Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość AgaJ
Czy słyszałyście albo czy Wam się kiedys tak zdarzyło, że było okres a kobieta była już wtedy w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaJ
Zapomniałam się przywitać. Witam wszystkie starające się i już niestarające się - bardzo dobrze mi zrobiło czytanie waszych pogaduszek. Juz nie czuję sia sama w swoich "poczynaniach" - hi hi hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witaj Agusiu, kiedy zamierzasz rozpoczac starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witaj Agusiu, kiedy zamierzasz rozpoczac starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaJ
Już zaczęłam ale na razie się nie udało - od 2 miesięcy próbuję - to nie tak znowu długo ale dla mnie niestety tak. Chyba muszę trochę przystopować z pracą i stresami z nią związanymi bo podejrzewam, że to jest jeden z powodów moich małych " porażek". Powiedzcie mi czy branie tabletek typu skrzyp i cynk w ciąży nie szkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga miło że do nas dołączyłaś:) Ja słyszałam o wielu przypadkach gdzie kobieta była w ciąży i miała okres, choć wyglądał on troszkę inaczej niż ten, który my znamy. Buziaki dla Wszystkich....Ja też jestem niecierpliwa, ale już żadnych testów w tym cyklu nie robię i już...mam dość stresu jak na chwilę obecną z tym związaną, ale nie powiem ciekawa jestem jak diabli;) Ale swoją drogą to przyjemnie jest się ponapawać świadomością może jestem w ciąży:):):):):):) no cóż....... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że okres mi się spóźniał już prawie tydzień ale ja głupia nie robiłam testu bo chciałam jeszcze pożyć tą nadzieją, że może tym razem... Trudno - za tydzień zabieram sie ponownie do \"roboty\" i zaczynam pozytywnie mysleć o tym co robię :-). Podobno to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a czujesz się okresowo, czy nic a nic? Napisz troszkę więcej... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach spóźniał się a ja w euforii przeczytałam, że się już tydzień spóźnia...hhmmyyy no cóż mogło mi się zdarzyć;)tak przeczytać...przecież wszystkie wiemy co chcemy usłyszeć i zobaczyć na teście.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się bardzo okresowo - bo niestety od dzisiaj mam okres.Tak jak pisałam wcześniej spóźnił sie o ponad tydzień ale jest już faktem. Nie jestem załamana tylko leciutko rozczarowana - mam \"już\" 26 lat i wydaje mi się, że to jest bardzo dobry czas na dziecko. Czasami zastanawiam się czy to nie jest taka malutka obsesja ale mój mąż mnie skutecznie sprowadza na ziemię :-)) Ta chęć bycia matką naszła mnie tak znienacka - owszem myślałam o tym wcześniej ale to były takie luźne pomysły, ale od wakacji to jest już dla mnie coś chyba najwazniejszego. Wczoraj zaczęłam szukać w necie o problemach z zajściem w ciażę, trafiłam na to forum i był to strzał w dziesiatke - nie ma to jak wygadać sie prze innymi kobietami bo tylko one wiedza o co tak naprawdę chodzi z z tym całym hałasem związanym z ciążą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Aga...nikt nie zrozumie tak kobiety jak druga kobieta:) My z mężusiem staramy się dwa lata...buuuu..i jak na razie nic:( ale już jesteśmy pod kontrolą lekarza....zobaczymy...ale się nie poddajemy i Tobie życzę tego samego, czyt. NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ...sama tak gadam a czasami mam takie doły, że hohoho...ale jak ja to mówię... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki!!! ja co prawda jeszcze sie nie staram, ale mam zamiar od kwietnia (dzis rozmawialam z mezem i to juz postanowione!)i zbieram informacje. trzymam za ws wszystkie kciuki - i te z brzuszkami i te starajace sie! caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki!!! ja co prawda jeszcze sie nie staram, ale mam zamiar od kwietnia (dzis rozmawialam z mezem i to juz postanowione!)i zbieram informacje. trzymam za ws wszystkie kciuki - i te z brzuszkami i te starajace sie! caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - a czy lekarz Wam już coś powiedział konkretnego ? Czy nadal błądzicie że tak powiem po omacku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęliśmy od tego cyklu i najpierw miałam ocene jajeczkowania(wyszła pozytywnie) kolejny miesiąc to samo(ocena) i badanie nasienia mężusia, a później nie pamiętam...grunt, że wszystko pod kontrolą i na bieżąco:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęliśmy od tego cyklu i najpierw miałam ocene jajeczkowania(wyszła pozytywnie) kolejny miesiąc to samo(ocena) i badanie nasienia mężusia, a później nie pamiętam...grunt, że wszystko pod kontrolą i na bieżąco:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęliśmy od tego cyklu i najpierw miałam ocene jajeczkowania(wyszła pozytywnie) kolejny miesiąc to samo(ocena) i badanie nasienia mężusia, a później nie pamiętam...grunt, że wszystko pod kontrolą i na bieżąco:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eva! Ja też dzisiaj pierwszy raz na forum. Może w maju będziesz juz chwalić swoim sukcesem - trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eva! Ja też dzisiaj pierwszy raz na forum. Może w maju będziesz juz chwalić swoim sukcesem - trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety właśnie skończyłam pracę NARESZCIE, głowa boli mnie od kompa i tyłek od siedzenia. Postaram się jeszcze coś skrobnąć jak wróce do domku. Będzie jeszcze któraś?papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety właśnie skończyłam pracę NARESZCIE, głowa boli mnie od kompa i tyłek od siedzenia. Postaram się jeszcze coś skrobnąć jak wróce do domku. Będzie jeszcze któraś?papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety właśnie skończyłam pracę NARESZCIE, głowa boli mnie od kompa i tyłek od siedzenia. Postaram się jeszcze coś skrobnąć jak wróce do domku. Będzie jeszcze któraś?papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eva! Ja też dzisiaj pierwszy raz na forum. Może w maju będziesz juz chwalić swoim sukcesem - trzymam kciuki!!! Chbya jest duzo chętnych na forum bo nie mogę wysłac tej wiadomości od paru minut. W takim razie miłej nocki wszystkim i do usłyszenia wkrótce - pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
To znowu ja! Miałam jakieś problemy z internetem.Mężuś wrócił do domku i jedliśmy obiadek. Pozdrawiam wszystkie nowe na forum. My staramy się od 3 mcy. To nie jest długo w porównaniu z Malinką, ale dość, żeby złapać doła. Każdego mca mam wszystkie objawy ciąży a potem dostaję okres. Koszmar. Malinko zrób test! Może to coś na co wszystkie czekamy? Ja od niedzieli zaczynam starania. Wiem, kiedy mam owulację i nic z tego. Bardzo tęsknię za dzidziusiem. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
To znowu ja! Miałam jakieś problemy z internetem.Mężuś wrócił do domku i jedliśmy obiadek. Pozdrawiam wszystkie nowe na forum. My staramy się od 3 mcy. To nie jest długo w porównaniu z Malinką, ale dość, żeby złapać doła. Każdego mca mam wszystkie objawy ciąży a potem dostaję okres. Koszmar. Malinko zrób test! Może to coś na co wszystkie czekamy? Ja od niedzieli zaczynam starania. Wiem, kiedy mam owulację i nic z tego. Bardzo tęsknię za dzidziusiem. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
To znowu ja! Miałam jakieś problemy z internetem.Mężuś wrócił do domku i jedliśmy obiadek. Pozdrawiam wszystkie nowe na forum. My staramy się od 3 mcy. To nie jest długo w porównaniu z Malinką, ale dość, żeby złapać doła. Każdego mca mam wszystkie objawy ciąży a potem dostaję okres. Koszmar. Malinko zrób test! Może to coś na co wszystkie czekamy? Ja od niedzieli zaczynam starania. Wiem, kiedy mam owulację i nic z tego. Bardzo tęsknię za dzidziusiem. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście się rozpisały :) Malinko czemu Ty tak dlugo siedzisz w pracy?? Nie przemęczaj sie tak, nie wolno :) Hej Eva, fajnie że dołączyłaś :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście się rozpisały :) Malinko czemu Ty tak dlugo siedzisz w pracy?? Nie przemęczaj sie tak, nie wolno :) Hej Eva, fajnie że dołączyłaś :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuszka
czesc Dziewczyny,Mam 23 lata,5 rok studiów,dostałam prace,Mam chłopaka który studiuje w innym miescie,jestesmy razem 4lata.Nigdy mu tego nie mówiłam-ale bardzo - ale to bardzo chcę już chcę mieć dzieci,myśmy nawet nie rozmawiali o ślubie...Boję się że potem będzie za późno..Proszę napiszcie czy lepiej poczekać aż do np 26 roku życia czy starać się jak najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×