Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy goraczka powroc

Polecane posty

Gość gość

Witam moj syn przez 2 dni goraczkowal wczoraj podalam wieczorem paracetamol teraz temperatura idealna i zastanawiam sie czy jak po tylu godzinach nie urosla o czy bedzie juz ok.przez cale 2 dni goraczkowal i podawalam leki dzis o 16 mam wizyte u pediatru jak bd goraczkamam nadzieje ze nieurosnie a miala ktooras z was tak ze znikala temp na conajmniej 14 godz a puzniej powracala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ma wirusówke to moze powrócic ja 3 dni walczyłam z goraczka nawet ponad 39 była masakra,podawałam na zmiane nurofen z paracetamolem bo nie mozna podawac jednego srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale synek mial 38.5 max jeszcze zabkuje brak 3 i 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to trzydniówka?mój synek też goraczkowal przez tezy dni,a czwartego juz byl spokój. Dawalam mu ibufen i czopki z paracetamolem.Tez myślałam że to od zabkowania,ale gorączka minęła a ząbków nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszesz nic o innych dolegliwościach wiec rozumiem, że nie kaszle, nie ma kataru itp Mnie to bardziej pasowałoby na zabkowanie. U nas tak własnie było, że gorączkował tylko na noc, podawalam Milifen (ibuprofen) w syropku i przechodziło do następnego dnia. Ale dobrze, że idziesz do pediatry, bo teraz okres chorób i nie masz pewności czy coś sie nie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarr byl ale znikl zostal kaszel kupy wrocily do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tta

Sprawdź sobie różne termometry bezdotykowe, porównaj, zobacz taki model jak nonContact i zestaw go z innymi firmami i wtedy na pewno łatwiej będzie coś sensownego wybrać, ale jedno co jest pewne to, że warto mieć w zanadrzu bezdotykowy termometr i będzie to sprzęt, który dobrze się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×