Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o stronie sexkontakty.com

Polecane posty

Gość gość
Jezeli sie zalozylo sex kontakty ale nic sie nie kupowalo to co wtedy sa jakis konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGłąb
Fakiu Asmin W-----k.Wszystko na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitkun
Napisałem im że mają 2 konta z tym samym zdjęciem , zobaczymy co odpiszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka ściema ale organizatorzy nie do ukarania jak wiele rzeczy w sieci. Omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy na jakiego maejla wysylasliscie żeby zablokowali te konto VIP w sekskontaktach czy trzeba pisać do nich list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zablokowal ktos tylko karte bankowa i nie wysylal listu ? zakonczenie takie samo jak bez wysylania listu? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudziak74
witam ja zablokowalem karte zastrzeglem teraz mam nowa i po klopocie zadnych listow niepisalem nikt juz niepisze tych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałem z prawnikiem lepiej wysłać ten list bo w przeciwnym razie oni ze Szwajcarii mogą wytoczyć sprawę.Płacąc kartą jesteście człąkami vip.Ja to zrobiłem i problem znikł przysłali wiadomość że już nie będą pobierać pieniędzy z karty.Wszystko trwało około czterech tygodni od wysłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jak nic nie wykupilem na tej stronce. Co podalem to tylko emil, mysle ze nie bedzie zadnych konsekfencji. Z gory dzieki panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skutecznie usunąć konto na sex kontakty? Proszę pomocy, bo ściąga mi kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz  Moszczynski
Wszystkie sex kontakty w internecie to chłam, Nawet znalazłem firme która prowadzi taka 6y miałę tam pracować,ta płeć piękna tylko chce nas wykorzystać,nasze pieniądze, A nalepiej jeszcze zmanipulować,jakie bedne,nieszcześlïwe,a z kaską to dopiero,jak sïę da to mają w d***e,jeszcze powiedzą s********j czy,policje wezwią. 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokowanie karty wystarczy? Nie trzeba wysyłać listu? NIe chce żeby potem przysłali list na mój adres domowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajbos

Cześć- na jaki adres wysyłaliście list z rezygnacją?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Rany. A potem nazywacie kobiety qrwami a sami nimi jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajbos
Przed chwilą, Gość Anka napisał:

Rany. A potem nazywacie kobiety qrwami a sami nimi jesteście.

a czemu qurwami - jestem same faktycznie tu znajdę jakieś kobiety bo jestem nieśmiały, a jednak w internecie łatwiej się rozmawia ?

ale widzę że jest to ściema i chcę stąd uciec

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniak

Może ktoś odpisać na jaki adres email wysłać rezygnację z VIP na sexprzygody.pl ?  Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniak2

Dostałem od nich takiego maila. 

 

 " Wypowiedzenie członkostwa opłacanego kartą może odbyć się jedynie w formie pisemnej, w języku polskim i wysłane pocztą tradycyjną na szwajcarski adres operatora strony.


InterMaxGroup AG
Chaltenbodenstrasse 4a
CH-8834 Schindellegi


W wypowiedzeniu muszą się znaleźć:
- nazwa użytkownika
- adres email za pomocą którego dokonana była rejestracja
- własnoręczny podpis.
Przy pomocy emaila może Pan zażądać o usuniecie profilu z portalu, które może nastapić dopiero po wygaśnięciu członkostwa, które jednak potrzeba wypowiedzieć tradycyjnie-pisemnie.
O otrzymaniu wypowiedzenia poinformujemy Pana poprzez e-mail.
 

Użyteczne informacje dostępne są tutaj: https://imx1.freshdesk.com/support/solutions

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amef

Wirtualne profile. Symulują i zaczepiają aby wykupić konto VIP. Po wykupieniu ruch zanika, laski nie odpisują, nie ma zainteresowania. Wielka ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 23

Powie ktoś jak usunąć konto , na profilu nie mogę nigdzie znaleść tej opcji . Pomóżcie proszę . Jeśli ktoś ma numer albo adres email lub żeby napisać list podajcie mi .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 23

oraz podać wzór pisemny wypowiedzenia jak to ma wyglądać. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Witam panowie. Poratuje mnie ktoś? Też byłem naiwny i wykupiłem konto na portalu poflirtujmy.com na szczęście na miesiąc. Posiada ktoś z was taki wzór umowy? I mógłby tu wrzucić? Bardzo proszę. Z góry dziękuję

 

Ps. Będę miał nauczkę na przyszłość i do końca życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex kontakty

Dobrze wam tak - jesteście jak psy  lecące na swierze surowe mięso 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegam

NIE ZAKŁADAJCIE TAM KONTA TO OSZUŚCI. WIELKIE PROBLEMY Z USUNIĘCIEM KONTA I BĘDĄ POBIERAĆ PIENIĄDZE CO MIESIĄC.OSTRZEGAM WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
Dnia 1.10.2018 o 03:41, Gość Mariusz Moszczynski napisał:

Wszystkie sex kontakty w internecie to chłam, Nawet znalazłem firme która prowadzi taka 6y miałę tam pracować,ta płeć piękna tylko chce nas wykorzystać,nasze pieniądze, A nalepiej jeszcze zmanipulować,jakie bedne,nieszcześlïwe,a z kaską to dopiero,jak sïę da to mają w d***e,jeszcze powiedzą s********j czy,policje wezwią. 30 lat

dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
Dnia 1.10.2018 o 03:41, Gość Mariusz Moszczynski napisał:

Wszystkie sex kontakty w internecie to chłam, Nawet znalazłem firme która prowadzi taka 6y miałę tam pracować,ta płeć piękna tylko chce nas wykorzystać,nasze pieniądze, A nalepiej jeszcze zmanipulować,jakie bedne,nieszcześlïwe,a z kaską to dopiero,jak sïę da to mają w d***e,jeszcze powiedzą s********j czy,policje wezwią. 30 lat

dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc
Dnia 23.10.2017 o 20:18, Gość gość napisał:

Witam udało się mi zrezygnować z członkostwa za pomocą email wysyłałem do nich tego samego email około 10 razy i udało się odpisali że członkostwo zostało wypowiedziane i nie będą już pobierać kasy ale kartę i tak zastrzegam dla pewności więc tego email od nich zapisze sobie i kiedyś jak by coś chcieli kombinować to im go wyślę. Udało się ale Ulga w życiu już tak naiwny nie będę 🙂

a jak płaciłeś za członkostwo vip kartą, smsem czy przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to ja

Wiadomo czy po zablokowaniu karty dzieje sie cos dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frajer

ja też wpadłem, ale już po tygodniu coś mi przestało pasowac, ponieważ zauważyłem, że w dyskusje wtrącają sie moderatrzy, albo generlanie oni tworzą "czaty".
Odstąpiłem od umowy w ciągu 12 dni, złożyłem formalne odstąpinie od umowy z prośbą o zwrot pieniędzy i zaczeli się głupio tłumaczyć, ale pieniędzy nie otrzymałem.
Może pozostaje na tej podstawie złożyć pozew do sądu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hel
Dnia 13.05.2019 o 06:32, Gość Frajer napisał:

ja też wpadłem, ale już po tygodniu coś mi przestało pasowac, ponieważ zauważyłem, że w dyskusje wtrącają sie moderatrzy, albo generlanie oni tworzą "czaty".
Odstąpiłem od umowy w ciągu 12 dni, złożyłem formalne odstąpinie od umowy z prośbą o zwrot pieniędzy i zaczeli się głupio tłumaczyć, ale pieniędzy nie otrzymałem.
Może pozostaje na tej podstawie złożyć pozew do sądu....

Kolego i jak skończyło się wszyarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×