Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeprowadzka za granicę....

Polecane posty

Gość gość
Kiedy przeprowadzałam się do Niemiec wynajęłam firmę Mako z Rzeszowa, i udało mi się zrobić całą przeprowadzkę w jednym transporcie, myślę że wynajem firmy transportowej to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla dziecka wziełam to co naważniejsz w pierwszej kolejności ubrania kurtki buty itp. kazałam synowi wybrać ulubione zabawki bez których nie mógł by się rozstać i o których ja wiedziałam że są jego ulubione to tylko te wziełam , ulubionego misia koniecznie , łóżko zabawki do piasku itp. można kupić na miejscu i z czasem uzbierać , nie zapomnij kupić parę syropów przeciwbólowych dla dziecka na gorączkę coś na biegunke w razie czego , dla siebie kosmetyki i na pierwszy moment zrób zapas ulubionego tuszu do rzęs kredki do oczu itp. Ubrania buty , zdjęcia albumy , Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jezeli chodzi o temat przeprowadzki polecam jedno - kupic dokumenty kolekcjonerskie z fastidcard com i leciec :p duzo daje, mniej problemow na miejscu :D JA tak zrobilam i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo pracowałam za granicą, we Frankfurcie i jeździłam co kilka dni do pracy...chociaż przewoźnik http://busydoniemiec-podkarpackie.pl był świetny, to długo tak się nie pociągnie. Teraz szczęśliwie mieszkam i pracuję w Niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfikkap
Jeżeli przeprowadzasz się na dłużej lub na stałe to faktycznie lepiej wziąć wszystko. Wtedy nie występuje problem, że czegoś się zapomniało itd., a jeżeli odległość jest znaczna, to potem może być problem z dowiezieniem sobie danej rzeczy. Oczywiście, samej może być ci ciężko to wszystko ogarnąć i przewieźć, ale przecież są świetne firmy, które cię wyręczą. Tutaj masz namiar na TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/miedzynarodowe.html która również zajmuje się przeprowadzkami międzynarodowymi. Dostarczają wszelkie pojemniki do pakowania, możesz wybrać usługę z demontażem i montażem mebli, wszystko idealnie zabezpieczą. Dzięki nim przeprowadzka nie będzie problemem, a ty szybko będziesz mogła się cieszyć nowym miejsce zamiast zaprzątać sobie głowę przewozem rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaawelne

Sama to przerabiałam, więc wiem ile nerwów człowiek może stracić przy takiej przeprowadzce. Z własnego doświadczenia wiem, że grunt to znaleźć sprawdzoną firmę, które zajmie się transportem naszych rzeczy. Zwłaszcza kiedy przeprowadzamy się za granicę. Miałam o tyle szczęście, że moja koleżanka też miała za sobą taką przeprowadzkę. Poleciła mi ona firmę globalservice-przeprowadzki.pl i nie żałuję. Wszystkie rzeczy dotarły w stanie nienaruszonym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×