Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy rozwodnicy zawsze mają taki dystans?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam rozwodnika, byliśmy na kilku spotkaniach ale znajomość jakby się nie rozwija w dobrym kierunku. Jest fajnie, dogadujemy się, podobne poczucie humoru no ale nic poza tym. On kontynuuje kontakt ze mną, zaczepia ale bez jakiś podtekstów. Znowu zaprosił mnie na kolejne spotkanie w środę, zgodziłam się , po czym on je odwołał bo ma nawał pracy i nawet nie zaproponował innego terminu. Mało tego dziś mi powiedział że szykuje się jutro na jednodniowy wyjazd. Trochę mnie to dziwiło, bo gdzie w tym wszystkim ja i gdzie to nasze spotkanie odwołane przez niego. Nie wspomniał o tym ani słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko rozwodnicy maja dystans, ogolnie single po 30tce maja dystans, szczegolnie faceci po przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto zawracać sobie kims takim głowę? Powiem szczerze że jak byłam nastawiona pozytywnie do tej znajomości to zaczynam sobie też odpuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka spotkań i nie zaprosił na kolację ze śniadaniem? Czyli mówiąc prosto do prostaczki: jeszcze cie nie zerżnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od takiego to tylko uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko kilka spotkań a Ty już wyobrażasz sobie nie wiadomo co......wyluzuj i nabierz dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na razie zrób sobie palcówke. Jak co wieczór. Bo z takim myśleniem i tak tylko to cię czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×