Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na prezent ślubny?

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam inspiracji co do prezentu ślubnego. W maju idę na wesele siostry i jestem tam świadkiem. Z tym że młodzi swoją kasę mają, wesele mega wystawne, budżet spory. A my z narzeczonym jesteśmy studentami, utrzymujemy się ze stypendium i prac dorywczych, mieszkamy w akademiku, żyjemy za kilka stówek miesięcznie. I nie mam pojęcia co sprawić im w prezencie, wszystko mają a w kopercie wstyd parę stówek od świadkowej dać. Macie może pomysł co możnaby zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden wstyd daj tyle na ile ciebie stac i basta. Mam nadziejeze siostra jest madra kobieta i bedzie miala pretensji. W Polsce to obowiazek dac tysiace ?????? Mlodzi czekaja na zwrot pieniedzy ktore wydajana wesele. Na zachodzie mlodzi sie ciesza ze zaproszone osoby chcialy razem spedzic ten dzien i wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jej siostrą, więc powinna zrozumieć Twoją sytuację. Pogadaj z nią, czy woli parę stówek czy może coś od serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadziejeze siostra jest madra kobieta i nie bedzie miala pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, jedyna taka okazja w życiu, przydałoby się postawić ile się da. tak się zastanawiałam może bon do jakiegoś burżujskiego sklepu np z winami albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trudny temat. Ale gdzie jest powiedziane, że to musi być coś drogiego. Myślę, że siostra zna sytuację i nie będzie oczekiwać od Pani zbyt drogiego prezentu. Ja na swój ślub dostałam sporo różnych prezentów, ale to co do tej pory cieszy moje oko to piękna srebrna ramka na zdjęcia ślubne. Ja też będąc na weselu u koleżanki podwalam jej taki prezent z grawerowaną dedykacją. Zobacz www.pasazhandlowy.eu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe propozycje ślubnych prezentow można znalezc w http://dobremeble.net/, maja szeroki wybor stylowych mebli i akcesoriow do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że siostra to zrozumie że jesteście studentami i nie macie nie wiadomo ile pieniędzy żeby dac do koperty. Pomyśl jeszcze nad tym, żeby np. zamówić siostrze skrzypaczkę do kościoła. http://yloviolin.com/ to jest fantastyczna kobieta, która cudownie gra na skrzypcach. Taki prezent będzie nie dość, że niespodzianką to jeszcze będzie bardzo wzruszający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×