Gość gość Napisano Luty 8, 2015 Witam. Od kilku dni podaję mojemu 7 miesięcznemu synkowi to mleczko i mam pytanie do mam co też je stosują o rozpuszczanie. Po przygotowaniu mleka na ściankach butelki pozostaje nalot z proszku. Czy to normalne? czy może coś żle robie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach