Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lokalizacja gps

Polecane posty

Gość lena

nie no widzę że kolejna osoba korzystająca od lokalizatora Transmobil, faktycznie nie zawdny, do tego tryb eco czy też możliwosć kominikowania się z kierowcami, fajna sprawa , czekamy na jakieś nowości może coś im uda się jeszcze dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał F.

Ostatnio poszukiwałem czegoś dobrego w tej tematyce i z tego co widze sporo tutaj poleceń dla Transmobil. Zależy mi na wysokiej jakości, ale i dobrej cenie, a z tego co widze na stronie firmowej oferta przedstawia się całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander

a mozesz cos wiecej napisać o Transmobil sam sie zastanawiam nad lokalizatorem od nich widze że jest sporo pozytywnych opinii ale chcialbym poznac wiecej konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek

W Transmobil mają swoje urządzenia i to niewątpliwy atut. Jakość urządzeń naprawdę jest rewelacyjna dlatego nie skarżymy się na awarie itp..Regularnie uzyskujemy raporty, a rozwiązania w chmurze też dają wiele. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian
Dnia 7.11.2018 o 17:43, Gość maniek9022 napisał:

Dla mnie tak czy siak, w pracy najlepszym system jest system od Transmobil. Nie spotkałem się wcześniej na rynku z takim, który działa sprawnie przez 24h na dobę. Jestem zadowolony z użytkowania, bo mam do niego dostęp wszędzie. Nie ma też żadnych ukrytych opłat za połączenia. Wszystko działa super! Bardzo dobry, aby mieć kontrolę nad firmą.

Zgadzam się w 100% też korzystam w firmie z TransMobil i nie znam lepszej opcji która byłaby dostępna na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×