Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj na wesele Bydgoszcz

Polecane posty

Gość gość Emila
Polecamy DJa Talar wokaliste muzyka disco polo ! Z czystym sumieniem mozemy powiedzieć, że Marcin jest ŚWIETNY w tym co robi! Jest profesjonalny, ale kiedy trzeba umie improwizowac! Można się z Talarem dogadać w każdej sprawie, słucha jakie są oczekiwania, potrafi doradzić tak aby wszystko było jak najlepiej. Było to dla nas pierwsze wesele gdzie grał DJ, tak samo jak i dla wielu naszych gości. Ale bez zastanowienia zdecydowalabym się drugi i kolejny i kolejny raz. Nasi goscie bardzo chwalili DJa i czesto slyszalam jak mowili 'ale fajnie gra, ale fajna muzyka, ale zaangazowany'. Jeżeli ktoś szuka człowieka który sprawi, że Wasze wesele będzie udane, niezapomniane to świetnie trafiliście. Jacek bardzo dziękujemy! AiA http://www.talar-bydgoszcz.pl/ http://talardiscopolo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska987
Tylko nie Pedro Noca. Byłam na weselu które prowadził. Najpierw zapuszczał non stop szybką muzykę (nową) - dosłownie żadnej piosenki dla ludzi 50+. Ogólnie miał grać do 4 rano ale sprytnie wymyślił - najpierw non stop syzbka muzyka, po 12 zrobił prawie godzinną przerwę podczqas której się praktycznie wszyscy ulotnili i wesele skońćzyło się o 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz Dj na wesel to najważniejsze co może być, to sprawdzenie go samemu. Wiadomo, że można sugerować się czyimiś radami, jednak nie wszystko co innym, pasuje też nam. Co więcej, każdy ma inny sprzęt i jakość przez to też jest inna, dlatego dobrze samemu poszukać dobrych opcji. Jednak więcej warto przeczytać na stronie, którą podsyłam niżej http://www.seobiblioteka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23456
Zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego dja, wodzireja.i wokalisty,szołmena muzyka disco polo. Więcej informacji znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej. www.talar-bydgoszcz.pl http://talardiscopolo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Polecamy DJ WODZIREJA TALAR www.talar-bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj AK Music. Ma on muzykę we krwi. Do kwestii biznesowych poważnie podchodzi a na weselu daje z siebie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko mogę potwierdzić. \widziałem \ak Music i to naprawdę klasowy dj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Domson. Dojedzie do Bydgoszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie prawdziwego profesjonalistę, to napiszę Wam o AK music, którego widziałem na kilku juz imprezach. Bardzo fajnie sie sprawdził i wszyscy byli zadowoleni, a zwłaszcza państwo młodzi, gdy widzieli jak goście młodsi i starsi się świetnie bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam akmusic. Grał u mojej siostry rok temu, ale tak mnie i mojego narzeczonego zachwycił, że nie wyobrażamy sobie, aby kto inny miał nas zabawiać w tym ważnym dniu. Super repertuar, jeszcze lepsze prowadzenie imprezy, mega optymizm. Gwarantuję, że nie znajdziecie lepszego od akmusic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność bawić się przy AK Music i było to niezwykłe. Disco polo, ale w najlepszym wydaniu!! Bardzo mi się podobali. Wiem, że tworzą własne kawałki, a to nie lada wyczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię słuchać AK Music na yt. I powiem oitwarcie, że jak będę miała wesele, to będzie to dla mnie kandydat numer 1 na mój zespół weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Bydgoszcz, to zdecydowanie AK music!! Rewelacyjny MUZYK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Jedyne co mi przychodzi na myśl, to skontaktować się z panem Adamem Krajewskim. To jest facet, który po prostu muzyką żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super ofertę ma zespół AKMusic z Bydgoszczy, organizowali mi imprezę plenerową dla firmy i byłem naprawdę zadowolony jeśli chodzi o przygotowaną muzyczną oprawę. Na pewno warto zerknąć do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Byłem ostatnio na weselu pod Bydgoszczą i o ile do tej pory raczej wolałem zespoły niż dj-ów na weselu, o tyle tym razem Dj Adam Krajewski rzeczywiście spełnił swoje zadanie perfekcyjnie. Trudno było usiąść, zabawa rzeczywiście była ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Niezła samoreklama Panowie DJ Talar i AK Adam Krajewski. Pełno komentarzy jeden po drugim Trzeba być głąbem by tego nie zauważyć. Antyreklama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×