Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartynaKA12

Mój facet jest bi, co robić?

Polecane posty

Gość MartynaKA12

Mój (były?) chłopak wczoraj wyznał mi że kręci go męskie ciało, ciało sportowca. Gdy zapytałam czy chciałby zrobić kiedyś coś wiecej z facetem niż fantazjować o nim, odpowiedział, że może tak o ile ja się zgodze. Byłam w szoku, musiałam wyjść. Dziewczyny, czy byłyście w podobnej sytuacji? Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadać, jeżeli ma zamiar Cię zdradzać to odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKA12
On nie chce mnie zdradzić, proponuje trójkąt jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie akceptuje, nie wyobrażam sobie trójkąta, gdzie mój facet dyma jakieś kolesia, albo co gorsza wypina mu się.... ale ja go kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zastanów się czy możesz być z kimś kto ma takie fantazje. Też jestem bi, ale trójkątów nie proponuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% bi to krypto-geje poza tym większość jest zniewieściała/metroseksualna w życiu nie mogłaby być z takim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli on nastawia kakaowe oczko innemu facetowi to trzeba uwazac na Aids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie rzeczy biorą się z bałwochwalstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKA12gość
Mój facet nie jest zniewieściły, wygląda i zachowuje się bardzo męsko. Kręcą go faceci ok lat 20, sam ma 29, wiec lubi młodszych i bardzeij chłopięcych.... to jest sttraszne, nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Twojego faceta, więc trudno powiedzieć, jaki on ma charakter. I czy faktycznie jest bi. Bi to osoba która może stworzyć pełnowartościowy związek z obiema płciami, a więc istnieje pożądanie ale i pociąg emocjonalny. Ten Twój może być tylko bi-curious, czyli zainteresowany pewnego rodzaju eksperymentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam śmierdzi pedofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u niego chodzi tylko o akt seksualny,tak mi to tłumaczył.... tzn że chciałby kiedys zaprosic jakiegos fajnego chłopaka byśmy razem się z nim zabawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwalają mnie tacy ludzie. "Tylko akt seksualny" - czyli potraktowanie drugiego człowieka instrumentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj od niego jak najdalej to pewnie ateista jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religia nie ma tu nic do rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie ma większość ateistów jest pozbawiona jakiejkolwiek moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chore, też jestem ateistką i nie mam ochoty pieprzyć się z każdym na prawo i na lewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam faceta, który miał żonę i dzieci i zostawił ją dla faceta. Teraz przyjeżdza z nim do domu po swojej matce i spotkał syna z dziewczyną. chyba jest w tym związku facetem, bo ten drugi dzwiga torby i robi zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kręcą go faceci ok lat 20, sam ma 29, wiec lubi młodszych i bardzeij chłopięcych." dla mnie to obrzydliwe :O nie, nie mogłabym być z takim facetem, odstręcza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaakceptować lub zmienić go na innego bo ciężko będzie aby było coś "pośrodku" tych dwóch możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój facet jest efebofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 - to ty kiedyś pisałeś, że masz długie włosy, aż do pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie faceci bi to ukryci geje i zdania nie zmienię. Za wiele znam takich przypadków. Związują się z kobietami, bo boją się ujawnić albo tłumią swoje prawdziwe "ja". Wolą bezpieczniej określać się jako "bi". Niestety prędzej czy później wychodzi ich prawdziwa natura i nie raz zostawiają zony z dziećmi dla innego. Zasrani egoiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, zostaw tego faceta małpo i pozwól mi się z nim zabawić, ja mam akurat 21 lat i lubię starszych facetów. Twoim na pewno nie pogardzę. W ogóle wy kobiety jesteście jakieś dziwne i robicie z wszystkiego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze takiego powinnas wykastrowac aby nie wykorzystywal nieletnich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:49 Puknij się w czółko. Nazwiesz też faceta hetero pedofilem któremu podobają się młodsze dziewczyny o dziecięcej urodzie? Tak samo facet autorki lubi facetów młodszych od siebie i z chłopięcą urodą, nie powiedział przecież, że podobają mu się nastolatkowie albo co gorsza dzieci. Zluzuj stringi bo kompromitujesz rasę kobiecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przerażacie mnie.... może przemyśl sobie ten trójkąt, zabawicie się razem i potem ocenisz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×