Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Paolinaaa
Ewela, najlepszego!!! Ja mam urodzinki w sobotę, przed tym jak dowiedziałam się o ciąży to planowaliśmy z mężem zrobić sporą imprezkę już w nowym mieszkaniu (taka parapetówka z urodzinami), no ale teraz jakoś nie w głowie nam imprezy, może coś małego i cichego :) Chociaż w tym roku mam 2 wesela i już nie mogę się doczekać aż się pobawię i potańczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Dzieki Motylkowa :) mam nadzieje ze chociaz zyczenia zlozy hehe. I jeszcze raz tylko powiem ze ja nie namawiam tylko nie chce zeby ktos mnie krytykowal bo naprawde to co przezylismy to byla masakra. Dlatego ja tez nikogo nie krytykuje. Ja mieszkam z tesciami z tym ze za sciana mamy wszystko oddzielnie i jak oni nie przychodza do nas i my do nich to po kilka dni sie nie widzimy. Ale tesciowa miala 12 dzieci i nie chetnie zajmuje sie moja corka zanim poszlam na zwolnienie to przyjezdzala do nas opiekunka. Troche ja rozumiem a z drugiej strony miec tesciowa za sciana i ciagle sie martwic z kim zostawic dziecko to troche chore. Moja mama ciagle powtarza ze gdyby to ona tu mieszkala to nigdy by nie pozwolila zeby obca osoba zajmowala sie jej wnuczka. I dlatego jak gdzies musze jechac to zawsze z corcia teraz to troche uciazliwe bo pozniej boli mnie brzuch jak tak sie naciagam no ale chociaz mam ja przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ewelka duzo, duzo szczescia, zdrowia, usmiechu na twarzy i zeby wszystko ukladalo sie zawsze po Twojej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
A mnie wkurza jak ktos nachalnie odradza szczepienia... kazdy ma swoj rozum, swoje przekonania i niech robi po swojemu:) bez sensu takie wzajemne ocenianie sie, a niestety ostatnio coraz wiecej tego:( Ewela 100 lat!!! Maz pewnie szykuje niespodzianke:) Ja mam termin w moje urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Mamasynka ja nikogo nie przekonuje kazdy robi jak uwaza :) i mnie tez nikt nie przekona przed ta sytuacja bylam bardzo za szczepieniami no ale stalo sie tak i zmienilam zdanie. Drugie dziecko bede szczepic ale z opoznieniem i bez mmr. Dzieki dziewczyny za zyczenia :) Cos dzis strasznie boli mnie brzuch :( mam nadzieje ze przejdzie a zaraz poloze sie z corka bo idzie na drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
ewela 100lat! wszystkiego najlepszego:) co do przekonywania do swoich racji odnosnie szczepien to macie racje mamy tu sie wspierac a nie klocic. wiecie ja nie wiem czy bede mogla liczyc na pomoc w opiece nad dzieckiem.jak jej powiedzielismy ze jestem w ciazy nie zareagowalatak pozytywnie.jej słowa: ja pie****e.nie bylo slychac w glosie zadowolenia.pozniej dodala ze nie bedzie sie dzieckiem zajmowala ze nie mamy na co liczyc.prykro mi sie zrobilam.nieco innej reakcji oczekiwalam,bedzie pierwszy wnuk a tu taka reakcja niezadowolenia. dziewczyny jest poludnie a ja nadal dobrze sie czuje nic mnie nie mdli,tylko piersi bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ewela ale ja nie twierdze, ze Ty przekonujesz:) tak ogolnie mi chodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Wlasnie skonczylam robic maslo orzechowe:) ale pyszne:) a teraz zapije kefirem hehehe Dziewczyny macie wybrane imiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny :-) trochę mnie już tu nie było. Ewela życzę spełnienia marzeń szczęścia i dużo radości w tym pięknym okresie :-) co do szczepień proponuje zawiesić ten temat jest jeszcze sporo czasu a teraz jest się lepiej nie denerwować i myśleć np czy będzie to chłopczyk czy dziewczynka :-) Co do mieszkania z trtesciami widzę ze praktycznie każda z nas to przerobiła. Ja mam fajnych teściów i wiem ze mogę na nich liczyć. Zresztą nikt oprócz mnie i męża jeszcze nie wie ze jestem w ciąży, chcieliśmy poczekać z ta informacja. Ale chyba w ten weekend juz wszystkim powiemy bo cały czas się pytają kiedy będziemy mieli dziecko :-) także będą mieli niespodziankę :-) wczoraj odebrałam wyniki testów krwi i wszystko jest ok. Ciąża Potwierdzona. Z ostatniej miesiączki wynika ze jestem juz w 10 tygodniu. W poniedziałek mam wizytę u lekarza rodzinnego a poza tym czekam na kontakt od położnej :-) pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) ewel najlepszego :-) ja jeszcze pozwolę sobie coś napisać bo tak jak ze szczepieniami ( u jednego dziecka wywoła powkłada a u innego nie pozostawi śladu ) tak samo jest z fluorem to nie jest tak że trzeba połknąć żeby fluor znalazł się w nas. wszystko przenika przez cienkie tkanki w ciągu 5 sekund znajduje się w naszym krwiobiegu. a niestety przekonują nas że żeby dzieci miały zdrowe zęby powinny je myć najlepiej po każdym posiłku już od urodzenia. i jest niestety tak że jedno dziecko może jeść pastę garściami i nic a inne zachorują.... więc tak samo groźna jest rtęć w szczepionką jak fluor w pastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mamasynkaaa ja mam wybrane dla dziewczynki, ale dla chlopca nadal nie wiem, tak naprawde zadne mi sie nie podoba. Te, ktore moglyby byc, to sa juz zajete, a nie lubie w rodzinie dublowac imion, albo sa teraz bardzo popularne, a chce uniknac tego, ze moj synek bedzie jakimstam dziesiatym XYZ w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mezem od dawna chcielismy miec dzieci,jeszcze przed slybem wybralismy imiona dla dzieci i tak zostalo.dziewczynka Róża a chlopiec Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A jeszcze co do szczepien, to ja podpytalam rodzicow jak bylam szczepiona. Nigdy mi nie podawano tych szczepionek kilka w jednej, tylko na wszystko osobno. Akurat mi nigdy nic nie bylo. Takze ja postanowilam, ze bede szczepic, ale wlasnie takim sposobem, ktory sama przeszlam. Na wszystko osobno, zadnych mieszanek. Takie jest moje zdanie, moja decyzja i po prostu dziele sie tym z Wami :) A uwazam, ze teraz jest tyle publikacji na ten temat i ze kazdy ma swoj rozum i podejmie taka decyzje, jaka sam uwaza za sluszna i stosowna i nie ma co sie przepychac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny macie mocne bole przy kichaniu? Bo ja dzisiaj mialam taki bol przez kilkanascie seksund nie moglam sie ruszyc i aZ krzyknelam z bolu . Przy tym czuje jakby mi cos szczelalo w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja raz mialam taki dlugi napad kichania i wtedy juz pod koniec przy kazdym kichnieciu mnie troszke rwalo, a tak to nie. W ogole rzadko mnie brzuch boli. Moze ze 4 razy czulam takie rozciaganie delikatne. Na samym poczatku, w okolicach miesiaczki, to mnie przez kilka dni niemal non stop mocno bolal za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauwazylam zeby po kichaniu brzuch mnie bolal.ostatnio rozbolal mnie jak odkurzalam,naciagalam sie troche odkurzacza,calego mieszkania nie odkurzylam,przerazilo mnie wnoszenie odkurzacza po schodach z bolem brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela dużo szczęścia. Pomyślnych dni i spokojnej ciąży :-) Mamasynka przyczyna nieznana poronienia ale poźniej mu ginekolog powiedział ze mogłam miec grype która nie uaktywniła sie tylko "pozbyła" maluszka... A kolejna ciaza miala byc monitorowana na poczatku po poronieniu ale w 13 tyg. zaczelam plamic*****erwszy szpital...21 tyd. skurcze ....i tak jeszcze kilka wizyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Zaczal mnie bolec brzuch, takie skurcze jakby. Na szczescie moj lekarz mnie przyjal. Faktycznie macica sie stawia, ale narazie z dzidzia ok. Macha raczkami i nogami, ladnie rosnie. Dal leki i kazal lezec. Dziewczyny jak mam brac duphaston doustnie to musze robic jakies przerwy czy magnez tez od razu lykac?? U nas tez bedzie Roza:) a jak chlopak to Leon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Melduje sie i ja dzisiaj Ewela--Wszystkiego Najlepszego samych pogodnych dni duzo usmiechu i spokojnej ciazy 🌼 genova--moze twoje mdlosci ustepuja , ciesz sie bo w kazdej chwili moga wrocic :p Co do szczepien wyrazilam tylko swoje zdanie nikogo do niczego przekonywac nie bede kazdy ma swoj rozum i wie co robi nie chcialam wywolac jakiejs wielkiej dyskusji to jest forum kazdy ma prawo do wyrazania swojej opini jedni sie zgodza drudzy nie i nie ma co sie nawzajem przekonywac i genova ma racje ze mamy sie wspierac a nie klocic. Co do mieszkania z tesciami , ja nigdy nie mieszkalam odrazu bylismy na swoim chociaz jak jedziemy na urlop to z tesciami mieszkamy po dwa cztery tygodnie i problemow nie ma ale wiadomo to urlop a na dluszy czas moglo by sie to zmienic , chociaz ja tez mam super tesciow tesciowa jest do rany przyluz bardzo ciepla i kochajaca osoba i nie wtracaja sie uwazaja ze to nasze zycie a oni tylko maga nasze wybory akceptowac , na dzidzusia zareagowali super pierwszy wnuk lub wnuczka kilkanascie razy nam juz dziekowali ze wkoncu beda dziadkami , i ja juz mojej tesciowej powiedzilam ze ja chce zeby przyjechala do mnie przed porodem i porodzie troche zostala i mi pomogla ona to nawet i przy porodzie moglaby byc nie mialabym nic przeciwko. Co do mdlosci mnie ciagle mecza 24h na dobe i coraz czesciej wymiotuje wiec u mnie pod tym wzgledem bez zmian. A co do imion to jeszcze nie myslelismy mamy pare typow ale to sie jeszcze moze zmienic. Pozdrawiam wszystkie mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa zpomnialam mnie brzuch czasmi mocniej zaboli jak kaszlam ale to tak czasmi tylko i przy wymiotach jak mnie tak meczy to czasmi cos zakuje ale to mysle ze z wysilku bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałam jeszcze taki mocny ropny katar z zatok i mocno musiałam smarkać to nie raz miałam takie kucie w brzuchu. krótkie i ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela 100lat!! Wszystkiego najlepszego :) Ja dziś jestem padnięta łącznie prawie 4,5 godz w busie, myślałam że nie wytrzymie, tak mnie cały czas mdliło a migdały na chwilę pomagały- całą paczkę zjadłam w jedna stronę :), jak wróciłam do domu to tylko zjadlam obiad i spac poszłam. Co do mieszkania z teściami czy rodzicami to uważam, że każdy powinien mieszkac na swoim. My mieszkamy z moja mamą, kocham ją, ale czasami jest nie do wytrzymania. Wiem, że chce dobrze, ale czasami to jest denerwujące. O ciąży ja najchętniej nie mówiła bym nikomu do 12tyg., ale, że musiałam iść na L4, ponieważ pracuje fizycznie, to musieliśmy powiedzieć rodzicom i ja swoim przyjaciółkom, bo tak to by się dowiedzieli od obcych ludzi ze zakladu np. mój mąż pracuje na innej hali od wczoraj ludzie mu gratulują, a ja u siebie powiedziałam w poniedziałek. Brzuch mnie bolał caly czas do piątku, pewnie dlatego że od piątku na l4 jestem, teraz czasami zaboli i 2,3 razy miałam takie chwilowe ostre kłócie po prawej stronie. Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a macie ochotę na lody? Ja od wczoraj to bym tonami jadla, wczoraj 2, dziś już tez 2 pochłonęłam a mam jeszcze ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
ja tez mam smaki na lody ale tylko śmietankowe :-) i twaróg. :-) mama synka ja robiłam półgodzine przerwy miedzy tabletkami. odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochote na czekolade,napisalam do meza zeby kupil mi czekolade jak bedzie wracal do domu z pracy.spisal sie dobrze kupil mi duza czekolade i zelki(mi fajnie zelki pomagaja na stawy,mam troche pogruchotane po sporcie).moja radosc z dobrego samopoczucia nie trwala dlugo,zaczelo mnie mdlic i ogolnie jakos slabo sie czuje,taka bez energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Tak sie boje, juz dawno nie mialam tak zrypanego humoru:( dostalam skierowanie do szpitala, jakby cos sie jeszcze dzialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamasynka bedzie dobrze,mysl pozytywnie.wiem ze latwo mi pisac ale nie nakrecaj sie negatywnie niepotrzebnie sie denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Cala ciaze jestem zestresowana, a teraz jeszcze to do tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja w sumie nie mam ochoty na lody a jeżeli już to jakieś wodne albo ewentualnie śmietankowe. Chociaż zawsze moje ulubione były czekoladowe a teraz na sama myśl to mi niedobrze. Kupiłam czekoladę z orzechami to w sumie zjadłam 2 kostki i juz więcej nie ruszylam. Ja właściwie to ostatnio na nic nie mam ochoty jedyne co to pić mi się chce a potem siusiu często :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamasynka bedzie dobrze.Myśl Kochana pozytywnie. Leż jak możesz i odpoczywaj. aaa ga świetne sa w Muszelce jogurtowe. Jak w kazdej ciazy tam kupuje jak sezon sie zaczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×