Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brakuje mi faceta do szczęścia

Polecane posty

Gość gość

Jakoś sobie powolutku układam życie w innych dziedzinach (wychodzę z pewnych problemów). Ale brakuje mi może nie tyle co miłości, co bliskości, czułości. Bardzo. Ufam niewielu osobom, ale jestem lojalną dziewczyną, staram się też o siebie dbać. Lubię się kobieco ubrać. Nigdy nie byłam niewidzialna, ale odrzucałam facetów, bo po prostu to nie było to, komunikacja nie na tym poziomie i pewnie też wygląd po jakimiś względami (ale szczerze, byłabym w stanie zaakceptować kogoś nie do końca w moim typie - chociaż mój typ niekoniecznie jest przystojny - gdybym super się dogadywała i czuła chemię). Tak bardzo tego chcę, a równocześnie wiem, że nie ma nic na hop siup - i los może chcieć, żeby to się stało dopiero za jakiś czas. Staram się wychodzić do ludzi, z inicjatywą, lubię gadać z facetami i mam sporo kolegów, ale.. nothing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście wątek za mało ciekawy i nie ma pisania o cyckach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekaj jeszcze chwile a banda kaszalotow z forum napisze ci zebyś nie szukała bo facet to zło. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze tym ktorzy maja szczesliwy zwiazek.mnie sie niestety nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotmy
Rozumiem Cię bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia. Masz ze 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agemt
Chciałbym poznać taką dziewczynę jak ty:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30? Nie. 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czy faceci dają szczęście? Po ponad dwóch latach bycia razem usłyszałam od swojego, że nie wie czy umie z kimś być na zawsze, czy nie lepiej być samemu!! I jak tu im wierzyć? ??? O co im chodzi, tylko flirt a codzienność to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co, miał być z tobą całe życie, bo był 2 lata? A ile jest przejściowych związków? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo budowalismy coś razem, mieliśmy plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam. Nawet jak to będzie romans, to jakieś wspomnienia i zaspokojenie potrzeby bliskości (i nie chodzi tylko o seks, nawet w dużej mierze nie), choć czasowo jest. JA się na związek dziesięcioletni ani małżeństwo nie nastawiam (co nie oznacza, że chcę czegoś w typie f****ng friend bo nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz... jakby to ująć.. życie jest nieprzewidywalne. Inni ludzie też. Skoro ludzie nie ufają samym sobie, to co dopiero innym? Nie wiesz, co się dzieje w głowie drugiego człowieka tak naprawdę. Plany na przyszłość powinno się na początku traktować mniej poważnie. Jako założenie, a nie pewniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej robić, on sobie pogadał i teraz wszystko jest jakby nie było tej rozmowy. A ja się czuję zraniona, niepewna. Takie akcje są co jakiś czas i zaczynam wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×