Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Wilk pomaga Polskiej Akcji Humanitarnej

Polecane posty

Panie W, toś teraz mnie postawil pod ścianą 😭 Ale ok, uważam, że Jesteś normalnym na swój sposób z niezwykle barwną psychiką, która jest z dziebka oczo/je/bna. Czy wyraziłam się przejrzyście?;)hę?😴 Idę, bo czas na mnie. Bywajcie🖐️ ps; z Tabasko, proponuję wyjaśnić owe nie porozumienia na maila, Boooo pamiętaj o olivie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nudzisz i złe wnioski wysnuwasz, tracisz poczucie orientacji. Jak szczur zagoniony w kąt pomieszczenia kąsasz na oślep. Za dużo śliwowicy, zwoje mózgowe w erozji. Z dyskutanta zmieniasz się w spamera. Żałośnie się staczasz w szybkim tempie. Powodzenia życzę, chociaż wiemy doskonale , że niestety.... nie będziesz go miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik ale to ty spamujesz a nie tabasko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pewna Rozwin mysl:)??? "barwną psychiką, która jest z dziebka oczo/je/bna" Z Wilkiem sie inaczej nie da wiesz Gorale Bieszczadzcy jednym z ktorych ma zaszczyt byc lubia w waznych sprawach prosty jezyk bez metafor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik walnij sobie baranka może to pomoże! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pewna To moja wymiana mailowa z Tabasko przed rozpoczeciem Wojny na ERO:) Udostepniona publicznie po uzyskaniu na to zgody Tabasko. Sama ocen czy Wilk nie chcial pokoju i zalatwienia wszystkiego po cichu wierzac ze na ERO gdzie nie ma limitow tematow jest miejsce dla Wadi Wilka i Tabasko:) Ale czy prosty Goral jest wstanie zrozumiec ciemne zakamarki duszy takiej kobiety jak Tabsko zazdrosnej o utrate adoracji takich mezczyzn jak Cynik ktorzy uciekaja od niej do Wadi??? To na temacie: "Tabasko spamuje tematy Wiedzm... Ciotek" maty Wiedzm...Ciotek Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Tabasco spamuje tematy Wiedzm...Ciotek wilk1946 2015.02.05 Zaczyna sie od mojego wpisu na temacie Tabasco z pytaniem jak chce to zalatwic i jesli chce pokojow i po cichu niech pisze na maila za chwile pisze do mnie choc mnie nie cierpi 1. mrowkamala 4 lut (1 dzień temu) do mnie Cześć Czego szukasz na "Moim" temacie? Tab 2. wilk bacowka 4 lut (1 dzień temu) do mrowkamala Mysle ze swietnie rozumiesz o co chodzi to Ty stoisz za spami na temacie Wiedzm czy jak wy ich nazywacie Ciotek i ostanio na moim.Wiem o Tobie bardzo duzo o twojej przeszlosci na ERO. Nie wszyscy cie lubia a ERO jest male. Wiec moja propozycja jest prosta spamy i trollowanie na moich iwiedzm temacie koncza sie raz na zawsze albo zrobie to co opisalem w tym wpisie bedziesz mial tez swoj temat napierwszej stronie w ktorym jasno napisze ze Ty stoisz za tym wszystkimi bede ciagnal ten temat wiele miesiecy mozesz tez liczyc na stala moja obecnosc na wszystkich tematach ktore zalozysz lub bedziesz wnich uczestniczyla. Ten nick bedzie skonczony bedziesz musiala od nowa budowac wiele miesiecy swoja pozycje na ERO. Wiec w krotkich zolnierskich slowach napisz jak wolisz i co wybierasz. Nawet nie proboj mnie przekonywac ze to nie ty to ci nic absolutnie nie da. 3. wilk bacowka 4 lut (1 dzień temu) do mrowkamala Usunalem juz moj wpis z Twojego tematu na wypadek gdybys chciala zalatwic to po cichu 5. mrowkamala 4 lut (1 dzień temu) do mnie Posłuchaj, mam wrażenie, że gryzie Cię to, że wywaliłam Cię z Zamku. I chcesz za wszelką cenę się odgryźć, albo przez potyczki z Błędnym albo teraz przez wmówienie mi, że Cie trolluje czy spamuję, albo ze ciotki. Możesz mi powiedzieć jaki miałabym w tym cel? I po co mialabym to robić? Nie mam pozycji na ERO i nigdy o to nie zabiegalam. W dniu 2015-02-04 10:04:21 użytkownik wilk bacowka napisał: Usunalem juz moj wpis z Twojego tematu na wypadek gdybys chciala zalatwic to po cichu 6. wilk bacowka 4 lut (1 dzień temu) do mrowkamala Nie bede z Toba dyskutowal po prostu podejmij decyzje. Sprawa z zamkiem jest nieistotna nie pamietalem juz w ogole o Tobie nie potrafilas sie zachowac jak na Tworczynie tematu przystalo nie zamierzalem wiecej utrzymywac z Toba kontaktu. Bledny sie skompromitowal probojac podstawic kumpla to najwieksze tchorzostwo wsrod mezczyn dla mnie jest skonczony jak honorowy facet ni echce mi sie na niego tracic czasu to on ostanio cos tam probowal szurac znowu dostal po glowie i zniknal z mojego tematu na ktory go nie zapraszalem. Na ERO jest wystraczajaco duzo miejsca dla Wilka Wadi i Wiedzm i Tabasco. Bedzie u Wilka i Wiedzm kompletny spokoj zapominam o calej sprawie i nie wracam do niej. Nie bedzie zrobie to co ci napisalem. Chce tylko jasnej Twojej decyzji jak bedzie. Nie krec nie proboj udowadniac ze to nie Ty bo uwierz mi nie wszyscy cie lubia i na 100% wiem ze to Ty wiec skoncz to czarowanie i podejmij jasna decyzje W dniu 4 lutego 2015 10:24 użytkownik mrowkamala napisał: 7. wilk bacowka 4 lut (1 dzień temu) do mrowkamala Jaka jest twoja ostateczna decyzja bo pojawily sie spamy u Wiedzm. Czekam do 22:00 dzisiaj pozniej nie miej do mnie pretensji W dniu 4 lutego 2015 10:37 użytkownik wilk bacowka napisał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wilk to pedau nanananana,a Wilk to pedal nananananana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cynik jest zazdrosny o swoja wlasna adoracja jaka okazuje kobietom na temacie u Wadi a ktorej juz nie okazuje Tabasko gdzie sie swietnie bawi i dlatego go spamuje:):):) Wiele mozna byloby napisac zlego o naszym stojacym w wiecznym rozkroku pomiedzy Tabasko a Wadi, Chamami z ERO a Wilkiem Bardzie ERO Cyniku ale nie to ze bylby zdolny do chamskiego spamowania tematu Wadi czy ze nie lubi Kobiet ktore uwodzi:) Lub ze posiada gen samobojczy ktory sklania go zeby w trakcie delikatnego procesu uwodzenia kobiety zaburzac go sobie spamami:) Ja caly czas licze na wewnetrzna przemiane moralna Cynika i zupelnia realna Sliwowice z nim przed kominkiem w Bacowce:) Nie mowcie mu tego bo mnie ostatnio strasznie wkur/wil przeszkadzajac mi w obronie mojej przyjaciolki Wadi ktora podlega takiej samej ochronie jak moja Zona ale nadal go lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystko jasne. To teraz Cynik spamuje Pawle? Acha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty dziadu za glupoty gadasz. Chyba geriavit przedawkowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedziemy z wilczą kur/wą, zgłaszamy wszystkie jego posty aż go zablokują. dosyć tego cwe/lucha śmierdzącego, który tylko kręci aferki i ciągle się z kimś kłóci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowna lektura na sobotnią leniwą noc. Zadam Ci pytanie Pawle. Co znaczy Twoim zdanie adoracja? Kilka samotnych osób wchodzi na forum, żeby wirtualnie spożytkować jakoś wolny czas. Domyślam się, że nie ma przy nich wówczas, z różnych powodów ukochanych osób, bo żadna druga połówka nie wytrzymałaby wielogodzinnego "pykania" w klawiaturę. Rozmawiają sobie, tematy bywają bardziej wysmakowane i mniej, to już kwestia gustu. Według Twojej teorii tych wszystkich ludzi, łącznie z Tobą dowartościowuje internetowy flirt? Otóż Pawle, adoracja w realnym świecie może dowartościowywać. Wtedy o wiele trudniej zabłysnąć urodą, intelektem, seksualnością. Anonimowość w sieci sprzyja raczej śmiałości ludzi, którzy w realu sobie nie radzą w takich sytuacjach. I dobrze, niech się bawią. Ale nie pisz błagam o jakimś kółku wzajemnej adoracji, do którego Ty niby tez należysz, bo spędzasz tu każdy wieczór i dzień. Idź się zabaw, postaw jakiejś kobiecie realnego drinka, poflirtuj, a od razu komputer pójdzie w kąt. ;) 🖐️ Rozwalasz mnie oceniając ludzi piszących tu po ich awatarach, co ma się w 90 proc nijak do rzeczywistości. :D :D Lubie od czasu do czasu poczytać forum Kafeterii, to lepsze niż "Klan", "Ranczo" i "Seks w wielkim mieście" razem wzięte.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprecuzuję 😴 No masz chłopie kuzwa wyobraźnię, która niekiedy przechodzi ludzkie pojęcie.;) A tak serio Panie W., pragniesz wyjaśnień, pragniesz z Ero stworzyć "klub przyjaciół" aby spotkać się na piwko, pogadać, pośmiać się. Ale to się nie uda..ludzie są różni i nie ma opcji aby wszyscy przyklaskiwali do rytmu, nie ma szans aby zapanowała tutaj harmonia. Wiecznie będą podejrzenia, oskarżenia i brak zaufania, . Dlaczego? Bo to jest tylko forum, życie codzienne, realne jest całkiem inną bajką...Ktoś kto szuka tutaj przyjaźni, w życiu realnym ich naj poprawdopodobniej nie ma..hmmm zrozumiałeś mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka możliwość żeby ktoś jeszcze oprócz wilka siedział tu 24h na dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keller często nocami, jak żona bawiła u kolegi, zakradał się do pokoju córeczek i jak już się upewnił że śpią, a zawsze był pewny, bo do kolacji dorzucał im hydroxyzyne na mocniejszy sen, wskazującym i środkowym palcem masował je po pitkach. Robił to naprzemiennie, raz jedną córcie, raz drugą, jednocześnie drugą ręką obcierał spoconą i czerwoną twarz, szepcząc sam do siebie "jestem taki podniecony..." Keller nie mógł dać niestety upustu samemu sobie, gdyż jego członek odmawiał mu posłuszeństwa. Keller wierzył w zabobony Aborygenów, że każde zdjęcie zabiera fragment duszy i po tym jak sfotografował swoje przyrodzenie dla Misi, z niewielkich rozmiarów członka uszła dusza i z samego mikro zrobił się flak, czyli mikroflak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pewnaa jestem Nie Pewna to nie byla jasna Goralska odpowiedz i dobrze o tym wiesz wielkomiejska migajaca sie dziewczyno. Wiec caly czas czekam na jasna dopwiedz czy Wilk klamie osobie i jest psycholem co oznacza Twoje okreslenie "psychiką, która jest z dziebka oczo/je/bna". "że Jesteś normalnym na swój sposób z niezwykle barwną psychiką, która jest z dziebka oczo/je/bna." Mylisz sie ze nie da sie poznac tutaj ludzi z ktorymi stworzysz normalne realne wiezi miedzyludzkie ja takich poznalem:) Jak to miala byc szpila do mnie ze w zwiazku z tym ze tu szukam to nie mam w realu to zapraszam do Bacowki poznasz moich kumpli i przyjaciela. To co sie zdarzy na ERO zalezy tylko od Ciebie. Jak np zdecydujesz sie na spotkanie z Wilkiem w realu na kawe a pozniej jak zaiskrz jak miedzy kumplami nie damsko mesko to od tego momentu zaczynaja sie tworzyc realne wiezi miedzyludzkie i to ze pierwszy kontakt byl na ERO przestaje miec znaczenie rownie dobrze mogl byc w realu. Ja mam prosta metode generalnie mam wszystkich z ERO w du/pie co o mnie mysla i tak dalej. Skupiam sie na tych kilkunastu osobach ktore mnie ciekawia nie maja problemu z przejsciem na maaila telefon real reszta sie nie liczy. To moja metoda polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś w kontakcie telefonicznym chyba tylko z własnym psychiatrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odjepało mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaa jestem
Ok, będę tego żałować, no ale :O nie mam nic takiego do Ciebie, ale stawiasz mnie w bardzo nie komfortnowej sytuacji. Zadajesz pytania, stawiasz po ścianą. Rozbudowana wyobraźnia jest w cenie i to się chwali, no ale I fajnie, że masz swoje cele nie znam Cię na tyle aby jasno określić swoje zdanie w stosunku do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×