Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasia927

Gdzie w Poznaniu makijaz PERMANENTNY BRWI

Polecane posty

Gość gOsiaczek222
Też odwiedziłam Tajemnice Urody, jestem, niedawno po zabiegu i widac ze sa starannie wykonane ,uff wiec trafiłam na naprawdę dobrą kosmetyczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balabym sie isc na permamentny ja henne zawsze robie, ale tez mysle czy nie sprobować, czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gOsiaczek222
Nie jest to typowe uczucie , ale tez nie jest straszne ,do zniesienia. Pojdz tam dowiedz się, ja nie zaluje ;) przynajmniej jak narazie, wiec sprobuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Long liner - mi się trzymał niecały rok, a tak mi włoski wychodzą, strasznie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaczek
Ja w piątek miałam robiony też właśnie w Poznaniu w Tajemnica Urody z polecenia koleżanki bo ona tam bardzo często robi zabiegi depilacje, oczyszczanie itd i bardzo sobie chwali ten salon także zdecydowałam się z polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metro
NIE POLECAM Pani Patrycji Jackowskiej ICON STYLE. Gdyby komukolwiek przyszło do głowy zrobienie makijażu u tej Pani! Niemiła, arogancka. Ewidentnie moje brwi jej nie wyszły. Są strasznie asymetryczne. Kompletnie inne niż kształt moich brwi. Efekt fatalny. Zwróciłam się z prośbą do Pani Patrycji o zwrot połowy kwoty za zabieg, gdyż postanowiłam ten "niewypał" usunąć laserem. Jestem po 1 zabiegu, niestety jeden nie wystarczy. Jeden zabieg to koszt 250zł. Pani Patrycja od 3 tygodni nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości. Sprawa wyląduje w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempretata
Ja nie polecam Pani Katarzyny Wiencławek z gabinetu Kwiaty Polne na os. Batorego. Pieniądze dostałam tylko za nieo***ta poprawkę , a muszę niestety usunąć laserem efekty jej pracy , czyli dwie rozlane kreski. Salon ma dobre opinie , bo tworzą je w duzej mierze koleżanki , kolezanki koleżanek i rodzina (łącznie z mężczyzną o tym samym nazwisku , który na pewno korzystał z usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elen2992
Po przeczytaniu opinii tutaj wybrałam salon p.Leszyńskiej do naprawy moich brwi zepsutych w innym gabinecie (gabinet p.Leszyńskiej mieści się na Grunwadzkiej a nie tak jak niektórzy tutaj piszą na ul.Piekary). Muszę powiedzieć, że ta Pani URATOWAŁA moje brwi. Za co jestem jej na prawdę wdzięczna. Wcześniej trochę głupio zrobiłam. Mianowicie poszłam do gabinetu (też na grunwadzie) gdzie mi kompletnie spaprano brwi. Szkoda nawet słów. Po prostu miałam głęboko w skórę nabity za ciemny barwnik, w dodatku krzywe. Miały się rozjaśnić po pewnym czasie ale tak się oczywiście nie stało. Nawet się zastanawiałam czy tamtego salonu nie pozwać bo to była naprawdę porażka. Mówiąc krótko do Pani Alicji zgłosiłam się prawie z płaczem, prosząc żeby coś zrobiła z tymi moimi brwiami. Musiałam przejść serię zabiegów rozjaśniających laserem (co nie było tanie, trwało kilka miesięcy i kosztowało kupę kasy) a dopiero później p.Leszyńska mogła zrobić na moich brwiach nowy makijaż permanentny. Jestem jej bardzo widzięczna. Serio. Za to, że włożyła tyle pracy i serca w to żebym mogła wyglądać znów normalnie. Ktoś kto nie przeszedł takiego piekła z brwiami jak ja, nie zrozumie pewnie jak można się tak przejmować czymś tak błahym jak brwi permanentne. Jedyne co mogę tutaj napisać to dziewczyny - patrzcie nawet nie na to kogo tutaj polecają, ale patrzcie na to kogo ODRADZAJĄ i trzymajcie się od takich gabinetów z daleka. A już na pewno nie sugerujcie się tym, że gdzieś jest np. 200 czy 300zł taniej i z tego powodu wybierzecie gabinet bo ten makijaż permanenty będzie na Waszej twarzy przez pare lat i w takiej perspektywie te 200 czy 300 zł nie mają znaczenia. W sprawie tego gabinetu w którym wcześniej byłam, były założone w internecie wątki gdzie dziewczyny odradzały ten gabinet. Ja się tym nie przejęłam i poszłam bo było blisko i raczej tanio. Szczerze mówiąc nawet się głębiej nie zastanawiałam i nie rostrząsała wyboru osoby do której pójde. To co mnie później czekało już tutaj opisałam wyżej. Koszty naprawy tego błędu były duże, nie wspominając o przykrości, bólu i czasie jaki musiał minąć żebym zaczęła znów normalnie patrzeć w lustro. Dla mnie to było naprawdę duże przeżycie psychiczne, wręcz trauma. Niektórzy się pewnie teraz będą śmiać, z tego co piszę ale jakby Wam zrobili na twarzy takie coś to już nie byłoby tak do śmiechu. Jeszcze raz wielkie dzięki dla p.Alicji, bo miała ze mną po prostu orke na ugorze z moimi brwiami ale dałyśmy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania234
Ja swoje brwi robiłam w Sylvetka Atelier na Roboczej i jestem bardzo zadowolona. Przepiękny gabinet, bardzo miła obsługa i często mają bardzo ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia123456789
Ja robiłam u Pani Katarzyny Kukli, efekt bardzo mi się podoba, brwi wyglądają bardzo naturalnie a to na tym najbardziej mi zależało :) To chyba jeden z lepszych gabinetów w Poznaniu i moim zdaniem godny polecenia :) www.brwi-idealne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka344
Ja również miałam okazję zobaczyć kilka zrealizowanych przez Panią Katarzyna Kukla brwi i naprawdę prezentują się bardzo ładnie, przede wszystkim wyglądają naturalnie. Jeśli jeszcze któraś z Was jest zainteresowana, to jej gabinet makijażu permanentnego ma swoją stronę, to jest ta www.brwi-idealne.pl, gdzie znajdują się właśnie zdjęcia zrealizowanego makijażu brwi. Jeszcze gdybyście nie znalazły numeru na stronie, to podsyłam nr telefonu do niej - 509 120 220 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies_krentzki
Pani Kasia Kukla (gabinet na ul.gwarnej) dzisiaj zrobiła mi microblading. To jak wyszły brwi przeszło moje najśmielsze oczekiwania - jestem super zadowolona. Brewki wyglądają bardzo naturalnie. Nawet wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że makijaż permanentny może dawać takie naturalne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtutu
A czy ktoś robił brwi albo kreski w gabinecie w ASPAZJI w Przeźmierowie na wichrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam w marcu brwi w studio urody Katarzyna Maj. Prosiłam o micro ale Pani powiedziała mi że lepiej zrobić metoda mieszana będzie lepszy efekt. Zależało mi na dwóch rzeczach, naturalne i nie ciemniejsze niż są. Nie uzyskałam ani tego ani tego. Brwi przerysowane. Jedna brew prosta druga odrysowana jak od nakrętki od słoika. Porażka. Będę panią prosic o zwrot kasy i już jestem umówiona do Madame Art na rozjasnianie i korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu Waszych opinii na kafeterii i obejrzeniu zdjęć na stronie www.brwi-idealne.pl, wybrałam się do gabinetu Pani Katarzyna Kukla z Poznania na zabieg makijażu permanentnego brwi . Bałam się ,bo to jednak ingerencja w organiazm i efekt zostaje na długo. Mój strach był niepotrzebny, bo Pani Katarzyna ma niezwykłe podejście do klientki.Jest miła, delikatna i spokojna ,wszystko ma pod kontrolą,każdy ruch zaplanowany i pewny.Polecam ją szczerze wszystkim, którzy mają jakieś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaNina1
Ja również byłam u Pani Alicji Leszyńskiej... ktoś tu wspominał, że ma przystępne ceny. Chyba tak było kiedyś :) Teraz jest trochę drogo ale do rzeczy - uważam, że jej praca jest warto tej każdej wydanej złotówki:) Odkładałam na te brwi przez ponad 3 miesiące z mojej studenckiej pensji. Było warto. Mogę powiedzieć, że brwi mam zrobione perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyłączyć się do wcześniejszych opinii dotyczących p.Katarzyny Kukla z gabinetu Brwi Idealne Art przy ul.Gwarnej 13. Robiłam brwi u tej Pani jakieś 2 miesiące temu i jestem pod wrażeniem jej umiejętności i profesjonalizmu. Bardzo chciałam , by brwi wyglądały naturalnie i nie były zbyt ciemne , bo mam jasne włosy.Wyglądają dokładnie tak jak sobie wymarzyłam .Jeśli będziecie planować brwi permanentne to w zajrzyjcie na stronę tej Pani brwi-idealne .pl i zobaczcie do galerii.Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjechałam do Poznania z Gorzowa specjalnie do Pani Kasi Kukla na Permanentny Brwi , bo u nas to różnie bywa , jeśli chodzi o gabinety z renomą. Koleżanka z Poznania miała robiony zabieg właśnie przez nią i brwi miała do złudzenia przypominające naturalne , że aż trudno uwierzyć.Teraz i ja takie mam .Jestem mega zadowolona ze zrobionego makijażu permanentnego przez Panią Katarzyna Kukla i będę ją polecała u siebie w mieście.Wam też polecam brwi-idealne.pl , tel 509120220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknaA
Ja polecam panią Magdalenę Stasz i Gabinet Piękny Permanentny koło ulicy Gronowej w Poznaniu. Efekt rewelacyjny, super technika atmosfera i cierpliwość Pani Magdaleny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Gabinet Piękny Permanentny w Poznaniu i brwi wykonaniu Pani Magdaleny Stasz. Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa, brwi są podkreślone i wyglądają naturalnie, dokładnie tak jak chciałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka porażka, sztucznie generowane posty! Same siebie polecacie! Durne baby nie wierzcie w te oszukane opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę opinie dzień po dniu o jednym salonie ...no coż za zbieg okolicznosci że kilka osób daje opinie dzień po dniu. Dla mnie niestety niewiarygodne. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja również polecam gorąco Panią Anetę Nowak, jest to wspaniała osoba, ma świetne podejście do klienta, brwi metodą piórkową wykonane profesjonalnie. Pani Aneta ma salon w Grodzisku Wielkopolskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx

Patrycja Jackowska Icon Style to totalna porażka!!!! Dziewczyny z daleka od tej pani!!!!! Kompletny brak profesjonalizmu, brwi oczywiście nadają się na zabieg usunięcia laserem. Zero poczucia odpowiedzialności za nieudaną pracę bo " to przecież nie jej wina tylko wina skóry". Poza tym wieczne przekładanie wizyt, do tego bardzo ordynarna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Hej, 

ja mogę z czystym sumieniem polecić Ojo Beauty Art na Chełmońskiego. Ceny nie za wysokie, a dziewczyna uratowała mije brwi po porażce w innym salonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna N

Jak dla mnie mistrzostwo świata robi w Poznaniu p. Alicja Tomaszkiewicz (wcześniej Leszyńska). Jestem chodzącym dowodem na to, że ta Pani ma talent w rękach i to co robi naprawdę poprawia nie tylko wygląd ale też samoocenę danej osoby. Poza tym, że jest to osoba super fachowa i precyzyjna to jest to też bardzo sympatyczna i życzliwa do klientów osoba. Wsłuchała się w moje oczekiwania i zrobiła mi brwi jakie sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem zdania jak osoba powyżej - ja byłam u pani Tomaszkiewicz kilka lat temu (jak jeszcze nazywała się Leszyńska) i do tej pory brwi mają super kształt. Nieco już wyblakły i będę musiała iść do tej Pani ponownie je wzmocnić. Poza tym z całego serca polecam tą nową technikę hybrydową (microblading i podcień). U mnie wyszło rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenna

UWAGA! Nie POLECAM p. Jackowskiej ICON Style Jackowska. Brak profesjonalizmu, oszustka, nie miła. Wpłacasz zadatek 400zl za zarezerwowanie terminu, po czym w umówiony dzień pisze ze nie może Cię przyjąć. Umawia się na kolejny dzień i znowu przekłada... tak się nie traktuje klientek!!! Już nie mówiąc o tym co było przy korekcie!!! Chyba z 15 razy zmieniała mi termin. Skandal. Już wiem dlaczego nigdzie nie ma jej nr telefonu. Można się z nią kontaktować tylko przez messengera, jeśli w ogóle można to nazwać kontaktem bo odpisuje kiedy chce. Cena zabiegu zdecydowanie jest wygórowana przy takim braku profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslaca

wlasnie szukam jakis wskazowek gdzie zrobic makijaz pernamentny i jedyne co sie dowiedzialam to napewno nie zrobie nigdy u Pani Alicji Leszczynskiej bo na kilometr smierdzi to autoreklama kobieta tak bardzo chce sie sprzedac ,ze przesadzila z polecaniem samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×