Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

ja z moim chłopakiem chociaż właściwie nasi znajomi szalją gdzies po dyskotekach i pabach przesiadujey w domu :) lubimy sobie polezec na łózeczku obejzec jakis film porozmawiać sobie a na jfajniej jest jak jeszcze moja druga połowa da sie namowic na masaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka mże poczekaj jeszcze te dwa dni, wim że to nie łatwe ale jesli jutro zrobisz to daj znać jak CI poszło z testem:) jak sie czujesz?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka, poczekaj jeszcze. Mnie też korci strasznie...oj, jak bardzo, ale Kasia ma rację lepiej poczekać. Naprawdę. Wczesną ciąże można poronić w czasie okresu, nawet jak na teście wychodzą dwie kreseczki, naprawdę lepiej w dniu @ albo po terminie. Tak czytałam...Ja tez nie moge sie doczekac:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu no niestety narazie sie nie staramy :( ja bym bardzo chciała ale .......eh ponoć na wszystko przyjdzie czas.........tyle że ja ostatnio nie umiem myślec o niczym innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJUŚ a co to jest to ale?? jak chcesz to mozesz opowiedzieć (o ile wczesniej tego juz nie zrobilas, bo moze nie zwrocilAM UWAGI) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja jest taka ja mam 21 lat on 22, jestesmy ze sobą dopiero póltora roku , on dopiero zaczął studia ja kończe studium w tym roku na października zaczynam studia, nie mieszkamy razem wszyscy nam mówią w około i jego rodzice i moi ze teraz dla nas najwazniejsza powinna być szkoła ze o dzieciach bedziemy myślec potem bo teraz za co Moj chłopak pracuje i sie uczy ma mało czasu ja od przyszłego roku bede w takiej samej sytuacji.........bałabym sie reakcji szczegolnie jego rodziców .............sama też nie wiem czy to nie za wcześnie myślec o dziecku i że może jeszcze nie dorosłam ehhhhhhhh czmu tylko moje serce mi mówi co innego i myśle ciągle o dziecku i ciągle mi sie śni że jestem w ciąży albo że mam ta małą istotke na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Twoj chłopak o tym myśli?? Wydaje mi sie że jesli oboje chcecie, uwazaie że mimo szkoly mozecie sobie poradzic to ok, ale jesli nie to poczekaj jeszcze z decyzją. Nie mieszkacie razem,nie utrzymujecie samych siebie, najpierw chyba to powinno być bardziej staabilne. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJUS widzisz to powinnaś cierpliwie czekać, odłózcie na mieszkanie, porozmawiajcie o tym szczerze, a za troche może sie wszystko zmeni :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wlasnie podjadlam:) Pojechalam do sklepu i kupilam sobie: parowki i kukurydze(w puszce). ugotowalam sobie paroweczki, zrobilam sobie kukurydze z moajonezem i to wszystko zjadlam...ale mi teraz dobrze:D:D:D:D:D bole okresowe mi nawet przeszly, nic a nic mnie nie boli(hihihihi)[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dzisiaj nic nie jadlam, wiec tym bardziej mi dobrze, nie mialam wogole apetytu. ni i oczywiscie mial byc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Malinko to była uczta :) ja dzisiaj też sobie zrobiłam dzień jedzenia różnosci smacznych :) i chyba juz mam dosyc hihihih chyba sie przejadłam :) a co sie stało dzisiaj że takie tu pustki dziewczyny?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mistrasznie przykro bo test jest negatywny. buuuuuuuuuuu. I na dodatek zrobiłam go w poniedziałek idiotka Na 99 % nie jestem. Ale mi smutno. Nawet troszkę płakałam. Zaniedługo przydzie @ to już wtedy nie będzie mi aż tak żle. Mam dość Nie chcę tego więcej przeżywać. To co prawda 3 miesiąc a właściwie 2 raz takich porządnych starań, ale ja się szybko zniechęcam. Nie będę robić już testów szkoda kasy Żeby oglądać tą głupią 1 kreskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Imolka:(, a moze za wczesnie zrobilas?! Nie zalamuj sie, ja tez czekam na @ jeszcze dwa dni:( Wiem, ze przyjdzie pozdrawiam, zycze wszystkim kobietkom superanckiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tydzień się zaczął w czarnym humorze. Przykro mi Imolka. Mysza , a jak Twój teścik? Ja wczoraj oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test. Oczywiście negatywny!!!!!!!! Mam już tego dosyć!!!!!!!!! Oczywiście nie obyło się bez łez.Mam straszną dolinę i coraz większy brak wiary . Eeeee, nawet gadać mi się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pyatnie do Ciebie Imolka. Pisalas wczesniej o progesteronie. Moze wiesz jakie sa objawy jego niskiej ilosci. Ja slyszalam, ze wystepuja brazowe uplawy w drugiej fazie cyklu, nie wiesz moze czy to prawda? Wlasnie takie mam, cholerka. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej dziewczynki już jestem:) niestety nie mam dobrych wiadomości jescze w piątek będąc na zakupach przyszła@ :(:(:(:(:(:(:(:(:( wiecie jak mi było przykro płakać mi sie chciało:( znowu nic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
tak chciałam sie wam wyżalić a nie miałam dostępu:( zaczynam sie martwić że coś może jest nie tak ,może ze mną czy z mężem już nie wiem co robic:( wiem już Kasiu co czułaś jak do ciebie w czwartek przyszła @ Malinka, Aśka jesteście kochane że myślałyście o mnie w sobote czy sie udało:) dzięki za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Imolka ja też dopiero drugi cykl sie staram i też strasznie mnie to załamało że nic nie wychodzi. Tęż sie szybko zniechęcam od razu mysle że coś jest nie tak............:(:( Aśka widze że już teścik zrobiłaś nie smuć sie może to jeszcze nie są prawdziwe wyniki może za pare dni, co jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po weekendzie.............Niestety mój nie należał do zbytnio udanych....... W piątek byłam u mojego ginekologa...........Niby wszystko jest ok, ja jestem zdrowa, mała ma zdrowe serduszko, wyniki badan w porządku no ale........no własnie. Emilka waży dopiero 1,5 kg.......Jest 3 tygodnie mniejsza niz inne dzieci, a podczas porodu lekarz przewiduje ze moze wazyc tylko 2,5-2,6 kg. Taka kruszynka!!! Ginekolog przekonuje mnie ze to nic takiego- dziecko bedzie po prostu malutkie, nie mniej jednak mamy ją kontrolowac co tydzien lub dwa. Bedziemy sprawdzac jej wymiary i wage bardzo często na USG. Tak więc te ostatnie 1,5 miesiąca spedzimy praktycznie u lekarza w gabinecie. Mam nadzieję ze rzeczywiscie jest wszystko w porządku, nie mniej jednak ciagle się biję z myslami!!! Mąz mnie uspokaja, ale jak ja mam sie nie martwic????????Przeciez ona jest dla mnie najwazniejsza na całym swiecie...... To bedzie dla mnie bardzo ciężki okres............ Małgos- ciesze sie ze wpadłas, jak się czujecie oboje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
czesc dziewczyny, bardzo mi przykro z powodu Waszych negatywów:( myslałam, że rano wejde na net i przeczytam same radosne wieści:( Lusia nie martw sie - czasami lekarze sie mylą i są przekłamania w okresleniu wagi dziecka. Ważne, ze jest zdrowa mimo, że mniejsza. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka nie smuć się, a moze to za wcześnie?? a jak nie to jest kolejny cykl, więc głowa do góry :) Mysza mi też jest przykro :( i smutno :( myślałam że mimo ze mi sie nie idało to uda się przynajmniej TObie :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28......................23.12........... Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ............. Tulipan...........03.11........28........................03.12.............. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12............. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje...... Imolka...........08.11.........23-24.............29.11 pre test............ Sylwia19.........06.11.........28..................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28......................23.12........... Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ............. Tulipan...........03.11........28........................03.12.............. Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??.................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje...... Imolka...........08.11.........23-24....................??............ Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu to co zabieramy sie znów do walki o dzidzie??:):) Jaką masz teraz strategie bo ja myśle że bez względu na rózne obliczenia to mam zamiar co drugi dzień przytulanko, a ty jaki masz plan? A w ogóle to tak sie martwie że teraz nie wyszło bo mamy z mężem coraz mniej czasu bo w styczniu mężus jedzie na 3 m-ce na szkolenie i bęzie w domku tylko w wekendy:(:(:( i wtedy nasze starania będą mocno ograniczonebuuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj humorki będą nie za bardzo ale może się uda choć na moment zmienić je w lekki uśmiech NIE DOTYCZY CHODNIKA podobno szczera prawda \"Koles zostawil samochód zaparkowany równolegle do kraweznika. Wraca a tu mu policjant mandat usiluje wypisac. Pyta sie: - Panie Wladzo! Zaraz, zaraz! Co pan robi Za co ten mandat - No jak to? Szanowny Pan znaku nie widzial ? - Jakiego znaku - No przecież stoi tutaj jak wól: \"Zakaz parkowania - nie dotyczy chodnika\"! - No i co? - No jak to co Zaparkował Pan na ulicy a nie na chodniku! - Ale mnie to nie dotyczy! - Co Pana nie dotyczy Co Pan jestes Posel? Radny - Nie ... po prostu mnie to nie dotyczy W tym momencie koles wyjmuje dokumenty i podaje policjantowi. A tam napisane jest wyraznie: Zbigniew Chodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×