Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominajka5564

Chłopak chce ostrego seksu!

Polecane posty

Gość niezapominajka5564

Mam 18 lat, mój chłopak 19. Spotykamy się od pół roku. Jest bardzo miły, przystojny, kulturalny, ma ambicje i wydaje się być ideałem. Ale... od początku naszej znajomości dążył do seksu. Nie jakoś namolnie, ale było to dla niego bardzo ważne. Czułam wielką presję, bo bardzo się starał i w końcu się zgodziłam. Obiecał być delikatny, bo byłam wtedy dziewicą i było wszystko w porządku. Pomyślałam, że seks nie jest wcale taki zły i mam dobrego chłopaka. Następnym razem jak się kochaliśmy powiedział mi, że chciałby trochę mocniej i czy nie mam nic przeciwko. Zgodziłam się, bo nie chciałam go zawieść. Zgodziłam się nawet choć niechętnie na miłość francuską, a on ciągnął za włosy, dawał klapsy oraz szczypał. Podczas seksu też był ostry, bardzo mnie bolało i nawet krwawiłam, ale on był zadowolony. Nie miałam przez to już później ochoty na seks, zamknęłam się na niego. Przeprosił mnie, kupił kwiaty i obiecał, że zajmie się mną delikatnie. Postanowiłam dać mu szansę. Okazało się, że to był najlepszy seks i rzeczywiście o mnie zadbał. Był bardzo delikatny oraz robił minetę po swoim orgazmie, a potem jeszcze długo się przytulaliśmy. Rozmawialiśmy ostatnio na temat seksu i powiedział mi, że on lubi ostro i ma fantazje, żeby mnie związać i zrobić wszystko co chce. To mnie znowu trochę odrzuciło. Nie wiem co mam myśleć i co robić. Chłopak ogólnie cudowny i w łóżku potrafi być dobry, ale ma też swoją ciemną stronę. Jeśli mu powiem, że nie zgadam się to on mnie zostawi, a nie jestem już dziewicą. Dziwna sytuacja, bo on jest dobrym człowiekiem i na prawdę podoba mi się, ale nie potrafię go zaspokoić tak jak on chce. Może to coś ze mną jest nie tak? Sama nie wiem. Proszę o pomoc, co mam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
A ksiądz proboszcz co na to?? 18 lat, dorosła kobieta, a nie potrafi zrobić porządku wokół siebi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic masz sie uczyc a nie myslec o glupotach jakie te chlopaki sprytne?tak szczegolowo tu wszystko opisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest młody i chce eksperymentować, a ty zbyt niedoświadczona aby mu dogodzić. Nie zgadzaj się na nic co Ci nie pasuje. Jeśli będzie chciał to i tak Cię rzuci nawet jak zrobisz dla niego wszystko. Faceci są beznadziejni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co poszesz to chce Ciebie zwyczajnie zgwałcić! Nie zgadzaj się na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu loda i nadgryz mu k***ska.Będzie ostro,że ho ho ho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kuzynki chłopak też tak chciał, oczywiście powiedziała nie i się rozstali... Wtedy zrozumiał, że może ją stracić i się zmienił, przeprosił starał się wszystko naprawić i dzisiaj są po ślubie i dzidzia w drodze.... Nie pozwalaj nikomu aby wszedł Ci na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×