam 75 kg. Przed ciążą ważyłam ok. 50 kg. Jakieś 4 miesiące po porodzie byłam chudsza niż przed ciążą. Dużo daje karmienie piersią ( z mlekiem gubisz kalorie), dużo wody piłam i bardzo ograniczyłam sól. Do tego nie jadłam tłustych rzeczy, a jeśli chodzi o mięso ( zazwyczaj drobiowe) i ryby, bo głównie to jadłam- tylko gotowane ew. pieczone lub z grilla. Zero smażonego. Powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka- chciałam napisać, że przytyłam 25kg... Czyli ważyłam 75 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie zdziwione, da się w ciązy duzo przytyc, nawet w miarę mądrze jedząc, po prostu organizm róznie reaguje na hormony, czasem dochodza rozmaite leki na podtrzymanie, czasem geny, wielowodzie itp Porównajcie sobie tez np dwie karmiące matki, jedna chudnie w mega tempie od samego kp, a drugiej waga ani drgnie bo prolaktyna "trzyma" wodę w organiźmie - nie ma reguły. Jedyne czego mozna się spodziewac jako prawdopodobnego to jakiś genetycznych skłonnosci, ktore wystepują u kobiet w rodzinie, a tez nie zawsze. Najwazniejsze to zdrowe dziecko, z wagą damy sobie radę same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzask
ja wazylam przed ciaza 52 kg. przytylam 18 w trakcie ciazy . po urodzeniu dziecka weszlam na wage i wazylam 54 kg odrazu po porodzie w szpitalu sie wazylam. mowili do mnie '' Dziewczyno po tb nie widac zebys ty rodzila'' i fakt po ciazy mialam plaski brzuch ze nie bylo widac ze bylam w ciazy .. nwm jakim cudem.. tylko ze to cialo bylo miekkie i brzuch.. zaczelam stosowac adipex retard i schudlam 6 kg . przez 1,5 tyg. ale to za ladnie nie wygladalo wazyc 48 (1.62 zwzrostu) i zaczelam jesc normalnie teraz waze 50 . ale nadal jestem nie zadowolona. pewnie dlatego ze cialo kobiece sie zmeinia i nigdy nie bedzie takie jak przed ciaza.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah:) Ja mam swoją wagę 52kg, ale planując ciążę celowo przytyłam do 54 (miałam niskie BMI i tak sobie pomyślałam, że warto je podnieść), teraz jestem w 7 tygodniu ciąży i już przytyłam 1kg (mam cały spuchnięty brzuch). Czytając Wasze komentarze zauważyłam, że dziewczyny z niską wagą początkową tyły o wiele bardziej, ale pociesza mnie fakt, że i szybciutko zrzuciły te kilogramy:) Postaram się uważać na to co jem, ale dzidzia najważniejsza, trzeba się przede wszystkim dobrze czuć :) Bardzo ciekawy temat, brawa dla autora. Ja jeszcze się zastanawiam jak zadbać o to, żeby nie mieć rozstępów... Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exila
W ciąży przytyłam 13 kg. Startowałam z 55 kg, a teraz osiem miesięcy po porodzie ważę 54 kg. Nawet nie zauważyłam jak schudłam, przy małym dziecku chyba ciężko przytyć.Człowiek cały dzień w ruchu no i karmienie robi swoje. Do tego czasu na jedzenie mało, a i dietę trzymać trzeba;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - blogująca mama. W ciąży przytyłam prawie 20 kg i te 20 kg zrzuciłam w 3 miesiące. Można poczytać o tym na blogu - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wszystkie 50 kg :p a w moim otoczeniu same maciory 100kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciążę zaczynałam z wagą 57,5 kg, skończyłam z 71 kg. Także 13,5 kg na plusie. Aktualnie, 3 tyg po porodzie ważę 60 kg. Kilogramy powoli spadają same. Poza tym teraz jak karmię piersią to mam wrażenie, że 2 kg dodatkowo ważą same moje cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wage 100kg i właśnie planuje ciąże, czy to błąd?? obawiam sie że moge nie schylić się do butów pod koniec ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam pierwsze dziecko 5mies temu. Przed ciąża 56kg w dniu wejścia na porodowke 80kg :( a teraz 70kg :/ od wczoraj cwicze chce wrócić do swojej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×