Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stary Wuj

Dogrosąsiedzkie stosunki On21, Ona49 czyli Udręka i ekstaza

Polecane posty

Gość Stary Wuj

Znalazłem to w zeszłym roku na forum. Pani - "gość" (twierdzi że 49 lat) pisała to roztrzęsiona. Poprawilem tylko orty i literówki. „gość(ówa)” Ja mam 49 lat jestem ładną, zgrabną, kobiecą kobietą. Zawsze interesowali się mną mężczyźni w różnym wieku. Ale ostatnio zaczepił mnie podpity syn znajomego mieszkającego na tej samej ulicy kilka domów dalej. Do niczego nie doszło ale zapamiętałam to. Kiedy stałam w kolejce w sklepie stał za mną i dotykał mej pupy , nie wiedziałam jak zareagować by inni nie zauważyli wiec tylko się obróciłam co spowodowało koniec zabawy mą pupą . On uśmiechał się , a przyznam, że się zawstydziłam , poczułam ze ma wypite . Ma chyba z 20 albo 22 lata . Po tym zdarzeniu ciągle o nim myślałam , co mi się nigdy dotąd nie zdarzało ! Zmartwiona tym co się dzieje w mej głowie - rożne fantazje z nim w roli głównej - poszłam tego dnia spać. Kilka dni później znowu sie przypadkiem spotkaliśmy jechałam samochodem a on machał mi ręką bym się zatrzymała . Zabrałam go ... Chciał bym go podwiozła do miasta. Chłopak jest dość wysportowany określiłam go na typ fitness nie kulturysta. W samochodzie nawiązałam do tamtego zdarzenia co go trochę zmieszało , ale był na tyle bezczelny ze włożył mi rękę pod spódniczkę mówiąc, ze zawsze go bardzo kręciłam. Mogłam stanąć i go wyprosić , ale nie wiem dlaczego tego nie zrobiłam . Zabrać mu rękę już spod majtek nie było za bardzo jak bo ruch był duży a ulice kręte - potrzebowałam obu rąk. Krzykiem jedynie i stanowczym głosem dajac mi do zrozumienia by zabrał rekę . Tak naprawdę mi sie to podobało i chyba on był tego świadomy . N szczęście dojechaliśmy do celu - stanęłam , a on mnie pocałował , byłam tak zszokowana , ze przyjęłam pocałunek ...on wysiadł . Nie mogłam się otrząść ...co ja robię sobie mówiłam , a to gówniarz !! Na drugi dzień - po prawie nie przespanej nocy i seksie z mężem 4 krotnym - tak byłam napalona myślami błądząc za tym gówniarzem i tym co się wydarzyło .... Rano znowu stał na drodze - myślę , ze tym razem to on na mnie czekał . Zabrałam go , jak stanęłam powiedziałam do siebie co robisz głupia !! ale było za późno - wsiadł . Wstąpił we mnie jakiś diabeł zaczęłam na niego trochę krzyczeć , ze co to on wyprawia co to miało znaczyć itd. ale potem chciałam go zaskoczyć i zawstydzić i powiedziałam--- to teraz pokaz mi ustronne miejsce pojedziemy tam i zobaczymy czy będziesz taki odważny jak nie będę prowadziła samochodu – pokazywał gdzie jechać a ja jechałam. Dojechaliśmy do takiego zagajnika . Co miałam robić ? normalnie taka byłam napalona i tak bardzo chciałam seksu ze jak się potem okazało fotel był mokry od śluzu - majtki przemoczone ! Gdy włożył tam rękę poczułam jak mam tam mokro . Nie mogłam się dalej opierać ! to było niesamowite ! jak jakaś małolata się zachowałam . po prostu chciałam tego jak nigdy w życiu ! Kiedy mój wzrok skierował się na jego spodnie zdziwiłam się ! co jest ? Ma takiego dużego ! dotknęłam go stał mu ! ściągnęłam mu spodnie dresowe i bokserki i to co zobaczyłam mnie zaskoczyło ! Duży, gruby penis nie psujący do postawy chłopca . W myślach mi zaraz przyszło ze nie zmieści się we mnie , a z drugiej strony już chciałam go mieć w sobie bez względu na to czy będzie boleć czy nie . On położył oparcie fotela ściągnął mi majtki i sięgnął głową miedzy nogi , jako ze nigdy mnie nikt tam nie lizał - nie miałam takiej potrzeby i fantazji a maż mój pierwszy i jedyny partner seksualny też tego nie robił wystraszyłam się - wiecie , zapach , smak ? Jak ja tam w tej kwestii wyglądam ?? Odsuwałam go bo sie tego bałam , ale w końcu uległam - zaczął mnie tam lizać - czułam jak jestem tam mokra ! jak ze mnie praktycznie cieknie ! to mi przeszkadzało ! ale on był bardzo zadowolony tak przynajmniej mówił . lizał mnie i całował tam z 20 minut , podobało mi sie . Ale ciągle intrygował mnie rozmiar jego penisa którego trzymałam w dłoni kiedy on tam sie zabawiał . to mi trochę w odczuwaniu przeszkadzało . W końcu powiedział mi , ze mam go wziąć do buzi - znowu szok , nigdy w życiu tego nie robiłam ! Nie chciałam ! ale byłam tak rozgrzana jak nigdy wiec zrobiłam to . Podobało mi sie to szczególnie jak czułam pulsowanie jego penisa w ustach Bolały mnie usta tak szeroko musiałam je mieć otwarte i za często miałam odruchy wymiotne bo mi pchał głęboko . To kazał mi go trzymać dwoma rekami a żołądź samą brać i ssać . wtedy już było lepiej i to pulsowanie penisa - ciekawe . W końcu wszedł na moją stronę fotela (przesiadłam sie by było wygodnie na fotel pasażera ) ukląkł ściągnął mą pupę na kraj fotela wziął penisa do reki i delikatnie bił nim niczym pałką po mojej cipce . Moje szaleństwo sięgało zenitu , szczytowałam kiedy tak robił . Zauważyłam , ze jak by się wystraszył , pomyślałam - rany cóż ja wyprawiam ? Ale dalej myśleć nie było czasu bo właśnie dotknął żołędziem swego penisa mego środka dziurki ... zadrżałam , bo zaraz mi sie przypomniało , ze ma go strasznie dużego i w związku z tym co mnie czeka . włożył go ruchem zdecydowanym powolnym . Powiem wam ....odpłynęłam ! ale jak ! cokolwiek by ktoś wtedy chciał , to bym zrobiła ! NIE ZNAŁAM SIEBIE Z TEJ STRONY ! co za wspaniałe uczucie gdy wypełnienie sięga szczytu możliwości a ból nie jest bólem, a przyjemnością ! czułam jak tam chlapie gdy go wsuwał i wysuwał - wiec nie pozwalałam na wyciąganie go całego i ponowne wsadzanie , ale tak by zachować kontakt ciągły penisa w cipką . Gdy łeb jego fiuta przechodził przez zwężenie w cipce bolało , ale chciałam by ten ból trwał wiecznie , inaczej tego opisać ie umiem . Szczytowałam drugi raz i to tak , że wydawało mi sie ze orgazm nie może być tak przyjemny i silny a zarazem pozbawiający prawie przytomności . Mięsnie Kegla samoczynnie sie zaciskały na jego penisie jak by nie chciały by wyszedł z pochwy . tego też nigdy nie doświadczyłam . Jego młode ciało kleiło się od potu do mojego co tez mnie podniecało i sie podobało i oczywiście co mnie dziwiło . Ale najlepsze było przede mną ciągle , jak zaczął on dochodzić !! jego oczy , jego twarz (nigdy nie zawracałam na to uwagi u męża , a tutaj to dostrzegłam ) ahhh!!! jego penis ! (musiałam uważać bo miał go za długi gdy się zapominał i włożył za głęboko bolało bardzo ! ale kontrolowałam to ściskając go biodrami Kiedy dochodził jego penis stał się jak by większy ! rozpieranie moich ścianek pochwy było przecudowne ! i nagle !! jego ruchy , jego mimika jego oddech , jego sapanie spowodowało coś co sprawiło , ze nim zdałam sobie sprawę jego cały penis był we mnie i czułam jak gorąco spermy i jej ilość chyba się we mnie rozpływa - dostałam takiego orgazmu , ze chyba mi się film urwał i się posikałam (squirt, damski wytrysk) , bo cały fotel jak potem zauważyłam był mokry ! Było tak cudownie i niesamowicie , ze zapomniałam , ze on został we mnie !! Ale w tym momencie było mi tak dobrze , ze miałam to gdzieś . Dopiero potem zdałam sobie sprawę jak jestem głupia . Ale nie dało się inaczej nie mogłam mu kazać wyjść ze mnie kiedy dochodził, bo umknęło by mi najpiękniejsze . Nie miałam facetów w życiu , nie mam porównania , jedynie do męża . Maż w seksie jest dobry , lobię z nim sex uprawiać , ale to!!!!!!!!!!! To było niczym sen . Nie mogłam przez godzinę prowadzić samochodu ! do pracy zadzwoniłam , ze jestem chora . Co będzie dalej nie mam zielonego pojęcia ! Obawiam się , ze spierniczyłam sobie życie i obym się myliła , i oby moja wyobraźnia umiała tak mną zawładnąć by sex z mężem mi wystarczał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny pukacz
zbyt szybko i piękne, żeby było prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choojek kogootek
co za ero romantyczne opowiadanie jakieś napalonej na młodego dupencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×