Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROZWARCIE NA 5 PALCÓW

Polecane posty

Gość gość

leże 2 miesiące w szpitalu na podtrzymaniu termin mam 15 marca lekarze gadali że w każdej chwili mogę urodzić proszę leżeć za tydzień nie może pani leżeć trzeba chodzić niedługo pani urodzi dobra leże tydzień kolejny porodu nie ma proszę chodzić to przyśpieszy my poród zaczęłam chodzić i nic a dziś mam wypis do domu a pielęgniarka mówi po co oni panią wypuszczają przecież może pani urodzić w każdej chwili i bądz tu człowieku mądry to co się dzieje to porażka i nie wiem co robić zadzwoniłam po męża i niedługo przyjedzie tylko że ja się strasznie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź zaraz to skonsultować do jakiegoś dobrego lekarza prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×