Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość mysza29
wiecie co mnie od wczoraj bierze jakieś przeziębienie wrrr a jeszcze dzis w pracy tak słabo grzeją kaloryfery nie wiem jak to przetrzymam buuuu chce do domuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 to beznadzieja, ja jak pracowałam w przedszkolu to dyrekcja latała i wyłanczała grzejniki bo goraco było ale tylko jej, w golfach chodziłam, nabawiłam sie przez to zapalenia ucha gardła a w koncu przeszło mi ma zatoki:( a jeszcze dzieci zasmarkane, no ale ty nie pracujesz w przedszkolu? To jestes w lepszej sytuacji, ale nie watpie ze chce sie do ciepłeho lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza29 to beznadzieja, ja jak pracowałam w przedszkolu to dyrekcja latała i wyłanczała grzejniki bo goraco było ale tylko jej, w golfach chodziłam, nabawiłam sie przez to zapalenia ucha gardła a w koncu przeszło mi ma zatoki:( a jeszcze dzieci zasmarkane, no ale ty nie pracujesz w przedszkolu? To jestes w lepszej sytuacji, ale nie watpie ze chce sie do ciepłeho lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie : wczoraj kochałam się z chłopakiem i .. pękła prezerwatywa! czy jak jutro bym zrobiła test to wyszłoby czy jestem w ciąży? martwie się ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie : wczoraj kochałam się z chłopakiem i .. pękła prezerwatywa! czy jak jutro bym zrobiła test to wyszłoby czy jestem w ciąży? martwie się ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzek za wczesnie nie wyjdzie:)poczekaj troszke Nam tez mogłaby pec prezerwatywa hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki, Mysza, Imolka-bardzo mi przykro, ale kolejny cykl, kolejne starania. Wszystko bedzie dobrze:):):) Glowa do gory. Asiu, nie lam sie, zobaczysz i na nas przyjdzie czas. Ja w trakcie swojego dlllugiego starania tez mialam klika zalamek, ale tak nie mozna...trzeba sie do tego optyistycznie nastawic a wtedy na pewno wszystko bedzie dobrze:):):):):) I nie nakrecajmy sie Dziewczyny..acha latwo powiedziec, trudniej zrobic...wiem to po sobie:D Ciekawe co u Estelli mam nadzieje, ze pod koniec grudnia bedzie miala dla nas wspaniale wiesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia :) ja nie pracuje w przedszkolu tylko w urzedzie i musze siedziec na tyłku i chyba dlatego mi zimno bo sie nie ruszam a kaloryferki chłodne bo na zewnątrz niezbyt zimno wrrr taka pogoda jest najgorsza, z tego co widze duzo z was złapało jakieś przeziębienie. Podobno dobrze jest profilaktycznie dziennie rano płukać gardło wodą z solą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mnie tez to ciekawi:). A jak humorek Malinko, chyba nie najgorszy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Malinka może wprowadzisz dzis jakieś dobre fluidki bo humorki od rana nie najlepsze i jeszcze przeziebienie wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witam! Jak miło Malinko, że o mnie pamiętasz!!!! Miałam tu nie wchodzić, ale tak uwielbiam :-) ten wątek, że nie mogę sie oprzeć :-) Ja dziś jestem pełna optymizmu, mimo paskudnej pogody. Zupełnie zmieniłam nastawienie, zależało mi zby dzidzia przyszła na świat w wakacje, nie udało się, to trudno. Przyjdzie do mnie jak będzie chciała. Koniec trosk. Zbliżają się święta i trzeba cieszyć się wspaniałą rodzinną atmosferą, choinką...i planować już prezenty dla najbliższych!!!! Nie liczę dni płodnych, nie będę przytulałą się regularnie co dwa dni, będę robiła to, na co mam ochotę. I jestem pewna, po prostu pewna, że będę miała wkrótce swoją fasoleczkę! Dziś piąty dzień cyklu, koniec @, więc czekam dziś na mężusia aby się przytulic, ale nie w celach prokreacyjnych ale dla przyjemności. Bo właśnie dzisiaj mam na to ogromną ochotę. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale jakieś szczęście i radość mnie rozpierają. Mogłabym fruwać :-0 I Wam tego życzę, uśmiechu od ucha do ucha. Życie jest piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witam! Jak miło Malinko, że o mnie pamiętasz!!!! Miałam tu nie wchodzić, ale tak uwielbiam :-) ten wątek, że nie mogę sie oprzeć :-) Ja dziś jestem pełna optymizmu, mimo paskudnej pogody. Zupełnie zmieniłam nastawienie, zależało mi zby dzidzia przyszła na świat w wakacje, nie udało się, to trudno. Przyjdzie do mnie jak będzie chciała. Koniec trosk. Zbliżają się święta i trzeba cieszyć się wspaniałą rodzinną atmosferą, choinką...i planować już prezenty dla najbliższych!!!! Nie liczę dni płodnych, nie będę przytulałą się regularnie co dwa dni, będę robiła to, na co mam ochotę. I jestem pewna, po prostu pewna, że będę miała wkrótce swoją fasoleczkę! Dziś piąty dzień cyklu, koniec @, więc czekam dziś na mężusia aby się przytulic, ale nie w celach prokreacyjnych ale dla przyjemności. Bo właśnie dzisiaj mam na to ogromną ochotę. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale jakieś szczęście i radość mnie rozpierają. Mogłabym fruwać :-0 I Wam tego życzę, uśmiechu od ucha do ucha. Życie jest piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella jaka radość emanuje z Twojej wypowiedzi:) aż się miło cyzta :) ciesze się że chociaż Ty masz super humorek :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasienko, nie dzisiaj nie ma pracy:D wzielam wolne:D a po co?:D a po to zeby nie isc do pracy:D Wstalam dzisiaj o 10:30 i w sumie moglabym pojsc dalej spac(hihihihi) zmeczona jakas jestem. Przziebienie zadne mnie(odpukac)nie zlapalo:DA humorek mam dobry:D:D przesylam pozytywne fluidki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miło sie czytało Estello, co za potymizm:D no i tak trzeba trzymac, czuje ze zaraz mi sie udziela fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ale Ci dobrze :) ale ja chyba tez wezme wolne, a raczek L4 bo fatalnie sie czuje, gardlo boli, glowa mi pęka, z nosa cieknie brr Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
zarażam Was fluidkami szczęścia!!!!! i oby te moje fluidki odpedziły Wasze smuteczki i wirusy grypy!!!!! Jestem taka szczęśliwa! w sumie mam Wszystko co można sobie wymarzyć - wspaniałego męża, cudownych przyjaciół, ten rewelacyjny topik z przesympatycznymi dziewczynami. Mam gdzie mieszkać, kocham moje mieszkanko i uwielbiam w nim przebywać. Na jedzenie mi nie brakuje. Żyć nie umierać! I pomyśleć, czyż w takim domku nie chiałby zawitać dzieciaczek? oczywiście, że by chciał i zawita. I to już wkrótce. I u Was też! Zobaczycie - w 2005 będzie dzieciaczkowy buummm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Agusiu, ale tak sie jeszcze waham, bo w sumie sporo pracy mam, ale zobaczymy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ja jak sie urodziłam wazylam tylko 2450g nie masz sie co martwic to jest normalna waga w szczegolnosci u dziewczynek :) ja niestety nie wiem ile moje malenstwo wazy bo nie mam tak czesto usg dopiero w styczniu sie dowiem :) ale lekarz powiedzial mi ze moja dzidzia tez nie bedzie wielkim klocem bo i ja nie jestem olbrzymem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30tydzien- dzięki, ja tez zaczynam myslec ze po prostu bedzie taka drobniutka.......No ale sie martwie na zapas jak kazda mama......Niech bedzie nawet malutka, zeby tylko była zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28......................23.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje ......... Mysza29........30.10........28.........................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........30.10........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje ......... Mysza29........30.10........28.........................WIGILIA............ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia23........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu możesz jaśniej bo nie bardzo rozumiem?? Ja ostatni cykl miałam 26 dni, przed ostatni 27 dni a wczesniejsze 28 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups moja pomyłka :) zapomniałam i nie wszystko zmienione :) ale jzu poprawiam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups moja pomyłka :) zapomniałam i nie wszystko zmienione :) ale jzu poprawiam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×