Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość irida

kolega z pracy

Polecane posty

Gość gość irida

Dlaczego mężczyzna z którym pracuje zmienił godziny pracy kiedy ja zmieniłam. Tzn. Przychodzę w późniejszych godzinach on tak samo chociaż wcześniej rano przyjeżdżał. Przybywa często gdzie ja. Uśmiecha się zerka na mnie. Bywa zazdrosny o innych kolegów z pracy. Co uważacie doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz tego, naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Mogę podejrzewać ale to tylko podejrzenia, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadaj do niego. Ile masz lat?, że pytasz o takie rzeczy. Z Twojego postu wynika, że jesteś strasznie nie kumata. Oby ten mężczyzna zorientował się w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Pytam bo nie dał mi nic do zrozumienia. Po za gestemi, dla tego tu mój topik skoro ja nie kumata to może pomożesz mi to wyjaśnić i objaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja se robisz prawda? boże jakie niektóre baby są tępe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Po za tym że piszesz nie kumata i tepa to w sumie nic sama do tego postu nie wnioslaś może sama nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
a skad my mamy to niby wiedziec? mozemy tylko spekulowac. moze to wszystko jest przypadek, a moze nie :-D wiecej sie nie da powiedziec. a co ty sama myslisz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten mężczyzna wykazuje jakieś zainteresowanie Twoją osobą, a Ty głupio pytasz się. Wykonaj jakiś ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Może i przypadek sama nie wiem mogę przypuszczać:-) dla tego pytam co sadzicie bez żadnego obrażania kogoś jak gość dwa teksty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam Ci już, wykazuje on jakieś inne przejawy ? Rozmiawiałam z nim chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Nie wiem czy to zwykła sympatia, czy rzeczywiście te gesty to zainteresowanie moją osobą. Ale ciężko stwierdzić bo na gestach się kończy a ja sama jestem nieśmiałą kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz problem, skoro jesteś nieśmiała. Albo sama spróbujesz wykonać subtelny gest albo będziesz tak długo rozmyślać, że gość sobie odpuści. Gdzie pracujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Proponuje abys jeszcze raz zmienila godziny pracy, jesli on tez to zrobi, to na bank nie jest to przypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
I tak zrobiłam bo nie chciałam się z nim widywać. I to samo zmienił na godziny ranne. Staram sie go unikać bo żonaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz piszesz, że jest żonaty ? Haha. Jesteś głupsza, niż myslałam. Powinnaś go olać i nie przejmować się nim. Ale widać, że schlebia Ci to że żonaty interesuje się Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Nie interesuje mnie. Za to jego zachowania tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewaj go, albo zapytaj się go, o co mu chodzi i przypomnij mu że ma żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste.Liczy na bzykanko i próbuje stworzyć jak najlepsze warunki ku temu.Ponieważ jest żonaty rżnie niesmiałego przygłupa i czeka aż złapiesz haczyk.Stary numer żonatych frajerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że on chce się ciebie poradzić w sprawie wyboru majtek na gej party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój kolega z pracy, Arek, jest taki intrygujący. Przygląda mi się czasami i uśmiecha się. Trochę rozmawiamy. Tak, przyznaję, że mi to schlebia. Facet mi się podoba. Tylko, że jest młodszy ode mnie. A najważniejsze, że ja jestem mężatka więc nie daję mu żadnych sygnałów żeby nie było z tego problemów jakby co. Gdyby był zdecydowany i rzeczywiście coś kombinował w moim kierunku to ... nie wiem jakby się to skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość irida
Robił podchody do mnie ale nigdy nic nie powiedział mi w prost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×