Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Wypełniłam test na Zespół Aspergera, i wyszło mi

Polecane posty

Twój wynik Aspi: 132 na 200 Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 79 na 200 Wykazujesz większość cech Aspi A tutaj wykres ze strony: http://tiny.pl/q3mkp To znaczy że jestem autystyczna czy nie? :D Sporo z was interesuje sie psychologią więc mi to wyjaśnijcie, zwłaszcza że wynik mnie zaskoczył, i nie wiem czy test nie jest naciągany i nie ma za zadanie za wszelka cene wmówic komuś autyzm. http://www.rdos.net/pl/ link do testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma wspólnego Autyzm z Aspergerem ...Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co nam test którego nie można zinterpretowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz aspergera,cechy aspi to nie to samo,każdy człowiek ma cechy autystyczne,chociaż twój wynik jest dość wysoki.a coś cię niepokoi w twoim zachowaniu? masz problemy w kontaktach? obsesyjne zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ma wspólnego Autyzm z Aspergerem ...Co ? " Zespół Aspergera (syndrom Aspergera, ZA; ang. Asperger syndrome, AS) – całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te testy nie są diagnostyczne. Poza tym to, jak sama wiesz, jest spektrum czyli możesz mieć jakieś cechy autyzmu, ale nie wystarczająco żeby zostać zdiagnozowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce wszyscy maja autyzm, przez działalność misyjna kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a coś cię niepokoi w twoim zachowaniu? masz problemy w kontaktach? obsesyjne zainteresowania? " Nieporadnośc w kontaktach towarzyskich, obsesyjne zainteresowania(choć nie uważam tego za wadę), po prostu dziwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tłumaczyłoby czemu jesteś taka p*****lnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz iść się zbadać. Na pewno nie masz zaawansowanego autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autyzm to obrona przed fala klonów. Obrona przed utrata tożsamości, to raczej pozytywna cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he znam jednego z zdiagnozowanym zespołem aspergera,dam mu ten test do wypełnienia.jak będzie miał taki wynik jak ty możesz zacząć się diagnozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze możesz iść się zbadać. Na pewno nie masz zaawansowanego autyzmu. " Wiesz, nie podejrzewałam u siebie nigdy autyzmu :D. Jesli już to co najwyżej własnie jakiś lekki rodzaj aspergera, przez moją nerdowatość, ale nie myślałam o tym na poważnie, raczej tak autoironicznie. A tu wypelniam test z nudów, i takie zaskoczenie :) Nie wiem czy brac na poważnie psychotesty z internetu, w jednym mi juz wyszło, że jestem poważnie zagrożona alkoholizmem bo lubie piwo :D ale ten nawet wygląda profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Aspergera,ten test to gówno nie przejmuj się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podaj linka do tego testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale test nie wydaje sie miarodajny. psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a sorry nie doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia u mnie wgląda to tak,że od dziecka byłem inny.Miałem problemy z rysowaniem i czytaniem a jednocześnie jako 2 latek znałem na pamięć wszystkie litery i rozkład i nazwy ulic w mieście.Nigdy nie miałem przyjaciół ani kolegów i nie mam ich do dziś.Jem tylko kilka potraw,nienawidzę hałasu jestem nadwrażliwy na dzwieki i dotyk.Nigdy nie wiem czy ktoś żartuje czy mówi poważnie,nie łapię aluzji i wszystko rozumiem dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie test do kitu, bo nic z tych twoich cech, jakie wymieniłeś, nie pasuje do mnie. Czytać nauczyłam się wcześnie, więc alfabet też znałam, miałam problemy z nawiązywaniem kontaktów jako dziecko, ale jacyś przyjaciele i znajomi zawsze byli... nie, to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neurotypowa towarzyskosc :DNiska punktacja jest związana z fobią społeczną.Twój wynik z tej grupy pytań wynosi 10.0 na 10 (ponadprzeciętny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neurotypowe poznawanieNiska punktacja jest związana z dysleksją i dyskalkulią.Twój wynik z tej grupy pytań wynosi 10.0 na 10 (ponadprzeciętny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158/200 Chyba mam problem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wynik Aspi: 42 na 200Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 171 na 200Wykazujesz większość cech neurotypowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości zrobiłam ten test i wyszło mi podobnie: 125/200 i 97/200. Zawsze byłam inna więc wynik nie zaskakuje ale jakiś większych zaburzeń to bym się w sobie nie doszukiwała. Po prostu dziwaczka ale to już wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×