Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

i weź tu zrozum takiego..

Polecane posty

Gość gość

Facet dzień po kłótni kiedy to pokłóciliśmy sie o to ze podrywa inne, i rzuceniu hasła koniec z nami- a sam dodał że przestało mu zależeć i żebym to w końcu zrozumiała, podrywa inne kobiety, nawet takie po 50. Każdej pisze że są piękne. Nie wie, że ja to widzę, wiec nie robi tego mi na złość. Już szuka szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piernicze ty to masz móżdzek dziecino :D:D:D żeby takie bzdury wylewac na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie ja bym to nazwal testowaniem wlasnego uroku osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja piernicze ty to masz móżdzek dziecino smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif żeby takie bzdury wylewac na forum! może rozwiń wypowiedź..bo chyba mój mózg nie odbiera na takich falach jak twoj dorosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaprasza wszystkie swoje byłe. do mnie słowem się nie odzywa, po kłótni..dorosły facet..każdy tak ma czy tylko mi się trafiają takie egzemplarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy każdy tak ma. ja NIE. ale jakbym miał taką infantylną dzi/urę jak ty, pewnie bym cię zostawił, i wziął się za coś bardziej rozgarniętego bez potrzeby wywołania w tobie zazdrości i gierek. jednym słowem, pasujecie do siebie. on dureń bo siedzi z nieogarniętą, a ty infantylna do granic możliwości. na drzewo kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie komentarze niezwykle inteligentne kochanie zostaw dla siebie. o ile to mężczyzna pisał. bo komentarz bardziej przypomina sfrustrowana niedorozwinięta kobietę, która z drzewa z pewnością nie zlazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym takiemu facetowi dala takiego kopa w d***la, ze by przelecial przez pare stref czasowych :-D Ale rob co uwazasz i analizuj jego zachowanie dalej :-D Na pewno dojdziesz do interesujacych wnioskow za jakis pare lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×