Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeNaLiFe

Coś Jest w Moim Domu. Pomocy!

Polecane posty

Odkąd pamiętam, z mojego przedpokoju dochodziły dziwne dźwięki. Mam wrażenie, że ktoś tam chodzi. Słyszę kroki i miałam parę dziwnych sytuacji. Kiedyś, gdy się przebierałam (okno pokazywało wszystko, co dzieje się w przedpokoju) tak jakoś przypadkowo mi się w nie spojrzało. Widziałam, jak coś przebiega z kuchni do łazienki (przedpokój dzieli te dwa miejsca). Innym razem gdy odkurzałam, obok drzwi wejściowych zauważyłam ową osobę. Gdy gadałam z przyjaciółką coś zaczęło tam buszować w okolicach przedpokoju. Jeszcze kiedyś, gdy byłam mała miałam styczność z jakimś duchem, albo czymś podobnym. Miałam parę takich sytuacji, że gdy się kąpałam to słyszałam głos mężczyzny (brzmiał jak mojego taty, nie jestem pewna). Gdy wychodziłam nikogo nie było. Mam także wrażenie, że coś właśnie tam jest. Dodam, że znajduje się tam szafa wbudowana w ścianę. Często słyszę tam kroki. Co może za tym stać? Co robić? Czekam na jakąś dobrą odpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja miałam wrażenie, ze coś się do mnie doczepiło, chodziłam ciągle zła i przygaszona. W Warszawie jest Pani która przez telefon po dacie urodzenia i imieniu sprawdza czy wszystko jest ok a jak nie to oczyszcza Ciebie dom i otoczenie ale to też ładnie kosztuje. Ja raz zabuliłam a teraz jak dzwonie na sprawdzenie jest czysto i już za to sie nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie to nie wiem czy warto tu się przyznawać do takich rzeczy bo zaraz uznają człowieka za wariata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×