Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co robić w życiu. Ona 27lat!

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich, Od pewnego czasu, a dokładnie kilku miesięcy, trapi mnie pewien problem, otóż nie mam pojęcia czego chce od życia. Tzn. wiem że chce coś osiągnąć… zawsze marzyłam by stworzyć małe „imperium” najlepiej modowe, ale nie mam pomysłu jak się do tego zabrać. Może trochę o mnie, skończyłam studia mgr na politechnice na kierunku inżynierii sanitarnej, niestety realia po studiach trochę mnie zawiodły (pewnie jak większość młodych ludzi). Pracuje już prawie 1,5 roku w branży, ale nie zarabiam zbyt wiele, a odpowiedzialność i zakres instalacji które należy ogarnąć jest mega duży. Dodatkowo to nie do końca jest tym co mnie kręci i przeraża mnie myśl że miałabym w tej branży pracować do 67 roku życia. Zważając uwagę na mój wiek, obserwując poniektórych znajomych- ustatkowani z dziećmi w drodze ( tak, tak na kredyt) przeraża mnie to wszystko. Chyba z tej „desperacji” mam milion pomysłów na raz i żadnego konkretnego. Raz chce projektować ciuchy bądź torebki- to mnie kręci, choć nie jestem rysownikiem-ale nie dam rady tego zrealizować przy tak duże konkurencji, innym razem wyjechać za granice i zarobić choć na mieszkanie. Będąc w LO chciałam iść na studia wojskowe ale posłuchałam rodziców i zrezygnowałam, zresztą z moim wygładem to raczej nikt mnie nie posłuchałby. Lubię też fryzjerstwo, ścinam mojego chłopaka i nie narzeka hi hi :P Tak jak pisałam za dużo pomysłów z których i tak nic nie wychodzi…;/ Bardzo proszę o rady, może ktoś z was też tak ma…albo miał i może mi „pomóc”, doradzić, naprowadzić…pokazać światełko w tunelu  Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzesło i sznur . o jednego pasożyta w społeczeństwie będzie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moda na loda najlepiej stopka: w kubku czy na patyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
możesz się przekwalifikować :) wiele kursów i szkoleń widziałam na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×